رفتن به مطلب

سوال در مورد افزونه White Label CMS

esyoo

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من از افزونه White Label CMS استفاده می کنم و قابلیت های خوبی داره.

این افزونه یک قابلیتی داره که می تونید یک پنل خوش آمد گویی اختصاصی برای کاربران سایت خودتون داشته باشید.

سوالم اینکه چطور می تونم آخرین مطالب و پر بازدیدترین مطالب رو در این قالب ها نمایش بدم؟

ظاهرا کد قبول نمی کنه.شما چه پیشنهادی دارید؟

من از این کد استفاده کردم.(در کنار کادر نوشته Please add the text in html format here. گفتم شاید این نوشته به شما در راهنمایی به من کمک بکنه)

<?php wp_get_archives('type=postbypost&limit=5'); ?>

93128358354560536836_thumb.jpg

ولی نتیجه برای من این هست.

81425481262093854410_thumb.jpg

ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگر افزونه یا کد اضافه ای باید ایجاد بکنم راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال

ببینید نوشته فقط text یا html پس نمیتونید کد php بزارید.

کلا این افزونه قابلیتی که شما میخوای رو نداره.

لینک به ارسال

سلام،شما میتونید یک افزونه که کاربر رو بعد از وارد شدن ریدایکت میکنه (تعدادشون فراون هست) نصب کنید و سپس یک فایل رو ایجاد کنید و توی اون طراحی مورد نظر و کد های مربوطه رو قرار بدین.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

یک سوال در مورد بخشی از این افزونه داشتم در قسمتی از این افزونه می تونید صفحه لوگین اصلی وردپرس رو تغییر بدید از لوگو و رنگ آمیزی که به طور مثال یک کدی رو هم قرار داده به شکل زیر

login form { background-color: #0013FF }
.login #login p#nav a { color: #333 !important }

من قسمت login form که رنگ کادر ورود رو تغییر میده حالا می خوام بدونم برای اینکه رنگ اصلی کل صفحه که سفید هست رو هم بتونم تغییر بدم باید چه دستوری رو بنویسم ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...