رفتن به مطلب

مشکل عجیب و غریب اماره در یکی دوماه گذشته

پست های پیشنهاد شده

سلام

بزارید اول گله شدیدددد کنم از این افزونه! واقعا چرا بی کیفیت شده اینقدر! ما از چند روش برای به دست اوردن امار استفاده میکنیم همشون اختلاف افراد انلاین و بازدیدشون در حد انگشتای دسته! ولی اماره وااااااااقعا قاطیه ! در حد بالای چند هزارتا!!!!

امروز زده: امار بازدید کنندگان 2500 نفر مثلا ، امار بازدید از سایت 2300 نفر!! :| بابا این چطور ممکنه چرا برعکس شده! بعد زده افراد انلاین 54 نفر ، با وب گذر و روش های دیگه لحظه ای داریم چک میکنیم 12 نفر! اختلاف این همه؟؟؟؟؟

اینم اضافه کنم که تو ماه گذشته بخاطر اپدیت های جدید ، اونقدر این افزونه فشار اورد به سرور که ما مجبور شدیم 3 بار شرکت هاستینگ عوض کنیم و هر سه داشتن به تیبل های این افزونه تو دیتابیس گیر میدادن مصطفی جان.... من طرفدار پرو پا قرص هستم ولی باور کن 4 بار پاکش کردم و دیتابیس رو ریپیر کردم اوبتیمایز کردم و دوباره نصب کردمش مشکلاتش حل نشده که نشده اصلا یه وضعیتیه این فشار ها و امار اشتباهش با شعور انسان بازی میکنه نمونه اش نداشتن تناسب بازدید کننده و بازدید :|

لینک به ارسال

سلام

امارش به شدت غیر واقعی هست.سایت من 100 بازدید کننده یکتا و نهایتا 200 بازدید داره در روز(طبق وبگذر و های استت و انالتیک)اما آماره میزنه

3000 بازدید کننده

6000 بازدید از صفحه و....!

من هم همین نظر رو دارم که آمارش صحیح نیست!

لینک به ارسال

ببینید اختلاف میشه ها نه اینکه نباشه ولی اخه چند تا !!؟؟ 10 تا!!؟ عدد کمی نیست واسه کاربران انلاین! دیشب زده بود 54 نفر انلاین ولی وب گذر 20 رو نشون میداد بابا 34 نفر اختلاف؟؟؟؟؟؟؟؟

یا امار بازدید رو ببینید با بازدیدکنندگان نمیخونه!!!! امار بازدید باید بالاتر از بازدید کننده باشه ولی برعکسه !! کاربران انلاین رو 3 نشون میداد که همون لحظه درجا وب گذر و سایرین عدد بالای 12 نشون میدادن! اختلاف فاحش اینطوری واااااقعا عجیبه!

69179605507525645025.jpg

09577998320613989354.jpg

لینک به ارسال

با سلام

این افزونه امکانات خیلی خوبی داره و دست آقا مصطفی هم درد نکنه, ولی خوب طبیعیه که مشکلاتی داره, برای من جز در چند باری که بعلت ناقص حذف شدن و نصب شدن بود اطلاعات بخوبی و ثابت نمایش داده می شد, و آمار روزانه بازدید و بازدیدکننده با روز قبل تفاوت یکسان و ناچیزی داشت ... که حالا اگر این افزونه بدرد می خوره یا نه , خوب خیلی راحت انتخاب دست ماست, استفاده بکنیم یا نکنیم, ولی اینکه بخوایم بشدت انتقاد کنیم کار درستی نیست, چون ما باید حمایت کنیم, و پیشنهاد بدیم, مثلا حجم این افزونه بشدت بالاست و اصلا توجیح نمیکنه قابلیت هارو , خیلی از موارد مثل نمودار و پرچم ها غیر ضروری هستند, مهم آمارهای بازدید و سرچ و کلمات و لینک های ارجاع کننده هستند , و باقی برای خیلی ها دونستنش هم ارزش چندانی نداره اینکه با کدوم گوشی و سیستم عامل باشه, چون میشه اینکار رو با تست سایت در مرورگرها با ورژن های مختلف بدست بیاریم ... که باید بشدت از قابلیت های گرافیکی و غیر ضروری کاسته بشه تا هم کارایی رونتر و دقیق تری داشته بشه, هم فشار کمتری روی سرور بیاره

باز هم ممنوم از آقا مصطفی*

لینک به ارسال

با سلام

این افزونه امکانات خیلی خوبی داره و دست آقا مصطفی هم درد نکنه, ولی خوب طبیعیه که مشکلاتی داره, برای من جز در چند باری که بعلت ناقص حذف شدن و نصب شدن بود اطلاعات بخوبی و ثابت نمایش داده می شد, و آمار روزانه بازدید و بازدیدکننده با روز قبل تفاوت یکسان و ناچیزی داشت ... که حالا اگر این افزونه بدرد می خوره یا نه , خوب خیلی راحت انتخاب دست ماست, استفاده بکنیم یا نکنیم, ولی اینکه بخوایم بشدت انتقاد کنیم کار درستی نیست, چون ما باید حمایت کنیم, و پیشنهاد بدیم, مثلا حجم این افزونه بشدت بالاست و اصلا توجیح نمیکنه قابلیت هارو , خیلی از موارد مثل نمودار و پرچم ها غیر ضروری هستند, مهم آمارهای بازدید و سرچ و کلمات و لینک های ارجاع کننده هستند , و باقی برای خیلی ها دونستنش هم ارزش چندانی نداره اینکه با کدوم گوشی و سیستم عامل باشه, چون میشه اینکار رو با تست سایت در مرورگرها با ورژن های مختلف بدست بیاریم ... که باید بشدت از قابلیت های گرافیکی و غیر ضروری کاسته بشه تا هم کارایی رونتر و دقیق تری داشته بشه, هم فشار کمتری روی سرور بیاره

باز هم ممنوم از آقا مصطفی*

من به شخصه 4 ساله مزاحم مصطفی عزیز و برادر گرامیشون هستم و هر دو فعالیت های مارو اگر اسم سایت رو بگیم اطلاع دارن.. ، و خود مصطفی هم میدونه که بخش نمایش تعداد بازدید کننده های هر روز پیشهاد بنده بود که وقتی یک سال پیش این پیشنهاد رو دادم و چند بار پی گیری کردم ایشون خیلی استقبال کردن و گفتن یاداشت کردم تا اضافه کنم و امروز میبینم که جز معدود افزون هایی هستن که این امکان رو دارن! پس لطفا شما سو برداشت نکنید ، کسی انتقاد شدید نکرد و داریم مشکلاتش رو میگیم که درستش کنن! ;)

لینک به ارسال

افزونۀ خوبی هستش به مرور زمان کامل میشه و مشکلاتش هم برطرف میشه

تو نمایش بازدید ها منم معتقدم که درست نشون نمیده عنوان کردن این مشکلات باعث میشه تا این افزونه به مرور زمان کامل بشه

به امید روزی که مشکلات این افزونه حل بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...