رفتن به مطلب

اضافه کردن فیلد به صفحه ایجاد پست

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ...

میخواستم یک فیلد به صفحه "نوشته تازه" اضافه کنم.

میخوام با این فیلد یه سری اطلاعات به پست اضافه کنم (به ادامه مطلب نه، فقط تو ایندکس سایت باشه).

مثلا سایت من سه تا موضوع داره : فیلم - سریال - موزیک، حالا میخوام هر پستی رو که میدم تو ایندکس سایت با این کار مشخص کنم که اگر موزیک هستش بالای پست با یک استایل خاص بنویسم "موزیک" و اگر فیلم هستش بنویسم "فیلم" و اگر سریال هستش بنویسم که قسمت چند هستش "قسمت 5" .

یه نمونه هم پیوست کردم - ببینید بد نیست.

ممنون

http://8pic.ir/images/ltodzav48ghw1vx81ary.jpg

لینک به ارسال

از این به بعد به کسایی که بالای 500 مطلب دارند و بدون جستجو پست می زنند پاسخی نمی دم

جستجو از انتظار راحت تر نیست؟

[sharedmedia=tutorials:tutorials:595]

لینک به ارسال

از این به بعد به کسایی که بالای 500 مطلب دارند و بدون جستجو پست می زنند پاسخی نمی دم

جستجو از انتظار راحت تر نیست؟

داش ایمان جان خودم بالای نیم ساعت تو انجمن سرچ کردم ولی ندیدم، شاید عنوان سرچم درست نبود. شرمنده در هر صورت

لینک به ارسال

اقا ایمان من فقط کدی رو که برای فانکشن داده بودید رو تو فانکشن قالبم سیو کردم ولی قالب دیگه بالا نمیادش ! مشکل از اون تنظیماتی بعدی که گفتید هستش ؟ یعنی باید اونا رو درست کنم تا اوکی شه ؟

لینک به ارسال

تنظیماتی نداره کد صحیحه بالای ده بار تست شده دقت کنید کد را در جای صحیح قالب قرار دهید آموزش را تا انتها و کامل بخوانید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...