رفتن به مطلب

شرکت گذرگاه جهانی

mortezafox

پست های پیشنهاد شده

سلام از شرکت گذرگاه جهانی

من پنل نمایندگی ثبت دامنه از این شرکت دارم حدود یه ماه پیش برای تمدید دامنه از ادرس

http://domain.persianwhois.com/reseller اقدام کردم ولی مبلغ 28 دلار که شارژ کرده بودم در حسابم از طرف شرکت گذرگاه ریخته نشده و بعد یک ماه که پشتیبان شرکت هنوز حساب من را شارژ نکرده است

و امروز دامنه من با نام ####.com ازاد و در معرض فروش قرار گرفته است

و دائما پشتیبان امروز فردا میکند

خوب چکار کنم کجا شکایت کنم

لینک به ارسال

به خودشون شکایت کنید!

جایی برای پیگیری درست این نوع مشکلات وجود نداره!

لینک به ارسال

به خودشون شکایت کنید!

جایی برای پیگیری درست این نوع مشکلات وجود نداره!

اقا مرتضی خدایش یه ماه پیش به پشتیبانش گفتم تیکت زدم ولی هنوز شارژ نکردن

چند دقیقه پیش هم زنگ زدم

بعد گفتن مشکلم

کاملا مشخص بود و تیکت های منو خونده و جواب نمیدن چون پسوند ایمیل منو بدون گفتن خودم حدس زد

لینک به ارسال

ممکن هست کمبود دلار داشته باشن.

با توجه به وضعیت دلار این میتونه دلیلش باشه.

لینک به ارسال

منم ۴ روزه یه دامنه دات کام سفارش دادم نتونستن ثبت کنن. اساسا آبرومو جلوی همکارم بردن. (جهت همدردی عرض کردم)

لینک به ارسال

درواقع شما وقتی دامنه ای رو تمدید میکنید ، نباید صرفاً به یک سفارش بسنده کنید .

باید خودتون همیشه چک کنید که سفارش شما انجام شده یا نه.

توی شرکت ها معمولاً چندین نفر کار میکنن ، نمیشه به صرف تائید یکیشون ، سفارش رو انجام شده دونست .

نمونه اش هم همین مشکل شما .

بنده نیز از ثبت کننده دامنه ام فقط یک ایمیل دارم و بس .

متاسفانه هیچ وقت نشده با یک ایمیل دامنه بنده تمدید بشه و همیشه سر ایمیل چهارم و پنجم به نتیجه میرسه .

لینک به ارسال

نه خدایش چند بار زنگ زدم تیکت زدم هرکاری که بگی کردم

دلار درسته گرون شده ولی وجدان ادم چی ؟؟؟؟؟؟؟؟/////

نه ماه هیچی نگفتم بقران فکر کردم میشه ولی هیچی به هیچی حداقل یه سال تمدیش کن

لینک به ارسال

بهتره با یک نفر که از حقوق سر در میاره مشورت کنید و اگه شد ازشون شکایت کنید.

لینک به ارسال

اگر می خواهی شکایت کنی بهتر به روش های زیر عمل کنی.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی http://complaint.cra.ir/Portal/View/Viewer.aspx?DashboardId=8dab6b28-fdfa-4ece-82eb-117bcaaa241c

یا پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا:این یک متن کامل از توضیحات و نحوه شکایت http://www.joomina.ir/joomla-extension/46-handmade/545-coutr-fata.html

لینک به ارسال

بچه ها بعد دو روز یکی از بچه های پشتیبانی به نام اقای حیدری کارمو درست کرد دستش درد نکه ولی ابرو ما پیش دوستام داخل دامنه که منقضی شده بود رفت ولی باز خوبه درست شد

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

تا جایی که من می دونم این شرکتن مربوط می شه به یک ارگان در شهرستان محلات چند وقت پیش مدیریتش رو عوض کردند که در اولین اقدام کلیه هاست های رایگانشون رو قطع کرد و می دونم اون ارگان در لیست تحریمه و ممنوع المعامله ولی دیگه چیزی نمی دونم

لینک به ارسال

تا جایی که من می دونم این شرکتن مربوط می شه به یک ارگان در شهرستان محلات چند وقت پیش مدیریتش رو عوض کردند که در اولین اقدام کلیه هاست های رایگانشون رو قطع کرد و می دونم اون ارگان در لیست تحریمه و ممنوع المعامله ولی دیگه چیزی نمی دونم

اره میگم یه ماه هست پیرمو در اوردن خدایش نه یاسر حیدری هست نه یه دوست دیگه کلا درب داغونه

بعد یه هفته تازه یادشون امده ای پی من اختصاصی هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...