• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
wordpres

برگه صفحه نخست

15 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یه برگه دارم با اسمه صفحه ی نخست که آدرس منحصر به فرد خودشو داره

حالا من میخوام اون آدرس رو تغییر بدم طوری که وقتی کلیک کرد روی صفحه نخست صفحه ی اصلی سایت تغییر کنه

از تغییر پیوندهای یکتا آخرین گزینه یعنی دلخواه را انتخاب کردم اما باز هم نشد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من کاملا متوجه منظورتون نشدم ولی شما تشریف ببرید قسمت تنظیمات > خواندن > برگه ی یکتاتون رو ست کنید رو صفحه ی نخست !

باز اگه من منظورتون رو متوجه نشدم عکس این کاری که گفتم رو عمل کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو برگه های دلخواه برگه ی نخست رو صفحه ی نخست رو انتخاب کردم اما اینجوری وقتی سایت باز میشه اول میاد محتوای صفحه ی نخست رو نشون میده که من اونو نمیخوام وقتی هم میام برگه ی نوشته ها رو انتخاب میکنم تقریبا درست میشه توی صفحه ی نخست محتوای اصلی سایت رو نشون میده اما وقتی روی صفحه ی نخست کلیک میکنم میره http://www.toolweb.ir/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%DB%8C-%D9%86%D8%AE%D8%B3%D8%AA/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ابتدای برگه بنویسید

<?php
/*
template name: my home page
*/
?>

و فایل را با پسوند php در پوشه قالب ذخیره کنید و به پیشخوان برگه ها افزودن برگه برید و برگه ای با نام صفحه نخست (یا هر نامی که دوست دارید) و قالب my home page منتشر کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون کد رو توی کدوم فایل بنویسم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اووو متوجه شدم .. ببین دوست من شما اینجا باید یه کم زیرکی به خرج بدی .. شما برو تو نمایش > فهرست > به جای اینکه برگه اضافه کنی روی پیوند کلیک کن آدرس سایتتو بزن.. پایینش هم بزن صفحه ی نخست .. حالا اینو به فهرستت اضافه کن .. قبلی که برگه باشه رو پاک کن

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکارو کردم اما نمایش نمیده

نباید کد خاصی بنویسم؟؟

من با فهرست ها تا حالا کار نکردم بلد نیستم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

یعنی چی نمیشه ؟ شما تشریف ببر تو نمایش > فهرست > بعد تو ساختار فهرست .. برگه ی صفحه ی نخست و یک بار روش کلیک کن پایین دکمه ی حذف رو بزن

حالا از سمت راست نوشته پیوندها . روش کلیک کن > نشانی : http://www.siteto.com قسمت متن پیوند هم بنویس توش صفحه ی نخست .. حالا اضافه کن !

حالا کلا فهرست و ذخیره کن ! تمام

ویرایش شده در توسط macro
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب من الان همون کار رو کردم جز پاک شدن صفحه ی نخست از صفحه ها تغییر دیگه ای نکرده

هیچ کدی نباید بنویسم؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب برگه ی صفحه ی نخست رو از فهرست پاک کردی درسته ؟

حالا از سمت راست نوشته پیوندها . روش کلیک کن > نشانی : http://www.siteto.com قسمت متن پیوند هم بنویس توش صفحه ی نخست .. حالا اضافه کن !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز این صفحه ی نخست را از کجا آوردی یک فایلی داره دیگه اون فایل را هرچی که هست باز کن کدی که دادم بگذار اولش و ذخیره اش کن با فرمت php و توی پوشه قالب و باقی مراحل را برو

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان اون مراحل شما رو رفتم اما باز هم لینک صفحه آدرس سایت نمیشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما می خوای وقتی نشانی سایت را باز کردید روی اون برگه وارد بشید؟

چیزی شبیه به intro ؟

خوب اگر اینطوره که اون تکه کد را از اول صفحه بر دارید و در عوض نام صفحه را بگذارید home.php و در روت قالب (نه در هیچ زیر پوشه ی دیگر) ذخیره اش کنید وردپرس به صورت خودکار روی اون لود می شه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه نه نه اونکارو نمیخوام بکنم

میخوام مثل همه سایت ها که بالای سایتشون یه منو هست نوشته صفحه ی اصلی تبلیغات تماس با ما و ... اونجوری باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب کاری که اول گفتم را اگر درست انجام دهید میشه همونکار

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری