• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
NWWG

خطای جئو افزونه آماره

2 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان خسته نباشید

من افزونه آماره رو روی یه پایگاه جدید تاسیس ریختم از بدو ورود مشکل داشت ، غیرفعالش کردم و در مای ادمین جداولش رو حذف کردم اما بازهم برقراره

لطفا راهنمایی بفرمایید

Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for /home/hateisra/public_html/wp-content/uploads/wp-statistics/GeoLite2-Country.mmdb in /home/hateisra/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/wp-statistics.php on line 489

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط destan
      سلام
      افزونه آماره یا همان wp-statics ایراد دارد و در قسمت مرور کلی صفحه سفید و خالی می آورد و آمار را نشان نمیدهد
    • توسط dreamsss2011
      با سلام و ضمن خسته نباشید
      امروز که داشتم تیبل های دیتابیس رو نگاه می کردم, متوجه شدم Table های افزونه آماره دوبار تکرار شدند, که سری اول حرف WP از ابتدای اونها حذف شده یعنی بجای wp_statistics_exclusions شدن statistics_exclusions »

ولی در سری دوم همون تیبل های قبلی افزونه سرجاشون هستند »

حالا اگر سری اول رو حذف کنم اشکالی نداره ؟
      با تشکر از شما*
    • توسط NWWG
      سلام و خسته نباشید به سازندگان و توسعه دهندگان افزونه آماره
      یک مشکلی که بعد از بروز رسانی مواجه شدیم اینکه افزونه در رشته بازدید خودش برای هر روز ده بیست خط تکرار می کنه ( مثلا به طور تکراری آمار یک روز را ثبت می کند ده خط ایجاد می کند با تاریخ یک روز) و در نتیجه اون بازدید رو معمولا برابر 2 قرار می دهد که نتیجه نهایی در نمودار به شکل زیر در می آید:

بنده به طور دستی خطوط اضافه رو حذف و شکل نمودار رو به حالت عادی برگردوندم و افزونه رو حذف و نصب مجدد کردم ولی مشکل پابرجاست.