• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
mojtaba72

مشکل در نشان دادن خلاصه مطلب

6 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام!

من هرکاری میکنم نوشته ها به صورت کامل تو صفحه اصلی نشون داده میشه! خیلی مطلب خوندم و همه گفتن که به جای کد <?php the_content(); ?> از <?php the_excerpt(); ?> استفاده کن ولی مشکل اینجاست که من همچین کدی رو تو قالب ندارم!!! من میخوام فقط ۲-۳ خط از مطلب رو تو صفحه اصلی نمایش بده نه کلش رو !میشه بگین باید چیکار کرد ؟

ویرایش شده در توسط mojtaba72
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن پشتیبانی خوش آمدید :)

شما باید قبل از نوشته ای که میخواهید در ادامه مطلب نشان دهید از کلید more (بیشتر) در ویرایشگرتون استفاده کنید

post-1439-0-53177700-1407798616_thumb.pn

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

به انجمن پشتیبانی خوش آمدید :)

شما باید قبل از نوشته ای که میخواهید در ادامه مطلب نشان دهید از کلید more (بیشتر) در ویرایشگرتون استفاده کنید

post-1439-0-53177700-1407798616_thumb.pn

خودمم تا همین امروز از همون مور استفاده میکردم ولی مشکل اینجاست که اگه از مور استفاده کنیم یه تصویر رو دوبار نشون میده! بذار واضح تر بگم وقتی یه مطلب رو می نویسیم یه تصویر شاخص براش انتخاب میکنیم و معمولا اول مطلب هم از همون تصویر استفاده میکنیم! یعنی اول مقاله یه تصویر هست که حالا چه به صورت دستی و چه با استفاده از پلاگین همون عکس بعنوان تصویر شاخص شناخته میشه! حالا چون اول مقاله تصویر هست و بعد متن شروع میشه اگه بر فرض من بعد از 2-3 خط از مور استفاده کنم اون عکس اول مقاله هم جز خلاصه مطلب میشه در نتیجه چون همون عکس بعنوان تصویر شاخص استفاده شده تو صفحه اصلی اون عکس نشون داده میشه بعد تیتر مطلب هست و بعد از اون دوباره همون عکس اول مقاله میاد تا جایی که من از مور استفاده کردم رو نشون میده در نتیجه تو صفحه اصلی عکس اول مقاله 2 بار نشون داده میشه! من میخواستم یه کاری کنم که دیگه عکس اول مقاله تو خلاصه نشون داده نشه و فقط 3-4 خط اول رو نشون بده + تصویر شاخص! واسه همین به مشکل خوردم حالا راه حلی واسه این قضیه هست ؟

مرسی از خوش آمد گویی و توجه ات :wub:

ویرایش شده در توسط mojtaba72
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینقدر پیچیدش نکنید

نشانی آنلاین بگذارید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینقدر پیچیدش نکنید

نشانی آنلاین بگذارید

راستش نمیتونم نشونی آنلاین بدم چون قضیه اش یه خورده پیچیده اس! قالب هم خریداری شده از اون طرف! الان 2 تا مشکل باهاش دارم یکی اینکه خلاصه مطلب تو صفحه اصلی نشون داده نمیشه! چون معمولا مقاله ها اولشون یه عکس هست در نتیجه نمیشه از more تو متن استفاده کرد چون اون طوری تو صفحه اصلی یه بار عکس شاخص نشون داده میشه یه بار هم همون عکس اول مقاله!

مشکل دوم هم این که صفحه بندی نمیشه! یعنی تو صفحه اصلی همین طوری وقتی اسکرول میکنی اتوماتیک نوشته ها بروز میشن و همینطوری ادامه داره تا جایی که همه نوشته ها تموم شه!

واقعا بتونین این دو تا مشکل رو واسم حل کنید یه دنیا ممنون میشم :wub:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قوانین رو بخونید

بحث در مورد قالبهای غیر رایگان ممنوعه و باید با فروشنده تماس بگیرید

انجمن عمومی پشتیبانی رایگان الزاما خدماتش مال سایتهاییه که بتونند نشانیشون رو بدند

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ttrasn
      با سلام
      برای تغییر خلاصه مطلب که در صفحات اصلی و آرشیو و جستجو نمایش داده میشود ، تگ هایی مثل br اعمال نمیشه، لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم خلاصه مطالب رو تغییر بدم به نحوی که مطالب پشت سر هم نباشه.
    • توسط razoor_77

قالبم قالب زیر است. نمی خواهم این قالب خودش مطالب را خلاصه نشان دهد چون مطالبم کوتاه است. لطفا فایل ویرایش شده را برای من در همین تایپیک ارسال کنید.

http://up.rahemin.ir...14018025191.zip
    • توسط Hoshyar
      سلام دوستان
      من در جاهای متعددی در قالبم از خلاصه مطلب استفاده کردم اما فقط و فقط در یک بخش لازم هست تعداد کارکترهای متن خلاصه مطلب کمتر بشه
      خواستم بپرسم چطور می تونم این کارو انجام بدم؟
      ممنون
    • توسط سعید شعبانی
      همانطور که در این تصاویر می بینید

زمانی که برای یک تصویر نام انتخاب می کنیم و آن نام با کد caption در زیر تصویر قرار می گیرد وردپرس caption و حتی width آن را نیز در خلاصه مطلب می گنجاند که باعث بهم ریختگی خلاصه مطلب می شود.
      شما روشی را جلوی پای من بگذارید تا این مشکل را حل کنم.