nima-s

ساخت جعبه قیمت زنده ارز

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

میخوام برای سایتم در قالب سایت یک کادری باشه که در اون کادر قیمت زنده ارز رو از 2 تا منبع بگیره و و در سایت من نشون بده

یک سایت خودش کد جاوا قیمت لحظه ای ارز رو داره و سایت منبع دوم که برای تکمیل قیمتها ازش میخوام استفاده کنم، قیمت رو به دلار زده و من میخوام اون قیت رو بجای دلار به ریال بزنه

مثلا سایت دوم به این صورته : قیمت درهم امارت به -->> دلار و ریال نیست تا کارمون راحت باشه

از برنامه نویسی چیزی جز ویرایش ساده کدها بلد نیستم ممنون میشم کسی تو این کار کمکم کنه

البته نام منابع هم درج میشه تا بنوعی دزدی نباشه.تنها هدفم از این کار اینه که مشکلات این باکسها حل بشه.اولا اینکه نیازی نباشه برای درج کامل قیمتها 2 باکس جداگانه درج بشه،دوما مشکل عدم نمایش ریالی قیمتها رو شاهد نباشیم.سوم هم حجم زیاد و استاندارد نبودن اون 2 سایت هست که حجم قالب و زمان لود رو بسیار بالا می بره که من میخوام برای رهایی از این قسمت یک باکس جداگانه در سایت خودم برای درج قیمت ها داشته باشم

ممنون میشم کمکم کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یادمه کسرا قبلا همچین کدی نوشته بود کمی جستجو کنید در انجمن

اما باز شما میتوانید با استفاده از فیدخوان و دادن استایل در قالب خود نمایش بدید که هم به صورت php و هم js که استاد فخار آموزش قرار دادن (فکر میکنم)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممکنه بیشتر راهنمایی کنید؟

اون تاپیک رو پیدا نکردم

از این موارد فنی هم چیزی زیادی نمیدونم که بتونم فقط با راهنمایی خودم تنهایی بسازمش

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینجا رو نگاه بندازید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری