رفتن به مطلب

جستجو و جایگزین کردن یک کارکتر در تمام محتوای سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام. من برای نوشتن پستهام از یک نیم فاصله دستی استفاده می کنم.

مثلا "جمله ها" رو به صورت "جملهها" می نویسم. تا حالا هم که 1000 تا پست گذاشتم درست نمایش داده می شدن.

اما امروز اتفاقی تو گوگل کروم دیدم تمام این نیم فاصله ها حذف شده (در واقع نمایش داده نمیشن) و "جملهها" به صورت "جملهها" نمایش داده میشن.

راهکاری برای رفع این مشکل هست؟ بهتر نیست این کارکتر رو تو دیتابیس جستجو و جایگزینش کنم با کارکتر فاصله؟

چه جوری باید این کارو کنم؟

متن فوق در گوگل کروم

gc.png

لینک به ارسال

افزونه serarch and replace را نصب و اجرا کنید

و نیم فاصله ها را با فاصله ریپلیس کنید اگر در استفاده از افزونه به مشکل خوردید یک اسکرین شات کامل از صفحه اش بگذارید تا راهنماییتون کنم

لینک به ارسال

عرض کردم که

اگر در استفاده از افزونه به مشکل خوردید یک اسکرین شات کامل از صفحه اش بگذارید تا راهنماییتون کنم

کار با افزونه آشنایی می خواست و اگه یک شات ازش می گذاشتید راهنماییتون می کردم

لینک به ارسال

نیم فاصله را باید یونیکدیش کنید بعد در جستجو بگردید راحت ترین راهش هم اینه که یک نیم فاصله در ویرایشگر متنی بنویسید و منتشر کنید بعد برید از روی صفحه سایت از نتیجه منتشر شده کپی بگیرید و بیارید توی فیلد جستجو که ظاهرا چیزی در این حالت دیده نمی شه ولی وقتی تبدیل می شه به ایزو می شه همون کارکتر نیم فاصله

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...