رفتن به مطلب

اشکال در سایت / عدم دسترسی به مدیریت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

من برای کی از دوستان یه سایت راه اندازی کرده بودم

دو سه روز پیش گفت که سایتش بالا نمیاد، چون چند روز بود اینترنت شهرستان مشکل داشت فک نمی کردم اشکال از سایت باشه.

امروز که رفتم به سایت دیدم سایت چندتا ارور می ده.

یکی که مربوط به آماره بود.

چون به پنل مدیریت دسترسی نداشتم و بالا نمیومد از cpanel اسم افزونه ها رو عوض کردم.

ولی باز هم سایت بالا نمیاد

حتی از php myadmin قالب رو عوض کردم، افزونه ها رو همشو غیر فعال کردم، ولی باز هم سایت ارور میده

ممنون میشم یه راهنمایی و کمکی بکنین.

Fatal error: Call to undefined function wp_get_current_user() in /home3/***********/public_html/wp-includes/class-wp.php on line 529

لینک به ارسال

به این شکل نمی شه پاسخ داد

wp_get_current_user()

جزو توابع اصلی وردپرسه http://codex.wordpress.org/Function_Reference/wp_get_current_user

اینکه چرا با این تابع به مشکل خوردید بر می گرده به تک تک کد نویسی ها

یک وردپرس جدید نصب کنید با قالب دیفالت

بعد قالبتون رو سوار کنید و یکی یکی افزونه ها و در هر مرحله هم سایت را به صورت کامل چک کنید

کد functions.php قالب دیفالت فعلیتون رو هم بگذارید اینجا

ممکنه کدی توی همه functions.php ها کپی شده باشه (قبلا سابقه اش رو داشتیم)

لینک به ارسال

ممنون

من از این قالب چندین جا نصب کردم، هیچکدوم مشکلی نداره، این سایت هم یک دفعه و بدون اینکه دستکاری بشه به این روز افتاده

الآن چطوری باید اطلاعات وردپرس رو منتقل کنم؟

چون به مدیریت دسترسی ندارم (مدیریت وردپرس)

لینک به ارسال

فایل functions.php یکی از قالبها را بگذارید چند وقت پیش توی همین انجمن مورد مشابهی داشتیم که یک سری کد مخرب به صورت خودکار روی همه ی functions های قالبها کپی شده بود

لینک به ارسال

من فایل فانکشن پوسته رو پیوست کردم.

ممنون می شم راهنمایی کنین

---

من از توی دیتابیس پوسته پیش فرض رو عوض کردم، هنوز هم مشکل سرجاشه

functions.php

لینک به ارسال

اگه ممکنه فایل functions.php قالب دیفالت رو قرار بدید فایل functions.php قالب شما از اینکلود چندین فایل دیگه درست شده که اینجوری باید همشون رو دید

فایل functions.php قالب دیفالتی که الان روی اون سایت سواره و از دیتابیس ستش کردید و سایت باز نشد

لینک به ارسال

نه روی این هم چیز خاصی ندارید

اگر براتون مقدور از طریق پیام خصوصی دسترسی بدید شب بهش یه سری بزنم شاید تنظیمات آپاچی یا php.ini و اینجور چیزها به هم خورده باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...