رفتن به مطلب

نمایش مطالب دسته بندی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من پجوری یک صفحه ای بسازم و چه کدی قرار بدم که وقتب رو دسته بندی هام کلیک شد مطالبه دسته بندیم رو فقط نشون بده؟؟

قالبه من چند تا باکس مطلب داره و وقتی کلیک میکنم بقیه باکس ها رو هم نشون میده

لینک به ارسال

اگر میخواین از دسته‌ها کویری بگیرید

کویری را با ابزار کویری‌ساز ایجاد کنید

http://wp-parsi.com/generator/

لینک به ارسال

من بلد نیستم که اگه بلد بودم با کوئری ساز کار کنم که مشکلم حل بود

کدشو میزارید برام؟

فقط میخوام وقتی رو دسته بندیم کلیک بشه مطالب همون دسته بندیو همون باکسو نشون بده فقط دیگه باکس های دیگرو نشون نده

تازه کارم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

سلام.

آخرین مطالب دسته خاص رو میخواین؟

یا اینکه میخواین صفحه دسته ها رو بسازین؟

لینک به ارسال

این تابع رو امتحان کنید:

<?php the_category($separator, $parents, $post_id); ?>

$separator

نوع: رشته

متن یا نویسه ای که میان دسته ها قرار خواهد گرفت. به صورت پیش فرض دسته های مختلف را در یک لیست مرتب نشده (Unordered list) قرار می دهد.

$parents

نوع: رشته

چگونگی نمایش دسته های زیرمجموعه. گزینه ها:

• 'multiple' - پیوندهای جداگانه برای دسته ی مادر و دسته ی فرزند به صورت "مادر/فرزند" نمایش داده می شود.
  • 'single' - تنها به دسته ی فرزند پیوند داده می شود و متن پیوند به صورت "مادر/فرزند" خواهد بود.

نکته: به صورت پیش فرض به دسته فرزند پیوند داده می شود و در متن پیوند هم فقط نام دسته فرزند درج می شود.

$post_id

نوع: عدد صحیح

آیدی نوشته مورد نظر جهت نمایش دسته ها. مقدار پیش فرض false می باشد (نوشته فعلی).

لینک به ارسال

در ضمن کار با ژنراتور هیچ بلدیتی نیاز نداره تمام بخش ها راهنمای فارسی دارند که کافیه روی علامت سئوالی که در کنارشون هست بزنید تا راهنماشون رو ببینید و در انتها هم برای تمام خروجی راهنمای قرار گرفتن کد و نمونه کد گذاری داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...