• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
omidparkour

مشکل عجیب حذف شدن پست ها

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

آقا من دیشب چندتا پست گذاشتم تو سایتم بعد الان رفتم دیدم نیست :blink::mellow:

فایل های پست داخل هاست هست اما مطالب نیست

قضیه چیه؟؟

چی شده ؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

یعنی در قسمت نوشته ها در پیشخوان هم نمایش داده نمیشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه

اما فایلی که برای دانلود توی پست گذاشته بودم تو هاست هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ظاهراً دیتابیس تون تغییری داخلش داده شده

احتمال داره مشکل از هاستینگ تون باشه و آخرین بکاپ رو بازیابی کرده باشن برای دیتابیس تون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره فکر کنم صبح بود که یه ایمیل از هاست اومد راجبه بک آپ گیری

الان هم برگشته مطالب سایتم

اما یه چیز از قالبم حذف شده

اونم آمارگیر وبگذر هست

قضیه اون چیه؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا الان دوباره اطلاعات پرید

چرا اینطور میشه؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمالا موقعی که اون بک آپ گرفته شده بوده شما کد وبگذر رو در سایت نذاشته بودید و الان با برگردوندونه بک اپ کد حذف شده

با مسئول هاست تماس بگیرید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه از همون اول بودش وبگذر

سلام.

در هر صورت این مشکل از وردپرس نیست و کاملا به هاستینگ برمیگرده و باید از اونجا پیگیری کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری