رفتن به مطلب

حذف یک فیلد از بخش شناسنامه کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام ما میخوایم یه تغیری بدیم

وقتی یکی تو سایت عضوه و میره تو شناسنامش و فیلد وبلاگ رو پر میکنه، نام کاربریش تو بخش نظرات لینک میشه به وبلاگش!! ما میخوایم این مساله اینطور نباشه و اون لینک رو حذف کنیم!

حالا لطفا یک راه برای حذف کردن لینک شدن نام کاربری به وبلاگ کاربر بدید و یا یک راه برای حذف کردن فیلد وبلاگ از شناسنامه کاربرا! در هر صورت کلی جستجو کردیم و نتیجه ای نداشت!

لینک به ارسال

در فایل فانکشن قرار بدید:

/* remove website link from author name in comments */
function remove__author_site_link_from_comment($trans_var) {
global $comment, $post;
if( !is_admin() ):
if ( $comment->user_id == $post->post_author ) {
$trans_auth = get_comment_author( get_comment_ID() );
$trans_var = $trans_auth;
return $trans_var;
} else {
return $trans_var;
}
endif;
}
add_filter( 'get_comment_author_link', 'remove__author_site_link_from_comment');

لینک به ارسال

فکر کنم اشتباه متوجه شدید!!! سوال من رو دوباره بخونید لطفا! این لینکی که میگم تو بخش نظرات نیست ، من دستی خودم فیلد سایت رو هنگام نظر دادن پاک کردم! این لینک زمانی ایجاد میشه که کاربر فیلد وبلاگ رو توی پسناسنامه اش توی پنل عضویت وردپرس پر میکنه ، دقیقا بالای فیلد زندگی نامه تو بخش شناسنامه تو پنل وردپرس! من میخوام اون فلید رو پاک کنم دوست خوبم ،‌نه اینکه هنگام نظر دادن فیلد سایت رو پاک کنیم چرا که قبلا اونو دستی پاکش کردیم!

لینک به ارسال

از شما که در وردپرس حرفه ایی هستید کاملاً بعید میاد که بی دقت باشید.

شما میخواین در کامنت ها

حسن می گوید

به

حسن می گوید

تبدیل بشه؟

اگر بله همونی که در پست بالا آمد

در ضمن در کجای پست بالا فیلد حذف شده؟

لینک به ارسال

پاسخشون کاملا درسته

حالا بگذریم از اینکه شخصا حاضر نمی شم در سایتی که لینک سایت نظر دهنده رو منشر نکنه نظری بگذارم و اینکار قطعا باعث افت شدید سایت خواهد شد اما برای حذف فیلد url در پروفایل کاربری می تونید از کد زیر استفاده کنید

function modify_user_contact_methods( $user_contact ){
/* Remove user contact methods */
unset($user_contact['url']);
return $user_contact;
}
add_filter('user_contactmethods', 'modify_user_contact_methods');

لینک به ارسال

از شما که در وردپرس حرفه ایی هستید کاملاً بعید میاد که بی دقت باشید.

شما میخواین در کامنت ها

حسن می گوید

به

حسن می گوید

تبدیل بشه؟

اگر بله همونی که در پست بالا آمد

در ضمن در کجای پست بالا فیلد حذف شده؟

ببخشید ببخشید معذرت..... درست کار کرد ولی فقط برای مدیران!!! :| یعنی لینک شدن اسم مدیران و نویسنده ها به سایتشون منع شد و نه کاربرای معمولی که عضو سایت هستن! میشه یه باز نگری کنی و کدی بدی که روی کاربرا هم جواب بده؟

پاسخشون کاملا درسته

حالا بگذریم از اینکه شخصا حاضر نمی شم در سایتی که لینک سایت نظر دهنده رو منشر نکنه نظری بگذارم و اینکار قطعا باعث افت شدید سایت خواهد شد اما برای حذف فیلد url در پروفایل کاربری می تونید از کد زیر استفاده کنید

اقای فخار مساله چیز دیگه ایه! کاربر نیستن خیلی ها و دارن لینک شکسته وارد میکنن و اواتارشونم اسم سایت رقیب ماست که به خون ما تشنه است!! میان خیلی مهربون عضو میشن ، بک لینک میگیرن و گاهی لینک شکسته میزارن و این به تلاش و زحمات ما صدمه میزنه! و الا این مساله با اونی که شما گفتید متفاوته...

لینک به ارسال

اگر مشکلتون همینه و منظورتون افت در گوگل و پایین آمدن سئوی سایته برای پیوند نظر دهندگان rel بگذارید چه احتیاجی به اینکاره

rel="nofollow noindex"

لینک به ارسال

اونی که پیوند شسکته میده چی! :mellow: ما مد نظر داریم ،‌ این قسمت رو حذف کنیم و یه مساله کاملا شخصیه فکر کنم بتونیم تصمیم مد نظرمون رو اتخاذ کنیم :)

لینک به ارسال

سلام.

امتحان کنید.

function remove_comment_author_url() {
global $comment, $post;
$author = get_comment_author( get_comment_ID() );
return $author;
}
add_filter( 'get_comment_author_link', 'remove_comment_author_url');

لینک به ارسال

اونی که پیوند شسکته میده چی! :mellow: ما مد نظر داریم ،‌ این قسمت رو حذف کنیم و یه مساله کاملا شخصیه فکر کنم بتونیم تصمیم مد نظرمون رو اتخاذ کنیم :)

خوب حذف کنید من که کدش رو اولش دادم خدمتتون مگه باز هم مشکلی هست؟

لینک به ارسال

سلام.

امتحان کنید.

function remove_comment_author_url() {
global $comment, $post;
$author = get_comment_author( get_comment_ID() );
return $author;
}
add_filter( 'get_comment_author_link', 'remove_comment_author_url');

احسنت ،‌درست شد.. متشکرم :lol:

خوب حذف کنید من که کدش رو اولش دادم خدمتتون مگه باز هم مشکلی هست؟

http://forum.wp-pars...ان/#entry163047

نه استاد جان کد شمارو من تست کردم همون لحظه ، و چند کد دیگه رو که توی سایت های خارجی داده بودن با پارامتر unset خودم قبل تیکت دادن چک کردم اصلا جواب نداد و حذف نمیشد این فیلد ولی کد دوستمون جواب داد و کلا لینک ها غیر فعال شد و نیازی به حذف اون فیلد هم نیست متشکرم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...