رفتن به مطلب

تغییر عنوان پست با توجه به محتوای مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من داخل متن پست ها از shortcode استفاده میکنم تا یک مطلب رو به صورت ویژه منتشر کنم.

حالا میخواستم داخل هر پستی ، اگه این shortcode وجود داره ، کنار تایتل هم عبارت "ویژه" رو چاپ بشه.

الان این پلاگین برای ویژه کردن پست ها رو نوشتم و استفاده میکنم.

روشی هست که بر اساس محتوای مطلب یک پست ، بشه تایتل اون رو عوض کرد؟

یعنی وقتی تو صفحه اصلی ، مطالب سایت رو لیست میکنه، هر مطلبی اگه محتوای ویژه داشت، کنار عنوان همون مطلب ، کلمه ی ویژه درج بشه.

ممنون

لینک به ارسال

مطلب را نباید با شورتکد ویژه کرد باید براش تاکسونامی نوشت یا متاباکاس ساخت که بشه ازش شرط گرفت و براش کوئری ساخت

کارتون از ریشه اشتباهه ولی بسته به کدهای قالبتون می شه با جی کوئری کاری که می خواهید را انجام داد

لینک به ارسال

مطلب را نباید با شورتکد ویژه کرد باید براش تاکسونامی نوشت یا متاباکاس ساخت که بشه ازش شرط گرفت و براش کوئری ساخت

کارتون از ریشه اشتباهه ولی بسته به کدهای قالبتون می شه با جی کوئری کاری که می خواهید را انجام داد

به هر حال من هم اولین سایت وردپرسی بود که راه انداختم. میخواستم بخش کاربران ویژه رو تو سایتم داشته باشم و مطالب پس از پرداخت حق عضویت نشون داده بشه.

یک افزونه هم آماده بود که خیلی افتضاح بود و نتونستم ازش استفاده کنم. برای همین اولین پلاگینی بود که نوشتم و به قول شما ظاهرا از پایه ویران است.

جالب اینه که اون پلاگین آماده هم که دیدم با شرتکد نوشته بود. میشه بدونم چرا نباید با شرتکد نوشته بشه؟ تجربه بشه برام....

ممنون از شما.

خلاقیت و ابتکار بسیار خوبی بود:) پیشنهاد جی کوئریتون خیلی عالی و به جا بود ;)

لینک به ارسال

برای اینکه شورت کد داخل تابع the_content اجرا می شه که این تابع قاعدتا داخل پسته در صورتی مطلبی که می خواهید ویژه باشد باید قبل از شروع شدن مطلب پست و در ابتدای حلقه ویژه بودنش را اعلام کند به صورت ترسیمی اگر این یک مطلب عادی باشه

<?php the_while():?>
<div class="post"> <!-- دایو اصلی مطالب عادی -->
متن مطلب ئ محل خوانده شدن شورتکد
</div>
<?php endwhile;?>

این یک مطلب ویژه است

<?php the_while(): ?>
<div class="post selective"><!-- دایو اصلی مطالب ویژه -->
متن مطلب و محل اجرای شورتکد که بعد از درست شدن دایو اصلیست
</div>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...