dreamsss2011

تکرار تیبل های افزونه آماره در دیتابیس

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و ضمن خسته نباشید

امروز که داشتم تیبل های دیتابیس رو نگاه می کردم, متوجه شدم Table های افزونه آماره دوبار تکرار شدند, که سری اول حرف WP از ابتدای اونها حذف شده یعنی بجای wp_statistics_exclusions شدن statistics_exclusions »

526phlkocib853juf5yn.png

ولی در سری دوم همون تیبل های قبلی افزونه سرجاشون هستند »

vgxuj7onixuo606po9oi.png

حالا اگر سری اول رو حذف کنم اشکالی نداره ؟

با تشکر از شما*

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام، ابتدا ببینید از کدوم جدول ها داره استفاده میکنه. بعد اون یکی رو پاک کنید.

این مشکل به احتمال زیاد مربوط به افزونه دیگری بوده که در prefix جدول تداخل ایجاد کرده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط destan
      سلام
      افزونه آماره یا همان wp-statics ایراد دارد و در قسمت مرور کلی صفحه سفید و خالی می آورد و آمار را نشان نمیدهد
    • توسط NWWG
      دوستان خسته نباشید
      من افزونه آماره رو روی یه پایگاه جدید تاسیس ریختم از بدو ورود مشکل داشت ، غیرفعالش کردم و در مای ادمین جداولش رو حذف کردم اما بازهم برقراره
      لطفا راهنمایی بفرمایید

Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for /home/hateisra/public_html/wp-content/uploads/wp-statistics/GeoLite2-Country.mmdb in /home/hateisra/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/wp-statistics.php on line 489

• توسط NWWG
      سلام و خسته نباشید به سازندگان و توسعه دهندگان افزونه آماره
      یک مشکلی که بعد از بروز رسانی مواجه شدیم اینکه افزونه در رشته بازدید خودش برای هر روز ده بیست خط تکرار می کنه ( مثلا به طور تکراری آمار یک روز را ثبت می کند ده خط ایجاد می کند با تاریخ یک روز) و در نتیجه اون بازدید رو معمولا برابر 2 قرار می دهد که نتیجه نهایی در نمودار به شکل زیر در می آید:

بنده به طور دستی خطوط اضافه رو حذف و شکل نمودار رو به حالت عادی برگردوندم و افزونه رو حذف و نصب مجدد کردم ولی مشکل پابرجاست.