رفتن به مطلب

مشکل با افزونه Yoast WordPress SEO

pdf-book

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه ی دوستان خوشحال هستم که تو این انجمن هم عضو شدم و در کنار دوستان وردپرسی هستم بنده از ورژن Yoast WordPress SEO 1.2.5 دارم استفاده میکنم و فقط به خاطر یک مشکل که در زیر توضیح میدم قادر به بروز رسانی این افزونه نیستم که ورژن جدید هم 1.2.8.4 میباشد .

زمانی که این افزونه و به روز رسانی میکنم قادر به پست دادن نیستم و تو مدیریت وردپرس روی نوشته ها میرم معمولا یه حالت کشویی باز میشه که شامل همه نوشته ها ، افزودن نوشته و ... هستش که متاسفانه روی نوشته ها میرم حالت کشویی کار نیمکنه

الان به این عکس نگاه کنید http://uploadkon.ir/uploads/ddd.jpg حالت کشویی داره چون دارم از ورژن 1.2.5 استفاده میکنم همین که بروز رسانی کنم حالت کشویی کار نمیکنه

دوستانی که همچین مشکلی داشتن و برطرف کردن ممنون میشم یه توضیح مختصر برای رفع این مشکل بدن

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

فکر نمیکنم بروزرسانی این افزونه مشکل ساز باشه.

شما همه افزونه ها رو غیرفعال کنید. پوسته پیش فرض رو هم فعال کنید.

بعد این افزونه رو بروزرسانی کنید. و فعال هم بکنید.

ببینید مشکل باقی میمونه؟

لینک به ارسال

سلام متشکرم

من پوسته پبشفرض و انتخاب کردم اما همون مشکل پیش میاد یه خورده عجیبه که چرا تو این ورژن که دارم استفاده میکنم همچین مشکلی نیست

لینک به ارسال

پوسته پیش فرض + غیرفعال بودن بقیه افزونه همچنان مشکل داره؟

وردپرس روی سرور قبلا بروزرسانی شده یا از اول نصب شده؟

لینک به ارسال

من وردپرس رو به روز رسانی میکنم فقط برای همون بار اول نصبش کردم و هر سری به روز رسانی میکنم

لینک به ارسال

امکان داره مشکل از همین باشه. چون در بروزرسانی بعضا همچین مشکلاتی باقی میمونه.

لینک به ارسال

من که بیخیالش شدم تو همین بروزرسانی ورد پرس که 3.4.2 هست Yoast 1.2.5 کار میکنه همین که آپدیت میشه کار نمیکنه مجبور شدم از All Seo On استفاده کنم

ویرایش شده توسط pdf-book.net
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...