• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  

10 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام , لطفا به این آدرس برید :

میبینید که بجز اسم سایت چند تا زیز شاخه هم داره مثلا : کارتون و انیمیشن , چجوری این کارو کرده ؟ میشه راهنمایی کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این 3تا کار رو انجام بده آموزشش هم توی نت و ... پر هست

1- ساخت sitemap

2- تنظیمات گوگل وب مستر

3- صفت های لینک ها رو تکمیل کنی

<a href="#" title="عنوان">عنوان</a>

این مطلبم بخون

https://support.google.com/webmasters/answer/47334?hl=en

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینا معملا مطالب برتر یا پربازدید هستن که گوگل خودش اتومات از روی سایت مپ ست میکنه ، قسمتی توی وبمستر هست برای نشان ندادن لینک ها میتونی ازش استفاده کنید تا بقیه رو نشون بده بجای اونی که نشون میده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینا معملا مطالب برتر یا پربازدید هستن که گوگل خودش اتومات از روی سایت مپ ست میکنه ، قسمتی توی وبمستر هست برای نشان ندادن لینک ها میتونی ازش استفاده کنید تا بقیه رو نشون بده بجای اونی که نشون میده

خب میشه بگید کدوم قسمت وب مستر هست که میشه این کار رو کرد؟ چون من میخوام به جای او چیزایی که نشون میده ی چیزای دیگه بزارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این 3تا کار رو انجام بده آموزشش هم توی نت و ... پر هست

1- ساخت sitemap

2- تنظیمات گوگل وب مستر

3- صفت های لینک ها رو تکمیل کنی

<a href="#" title="عنوان">عنوان</a>

این مطلبم بخون

https://support.goog...wer/47334?hl=en

والا بنده همه این کارارو انجام دادن ولی بازم اونجوری نمیشه !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه شبه می خوای راه 100 ساله رو به پیمایی :D

یکم صبر کن داداش

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بابا پس چرا نمیشه ! الکاسم 5 رقمی ایران شده ! پیج رنکم 2 شده ولی بازم اونجوری نمیشه ! فکر کنم باید از طریق google webmaster tools این کارو کنم , آره ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.در گوگل وبمستر در بخش search apearance و در بخش sitelinks خود گوگل گفته

Sitelinks are automatically generated links that may appear under your site's search results.

http://www.3eo.ir/989/sitelinks-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/

https://support.google.com/webmasters/answer/47334?hl=en

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فقط یه سایت مپ داشتم .

تو وب مستر هم تنظیم خاصی انجام نداده بودم .

تعداد ورودی های گوگل که بالا رفت ، خود گوگل خیلی شیک و قشنگ ، این منو هایی رو که شما میگید به عنوان سایت اضافه کرد .

البته تعداد ورودی ها بنظرم باید بالا باشه تا گوگل خودش زحمت انجام این کار رو بکشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توجه داشته باشید که این لینکها از صفحه نخست بایست لینک شده باشند، و معمولا لینکهایی هستند که کاربر بلافاصله بعد از ورود به صفحه نخست روی انها کلیک کرده است، هدف گوگل بهبود تجربه کاربر (UX) در نتایج جستجو میباشد.

زمانی را بایست سپری کرد تا گوگل به قطع بتواند تصمیم بگیرد که کدام آدرسها برای کاربران جذابتر است. در نتایج فروشگاه ما با وجود اینکه در وبمستر لینکهای مورد نظرمان را درج نموده بودیم گوگل از آمار خود این تصمیمات را گرفته است.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Vahid.T
      سلام خدمت دوستان عزیز
      وقت بخیر
      بهترین اسکریپت یا افزونه برای میوه فروشی با امکانات زیر برای ووکامرس چی پیشنهاد می کنید ؟
      1- همکاری در فروش با لینک ، کد معرف و یا هر دو
      2- خرید با اعتبار کاربری ( اعتبار کاربری در صورت خرید و همکاری در فروش به اکانت کاربری اضاف میشه. با این اعتبار بتونه از سایت رایگان خرید کنه. اعتبار کاربری صرفا برای خرید رایگان از سایت باشه نه پرداخت وجه نقدی به همکار )
      3- امکان درصد سود همکاری متفاوت برای سطوح مختلف ( به طور مثال سطح 1 ، 2 و 3 )
      4- ورود به فروشگاه سایت با شماره موبایل و رمز عبور
      5- خرید درصورت عضویت و غیر عضویت
      ممنون میشم پاسخ بدید.
    • توسط sadra1813
      سلام و خسته نباشید. من برای گالری ام، پیوند پوسته رو انتخاب کردم. ولی روی بعضی از عکسا که میزنم، ارور زیر رو می ده:
      Catchable fatal error: Object of class WP_Error could not be converted to string in C:\xampp\htdocs\wp-content\themes\tech-literacy\includes\template-tags.php on line 287
      چیکار کنم تا همه عکسام درست برن تو صفحه خودشون؟

• توسط pouyamahmoudi
      با عرض سلام ، وقت بخیر و خسته نباشید
      قالب وردپرس من با وجود واکنش گرا بودن در نسخه موبایل یک مشکل داره 
      مشکل اینه که به صورت یه صفحه خالی با رنگ پس زمینه سایت میاد و باید صفحه رو بکشم به سمت راست تا محتویات نمایش داده بشه 
      لطفا جهت حل این مشکل راهنمایی کنید
      با سپاس

• توسط Monica
      سلام
       یک سایت خبری که روزانه صد پست میزنه خب بعد از مدتی تعداد پست ها بسیار بالا میره.
      میشه کاری کرد که بعد از مثلا 20 هزار پست یک جدول جدید در دیتابیس ایجاد بشه؟

• توسط Monica
      باسلام ، ی select option دارم
      من میخوام با jQuery ترجیحا ajax بتونم طبق انتخاب کاربر بخش مربوطه رو نمایش بدم
      کدهای منو ببینید 
      // صفحه اصلی index.php <script> jQuery(document).ready(function($) { jQuery('#select123').change(function() { jQuery('.content123').hide(); jQuery('#' + jQuery(this).val()).show(); }).trigger("change"); }); </script> <select id="select123">  <option value="content1" selected>content1</option> <option value="content2">content2</option> <option value="content3">content3</option> <option value="content4">content4</option> </select> * توجه: میخوام وقتی صفحه بالا ران میشه text defult show بطور پیش فرض نمایش داده بشه
      صفحه my-page.php
      //my-page.php <div id="content1" class="content123"> text defult show </div> <div id="content2" class="content123"> contentttttttt </div> <div id="content3" class="content123"> content3 </div> <div id="content4" class="content123"> content4 </div>