رفتن به مطلب

نوشته نامعقول در قسمت کامنت وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی وارد قسمت کامنت وردپرس میشم ، این نوشته پایین قسمت کامنت مشاهده می کنم، می خوام بدونم این کد برای چیه؟ و چطوری باید حذفش کرد....

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

چطورمیشه حذفش کرد عکسشرو میزارم ببینید.....

bdta_w1.jpg

لینک به ارسال

این کد رو به style.css اضافه کنید

/* Paste code at the end of the style.css file */
.form-allowed-tags{
display: none;
}

http://www.inkthemes.com/how-to-remove-html-tags-from-wordpress-comment-form/06/

لینک به ارسال

پاسخ رو دریافت کردید ؟ تشکر هم بد نیست بعضی وفتا

در انجمن دکمه تشکر است

و در صورتی که کاربر تمایل داشته باشه کلیک میکنه

جدی نگیرید. هدف کمک کردنِ

لینک به ارسال

برای اطلاع خودم می پرسم. از کجا می دونید ایشون جواب گرفته. منظورم در همین حده که اومده و جواب رو دیده!

فقط برای توجه شما میگم که ایشون هنوز ندیدن ، اما بهتر نیست برای همه یادآوری کنیم که کمک هایی که میگیرن رایگانه و با یه تشکر زدن میتونه جبران کنه ؟

در انجمن دکمه تشکر است

و در صورتی که کاربر تمایل داشته باشه کلیک میکنه

جدی نگیرید. هدف کمک کردنِ

جدیه پارسا جان ، مهمه که بعضی وقتا یاد بگیریم تشکر بد نیست ، من خودم به شخصه هرکسی چیزی به من یاد بده حتی یه چیز کوچیک تشکر میکنم ، مهم نیست که طرف پست رو دیده باشه یا نه مهم اینه که ما همیشه یادآوری کنیم

لینک به ارسال

فقط برای توجه شما میگم که ایشون هنوز ندیدن ، اما بهتر نیست برای همه یادآوری کنیم که کمک هایی که میگیرن رایگانه و با یه تشکر زدن میتونه جبران کنه ؟

قصاص قبل از جنایت می کنید؟ خوب ایشون اگه بیان و جواب شما رو که یه مقدار تهاجمی هم هست لحنش (به دلیل اینکه نوشتار هست و ممکنه لحن حقیقی رو نرسونه) ببینه دلخور نمیشه؟ (در بهترین حالت ممکن)

همانطور که در امضاتون هست تشکر کردن از کسی که حتی 5 ثانیه برای شما وقت گذاشته نشانه شعور و شخصیت شماست

اما ما بعضی وقتها اینقدر یه مطلب پیش پا افتاده رو بزرگ می کنیم برای خودمون که شعور و شخصیت رو کلا در همون مطلب می بینیم و لا غیر.

من فکر می کنم این دکمه تشکر (فکر می کنم) بیش از اینکه تشکر باشه نشان از مفید بودن مطلب داره و اینکه پاسخ دریافتی چقدر صحیحه وگرنه هزار تا از این تشکرها هیچ سودی برای هیچ کسی نداره.

لینک به ارسال

این کد رو به style.css اضافه کنید

/* Paste code at the end of the style.css file */
.form-allowed-tags{
display: none;
}

http://www.inkthemes...omment-form/06/

همین الان دیدم تست کردم، جواب داد، ممنون خیلی کارم راه افتاد ، انجمن فوق العاده خوبی دارید......

ولی این کد برای چی بود اصلا....!!!؟

لینک به ارسال

قصاص قبل از جنایت می کنید؟ خوب ایشون اگه بیان و جواب شما رو که یه مقدار تهاجمی هم هست لحنش (به دلیل اینکه نوشتار هست و ممکنه لحن حقیقی رو نرسونه) ببینه دلخور نمیشه؟ (در بهترین حالت ممکن)

همانطور که در امضاتون هست تشکر کردن از کسی که حتی 5 ثانیه برای شما وقت گذاشته نشانه شعور و شخصیت شماست

اما ما بعضی وقتها اینقدر یه مطلب پیش پا افتاده رو بزرگ می کنیم برای خودمون که شعور و شخصیت رو کلا در همون مطلب می بینیم و لا غیر.

من فکر می کنم این دکمه تشکر (فکر می کنم) بیش از اینکه تشکر باشه نشان از مفید بودن مطلب داره و اینکه پاسخ دریافتی چقدر صحیحه وگرنه هزار تا از این تشکرها هیچ سودی برای هیچ کسی نداره.

درود به شرفت ،دوست گرامی......

دوستان نباید سخت بگیرند، مخصوصا توی دنیای مجازی، حتی ما آدما توی دنیای واقعی هم به خاطر مشغله فکری بعضی موافق یادمون میره تشکر کنیم، که اصلا جای ناراحتی نیست، باید بزرگوارانه از کناره بعضی از مسائل بگذریم، و از کمک کردن رایگان به دیگران بدون توقع خاصی ، لذت ببریم... :wub:

ویرایش شده توسط ariyayi
لینک به ارسال

فکر نکنم تشکر میلیونی هم بتونه جبران کنه کار دوستانی رو که وقتشون رو میذارن برای کسایی که تازه وارد دنیای وب شدن ، البته اینم بگم همین مطلب پیش پا افتاده اون قد میتونه تاثیر داشته باشه که یه سایت رو کلا از DOwn بودن نجات بده ، البته خیلی معذرت میخوام اما شما این امضا رو زیادی جدی نگیر چون داره دقیقا چیزی رو میگه که باید بگه ، واقعا فکر نمیکنید برای کسی ک وقت میزاره تشکر کردن خشک و خالی لازمه ؟ البته اینم بگما بنده قصاص قبل از جنایت نمیکنم بنده فقط اخطار قبل از جنایت دادم (البته به لحن شما) ، شما زیاد جدی نگیر مهم نیست ، اونی شعورشو داشته باشه کاریو که باید انجام میده ،

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...