رفتن به مطلب

ساخت جعبه قیمت زنده ارز

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میخوام برای سایتم در قالب سایت یک کادری باشه که در اون کادر قیمت زنده ارز رو از 2 تا منبع بگیره و و در سایت من نشون بده

یک سایت خودش کد جاوا قیمت لحظه ای ارز رو داره و سایت منبع دوم که برای تکمیل قیمتها ازش میخوام استفاده کنم، قیمت رو به دلار زده و من میخوام اون قیت رو بجای دلار به ریال بزنه

مثلا سایت دوم به این صورته : قیمت درهم امارت به -->> دلار و ریال نیست تا کارمون راحت باشه

از برنامه نویسی چیزی جز ویرایش ساده کدها بلد نیستم ممنون میشم کسی تو این کار کمکم کنه

البته نام منابع هم درج میشه تا بنوعی دزدی نباشه.تنها هدفم از این کار اینه که مشکلات این باکسها حل بشه.اولا اینکه نیازی نباشه برای درج کامل قیمتها 2 باکس جداگانه درج بشه،دوما مشکل عدم نمایش ریالی قیمتها رو شاهد نباشیم.سوم هم حجم زیاد و استاندارد نبودن اون 2 سایت هست که حجم قالب و زمان لود رو بسیار بالا می بره که من میخوام برای رهایی از این قسمت یک باکس جداگانه در سایت خودم برای درج قیمت ها داشته باشم

ممنون میشم کمکم کنید

لینک به ارسال

یادمه کسرا قبلا همچین کدی نوشته بود کمی جستجو کنید در انجمن

اما باز شما میتوانید با استفاده از فیدخوان و دادن استایل در قالب خود نمایش بدید که هم به صورت php و هم js که استاد فخار آموزش قرار دادن (فکر میکنم)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...