رفتن به مطلب

هدایت صفحه نخست به صفحه نصب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام:

من تازه دارم وردپرس روی هاست نصب میکنم ! (اللبته روی لوکال نصب و باهاش کمی کار کردم)

اما با مشکل مواجه میشم !

بعد از نصب وقتی وارد صفحه ی اصلی سایت میشم(site.ir) خود به خود به صفحه نصب وردپرس (site.ir/wp-admin/install.php) هدایت میشه!!

نسخه که میخوام نصب کنم نگارش 3.9.2 است !

من این آموزش رو کامل انجام دادم: http://trainbit.com/files/2037459884/install-wp-in-cpanel.rar

توسط آقای رضا کیانوش تهیه شده .

ظاهراً فقط واسه صفحه اول اینجوریه!!

+ بعد از حذف اون فایل install.php حالا لینک از site.ir به site.ir/wp-admin/install.php عوض میشه اما محتویات صفحه اصلی نشون میده!!

لینک به ارسال

ببینید شما اگر اطلاعات رو درست وارد کرده باشید و آدرس رو درست وارد کنید دیگه به صفحه نصب نمیره قطعا

لینک به ارسال

ببینید شما اگر اطلاعات رو درست وارد کرده باشید و آدرس رو درست وارد کنید دیگه به صفحه نصب نمیره قطعا

متوجه این مشکل ناجور شدم!!

لینک موضوع:

لینک به ارسال

نمیدونم والا شاید ، البته اگر مرورگر شما Up TO date باشه بعید میدونم همچین مشکلی پیش بیاد ، اگرم اومد کش رو پاک کنید یا مرورگر رو از اول نصب کنید

لینک به ارسال

واسه اپرا با حذف و نصب دوباره درست شد ، ظاهراً باید فایرفاکس هم رو حذف و بعد دوباره نصب کنم !!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...