رفتن به مطلب

مشکل وحشتناک گوگل وبمستر

dalmif

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

بنده مدیر وبسایت دانلود 98 هستم و چندی پیش هم برای این موضوع اتقاق افتاده پیامی را مبنی بر همین موضوع ارسال کرده بودم

راستیتش وبسایت دانلود 98 بیش از 6 ماه هست که داره فعالیت می کنه و نتایج بدی نداشته. اما حدود چهار ماه پیش بود که وبسایت در سندباکس گوگل گیر کرد و 2 ماه طول کشیید که اون رو از سند باکس در بیاریم . (دو ماه پیش) از اون موقع 2 ماه گذشته و الان نمیدونم به چه دلیلی باز هم در سندباکس گوگل رفتیم الان به این دلیل خیلی نارحتم که نکنه 2 ماه دیگه باید تو سندباکس باشیم؟؟

نقشه سایتم اینه: Google XML Sitemaps

که قبل از این از سایت مپ وردپرس سئو استفاده می کردم که خیلی بهم هشدار داد جوری که وقتی سر زدم

به 57 هشدار رسیده بود

از دوستانی که در این زمینه فعالیت دارند و راه مشکل ما رو میدونن تقاضا میشه با ما همکاری کنند.

به دوستانی که در درست کردن وبسایت به ما کمک کنند حوایزی به عنوان هدیه تقدیم خواهد شد.

فقط تورو خدا سریع تر :(

ویرایش شده توسط dalmif
لینک به ارسال

بله با کمال میل

شما ایمیل رو نداید....

راستی فعلا تغییری توش ایجاد نکنید

فقط بررسی کنید بعد اعلام کنید تا با هم چاره ای بیندیشیم

خیلی خیلی ممنون

ویرایش شده توسط dalmif
لینک به ارسال

post-336-0-06063900-1407807035_thumb.pngشما در sitemap سایتتون همش 13 تا مطلب ایندکس کردید

در هر حال گوگل تو یکسال اول سایتها را جدی نمی گیره و با آمارشون بازی می کنه تازه در سال دوم هم مشروط به اینکه از سرمایه گذاری در سایت مطمئن بشه سایت را وارد ایندکس اصلیش می کنه

• امتیاز 5
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...