• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
NWWG

خطای جئو افزونه آماره

2 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان خسته نباشید

من افزونه آماره رو روی یه پایگاه جدید تاسیس ریختم از بدو ورود مشکل داشت ، غیرفعالش کردم و در مای ادمین جداولش رو حذف کردم اما بازهم برقراره

لطفا راهنمایی بفرمایید

Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for /home/hateisra/public_html/wp-content/uploads/wp-statistics/GeoLite2-Country.mmdb in /home/hateisra/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/wp-statistics.php on line 489

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط destan
      سلام
      افزونه آماره یا همان wp-statics ایراد دارد و در قسمت مرور کلی صفحه سفید و خالی می آورد و آمار را نشان نمیدهد
    • توسط dreamsss2011
      با سلام و ضمن خسته نباشید
      امروز که داشتم تیبل های دیتابیس رو نگاه می کردم, متوجه شدم Table های افزونه آماره دوبار تکرار شدند, که سری اول حرف WP از ابتدای اونها حذف شده یعنی بجای wp_statistics_exclusions شدن statistics_exclusions »

ولی در سری دوم همون تیبل های قبلی افزونه سرجاشون هستند »

حالا اگر سری اول رو حذف کنم اشکالی نداره ؟
      با تشکر از شما*
    • توسط NWWG
      سلام و خسته نباشید به سازندگان و توسعه دهندگان افزونه آماره
      یک مشکلی که بعد از بروز رسانی مواجه شدیم اینکه افزونه در رشته بازدید خودش برای هر روز ده بیست خط تکرار می کنه ( مثلا به طور تکراری آمار یک روز را ثبت می کند ده خط ایجاد می کند با تاریخ یک روز) و در نتیجه اون بازدید رو معمولا برابر 2 قرار می دهد که نتیجه نهایی در نمودار به شکل زیر در می آید:

بنده به طور دستی خطوط اضافه رو حذف و شکل نمودار رو به حالت عادی برگردوندم و افزونه رو حذف و نصب مجدد کردم ولی مشکل پابرجاست.