رفتن به مطلب

سوال در مورد سئوی 100% سایت

romila

پست های پیشنهاد شده

سلام چند وقت پیش یه نفر با برادرم تماس گرفت و میگفت که میتونه سایتش رو بیاره صفحه اول گوگل به صورت تضمینی.

سوال من اینه اینا چطوری میتونن این کار رو بکنن؟

لینک به ارسال

سلام

هیچکس نمیتونه شما رو برای اول بودن تو گوگل گارانتی کنه

اومدن تو صفحه اول گوگل با یک سری قواعدو کار های لازم امکان پذیره

هر چیزی راهی داره .. سئوی گوگل هم الگو ریتم های خودشو داره که با رعایت کردنش میتونید تو اول گوگل دیده بشید

لینک به ارسال

الان شما توی گوگل "تعمیرات صندلی" رو سرچ کنید اولین وبسایتی که میاد hamy-sanat.ir هستش.

این وبسایت برا یکی از همکار های ماست تا اونجایی که خبر دارم زیر یک سال هستش که وبسایت رو راه اندازی کرده با این مطالب خاصی هم نداره اما صفحه اول گوگل اومده!!!!!!

چطوری؟

(البته ما هم تو کار تعمیر و تولید صندلی و مبلمان هستیم اگر کاری داشتید ما در خدمتیم).

لینک به ارسال

الان شما توی گوگل "تعمیرات صندلی" رو سرچ کنید اولین وبسایتی که میاد hamy-sanat.ir هستش.

این وبسایت برا یکی از همکار های ماست تا اونجایی که خبر دارم زیر یک سال هستش که وبسایت رو راه اندازی کرده با این مطالب خاصی هم نداره اما صفحه اول گوگل اومده!!!!!!

چطوری؟

(البته ما هم تو کار تعمیر و تولید صندلی و مبلمان هستیم اگر کاری داشتید ما در خدمتیم).

موارد خیلی زیادی در رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجو اثر گذاره .

که در الگوریتم هایم ختلف گوگل ، اهمیت بعضی موارد بیشتر و بعضی موارد کمتر و بعضی موارد افزوده و بعضی موارد از لیست حذف میشن .

یک سئو کار هم وظیفه داره ، بدونه چه مواردی در رتبه بندی سایت ها توسط گوگل ( و سایر موتور های جستجو ) اهمیت داره و اهمیت هر مورد چه مقدار هست .

تا بتونه مشکلات سایت حل و تلاش در جهت رسیدن به معیار های گوگل از بقیه رقبا پیشی بگیره .

که البته در حال حاضر این مسئله با خرید و فروش بک لینک اشتباه گرفته میشه و سایت هایی که در صفحات نسخت قرار دارن اکثرا با خرید تعداد زیاد لینک در سایت ها و صفحات دارای پیج رنک بالا اقدام به بالا بردن رتبه خودشون میکنن .

پیشنهاد میکنم با یک سئو کار حرفه ای تماس بگیرید ، نه دوستان ِ زیادی که با تنظیم یک پلاگین سئو ، اسم سئوکار رو خودشون میذارن .

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم با یک سئو کار حرفه ای تماس بگیرید ، نه دوستان ِ زیادی که با تنظیم یک پلاگین سئو ، اسم سئوکار رو خودشون میذارن .

شما کسی رو سراغ دارید؟

لینک به ارسال

شما کسی رو سراغ دارید؟

میتونی از شرکت هاست ایران کمک بگیری قیمت هاش هم خیلی خوبه

hostiran.net

لینک به ارسال

اگه بخواید سراغ شرکت ها برید که پیشنهاد میکنم نرید با قیمت های فضاییشون کاره خوبی نیست .. چون خودم به شخصه با همشون مشکل دارم و به نظرم دارن از واژه ی سئو سوء استفاده میکنن .. من خودم سئو کار هستم طراحی قالب هم میکنم ... چیزایی تجربه کردم که دیگه...

نیاز به راهنمایی داشتید پ.خ بدید ..بعضی چیزارو اینجا نمیشه گفت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...