رفتن به مطلب

برگه صفحه نخست

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه برگه دارم با اسمه صفحه ی نخست که آدرس منحصر به فرد خودشو داره

حالا من میخوام اون آدرس رو تغییر بدم طوری که وقتی کلیک کرد روی صفحه نخست صفحه ی اصلی سایت تغییر کنه

از تغییر پیوندهای یکتا آخرین گزینه یعنی دلخواه را انتخاب کردم اما باز هم نشد

لینک به ارسال

من کاملا متوجه منظورتون نشدم ولی شما تشریف ببرید قسمت تنظیمات > خواندن > برگه ی یکتاتون رو ست کنید رو صفحه ی نخست !

باز اگه من منظورتون رو متوجه نشدم عکس این کاری که گفتم رو عمل کنید

لینک به ارسال

تو برگه های دلخواه برگه ی نخست رو صفحه ی نخست رو انتخاب کردم اما اینجوری وقتی سایت باز میشه اول میاد محتوای صفحه ی نخست رو نشون میده که من اونو نمیخوام وقتی هم میام برگه ی نوشته ها رو انتخاب میکنم تقریبا درست میشه توی صفحه ی نخست محتوای اصلی سایت رو نشون میده اما وقتی روی صفحه ی نخست کلیک میکنم میره http://www.toolweb.ir/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%DB%8C-%D9%86%D8%AE%D8%B3%D8%AA/

لینک به ارسال

ابتدای برگه بنویسید

<?php
/*
template name: my home page
*/
?>

و فایل را با پسوند php در پوشه قالب ذخیره کنید و به پیشخوان برگه ها افزودن برگه برید و برگه ای با نام صفحه نخست (یا هر نامی که دوست دارید) و قالب my home page منتشر کنید.

لینک به ارسال

اووو متوجه شدم .. ببین دوست من شما اینجا باید یه کم زیرکی به خرج بدی .. شما برو تو نمایش > فهرست > به جای اینکه برگه اضافه کنی روی پیوند کلیک کن آدرس سایتتو بزن.. پایینش هم بزن صفحه ی نخست .. حالا اینو به فهرستت اضافه کن .. قبلی که برگه باشه رو پاک کن

لینک به ارسال

اینکارو کردم اما نمایش نمیده

نباید کد خاصی بنویسم؟؟

من با فهرست ها تا حالا کار نکردم بلد نیستم

لینک به ارسال

یعنی چی نمیشه ؟ شما تشریف ببر تو نمایش > فهرست > بعد تو ساختار فهرست .. برگه ی صفحه ی نخست و یک بار روش کلیک کن پایین دکمه ی حذف رو بزن

حالا از سمت راست نوشته پیوندها . روش کلیک کن > نشانی : http://www.siteto.com قسمت متن پیوند هم بنویس توش صفحه ی نخست .. حالا اضافه کن !

حالا کلا فهرست و ذخیره کن ! تمام

ویرایش شده توسط macro
لینک به ارسال

خب من الان همون کار رو کردم جز پاک شدن صفحه ی نخست از صفحه ها تغییر دیگه ای نکرده

هیچ کدی نباید بنویسم؟؟

لینک به ارسال

خوب برگه ی صفحه ی نخست رو از فهرست پاک کردی درسته ؟

حالا از سمت راست نوشته پیوندها . روش کلیک کن > نشانی : http://www.siteto.com قسمت متن پیوند هم بنویس توش صفحه ی نخست .. حالا اضافه کن !

لینک به ارسال

دوست عزیز این صفحه ی نخست را از کجا آوردی یک فایلی داره دیگه اون فایل را هرچی که هست باز کن کدی که دادم بگذار اولش و ذخیره اش کن با فرمت php و توی پوشه قالب و باقی مراحل را برو

لینک به ارسال

شما می خوای وقتی نشانی سایت را باز کردید روی اون برگه وارد بشید؟

چیزی شبیه به intro ؟

خوب اگر اینطوره که اون تکه کد را از اول صفحه بر دارید و در عوض نام صفحه را بگذارید home.php و در روت قالب (نه در هیچ زیر پوشه ی دیگر) ذخیره اش کنید وردپرس به صورت خودکار روی اون لود می شه

لینک به ارسال

نه نه نه اونکارو نمیخوام بکنم

میخوام مثل همه سایت ها که بالای سایتشون یه منو هست نوشته صفحه ی اصلی تبلیغات تماس با ما و ... اونجوری باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...