jsnm

عدم ارسال دید گاه و نداشتن ادامه مطلب

6 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

بز رگواران پشتیبانی کننده ورد پرس من از این پوسته به خاطر اینکه مشکلاتم حل شود در وبلاگ وسایت استفاده میکنم وبلاگ را چیکابلاگ خوب ساپرت می کند ولی مشکل این سایت مثل اینکه متولی برای ورد پرس بصورت پشتیبان مستقیم وجود ندارد من هم در این مسائل ضعیف هستم حتی نمی دانم indx-phpکه دوستان نوشته اند چیست یعنی باید از سایت منصرف شوم اگر مشکل مالی هم باشد تامین میکنم ولی سایتم پا در هوا کار نکند olomeensani.com از محبت شما پیشا پیش سپاسگزاری می کنم.جواد بهمنی مدیر سایت

ویرایش شده در توسط Parsa
حذف ایمیل
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.

به انجمن وردپرس پارسی خوش آمدید.

در جای مناسب تاپیک بزنید تا سریع تر پاسخ دریافت نمایید.

از متن بالا چیز زیادی قابل درک نیست که مشکل شما چیست لطفا واضح تر درخواست خود را بنویسید تا دوستان بتوانند شما را راهنمایی کنند.

استفاده از این چنین کلمات در تاپیک شما بیشتر جهت اسپم تلقی شده و ممکن است به به بایگانی انتقال داده شده است.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بز رگواران پشتیبانی کننده ورد پرس من از این پوسته به خاطر اینکه مشکلاتم حل شود در وبلاگ وسایت استفاده میکنم وبلاگ را چیکابلاگ خوب ساپرت می کند ولی مشکل این سایت مثل اینکه متولی برای ورد پرس بصورت پشتیبان مستقیم وجود ندارد من هم در این مسائل ضعیف هستم حتی نمی دانم indx-phpکه دوستان نوشته اند چیست یعنی باید از سایت منصرف شوم اگر مشکل مالی هم باشد تامین میکنم ولی سایتم پا در هوا کار نکند olomeensani.com از محبت شما پیشا پیش سپاسگزاری می کنم.جواد بهمنی مدیر سایت

خواهش میکنم یکی جواب دهد چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من الهاست وبلاگ دارم ولی یک ماه است سایت رو افتتاح کردم خواهشا کمککککککککککککککککککککککککککککککککک

ایمیل javad20777@gmail.com dr.javadbahmani@gmail.com

ادمین محترم کمکککککککککککک

در مورد نحوه سئوال پرسیدن که دوستان فرمودند

لازمه بجای تعریف خاطرات و معرفی سوابقتون دقیقا بفرمایید مشکلتون چیه

اگر قالبتون رایگان باشه در این انجمن به پاسخ می رسید ولی متولی وردپرس wordpress.org است اگر با متولی کار دارید با آدرسی که دادم مطرح کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام پوسته رایگان است و دیدگاه و ادامه مطلب ارسال نمیکند 65 پوسته مختلف را امتحان کردم .ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر منظورتون نداشتن دکمه ادامه مطلب در صفحه اصلی هست مشکل در کد نویسی هست باید یک دکمه ایجاد کنید و لینک مطلب را به آن بدهید.

اگر کلا این مشکل را دارید با پوسته پیش فرض وردپرس تست نمایید ببنید مشکل برطرف می شود.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری