رفتن به مطلب

مشکل مرورگر ها با وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام:

من دامنه site.ir رو به صورت AddOn Domain به هاست وصل کردم و اسکریپت وردپرس روی اون نصب کردم اما با مشکلاتی مواجه شدم که خیلی دردسر ساز هستند!

+وردپرس رو بدون نقص نصب کردم!

با مرورگر فایرفاکس نصب ورد پرس رو انجام دادم و بعد از نصب مدام مرور گر بعد از ورود به آدرس site.ir مرورگر به آدرس site.ir/wp-admin/install.php هدایت میشد!! حتی با حذف کوکی و بقیه کارها مرور هنوز هم اینجوریه !!

بعد با مرورگر اپرا تست کردم این مشکل نداشت و باهاش کار کردم و قالب سایت رو عوض کردم ولی حالا وقتی با اپرا وارد سایت میشم صفحه سفید نشون میده!!

و بعد هم با فایرفاکس دوباره امتحان کردم این بار واسه آدرس سایت site.ir بعد از هدایت به site.ir/wp-admin/install.php ارور 404 میده!! (*من این فایل رو حذف کردم ولی نمیدونم چرا به این فایل فوروارد میشه)

آخر کار با کروم وارد شدم مشکلی نداشت و ... !!

لطفاً کمک کنید!

شخصاً تابحال با چنین مشکلی مواجه نشدم...

با تشکر

ویرایش شده توسط Mohammadizadeh
لینک به ارسال

باسلام

گاها چنین مشکلاتی پیش می آید که مربوط به کش مرورگر هست .

کش مرورگرتون را به صورت کامل پاک کنید.

در صورت امکان آدرس سایت را نیز قرار بدید دوستان بررسی کنند.

لینک به ارسال

با سلام:

با حذف و نصب دوباره مرورگر اپرا درست شد ظاهرا واسه موزیلا هم باید اونو حذف و بعد نصب کنم!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...