رفتن به مطلب

درخواست مشاوره لپ تاپ

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من قصد خرید لپ تاپ حرفه ای واسه کار های امنیتی (مانند ساختن نرم افزار آنتی ویروس و ابزار های جا سو سی و...) دارم

لپ تاپ رو واسه کسی میخوام که متخصص اْمنیت شبکه هست...

یه لپ تاپ میخوام که بهترین باشه و قیمتش زیر 5،000،000 تومان باشه

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

اینایی که شما میخواید سیستم بالایی نیاز نداره

ترجیها کمتر هم خرج کنید به نفعتونه

یه سری به لپ تاپ های سری Lenovo بزنید !

لینک به ارسال

من یه لپ تاپ خریدم 1.200 وسط برنامه نویسی قفل کرد!

میخوام یه سیستم بسیار قوی با کارایی بالا باشه

لینک به ارسال

Lenovo IdeaPad Y510p-A

من راضیم

هر کار سنگینی هم که فکرش رو بکنی باهاش انجام دادم

هم قیمتش مناسبه هم کانفیگش فوق العادس !

لینک به ارسال

ببینید این کارایی که میخوایید انجام بدید رو یه سیستم ساده هم انجام میده بستگی به این داره که شما چطور استفاده میکنید من برای برنامه نویسی وب از Linux استفاده میکنم سبک ، سریع و منابع باز بسیار ، شما به نظرم بهتره یه Core i7 بردارید با رم 6 یا 8 که قیمتش از 2 ت بیشتر نمیشه ، من خودم الان HP i7 Ram8 Cpu 3.2 دارم ، خیلی هم راضیم ، از دبی آوردمش 2 سال پیش قبل گرونی 550 ت افتاد ، اینجا تو ایران 1950 بود :| ، حالام که شده ماشالا 3200 ، بهتره از سری های Lenovo استفاده کنی خیلی کارایی خوبی داره

لینک به ارسال

من پیشنهادم :

http://www.digikala.com/Product/DKP-20643/HP-ProBook-4540s-H/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D8%A7%DA%86-%D9%BE%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%A8%D9%88%DA%A9-4540s

به عبارتی فکر کنم از پس هر کار سنگینی بر بیاد... قیمتش هم خیلی عالیه...

لینک به ارسال

واسه خرید لپ تاپ اصل با قیمت مناسب، از کدوم کشور لپ تاپ بخرم؟

لینک به ارسال

سلام دوستان منم یه مشاوره واسه خرید لپ تاپ میخوام

کار زیادی نمیخوام باهاش انجام بدم فقط دو برای دو مورد میخوام : اولیش که برنامه نویسی (تا الان کار نکردم ولی خوب میخوام شروع کنم) دومیش هم که دارم میرم رشته ی برق ، با نرم افزار هایه تخصصیش آشنایی ندارم نمیدونم سیستم قوی میخواد یا نه ، یه لپ تاپی باشه که بشه باهاش با نرم افزارهایه رشته ی برق کار کرد (کلا یه چیز دانشجویی میخوام)

قیمت هم فوق العاده واسم اهمیت داره (البته تا جایی که بشه باهاش نیازهام رو انجام داد)

و یه ویژگی دیگه که اگر باشه بهتره (نبود هم دیگه چاره ای نیست) اینه که کوچیک باشه، یه چیز جمع و جور میخوام

ممنون میشم راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط Omidn1996
لینک به ارسال

سلام دوستان منم یه مشاوره واسه خرید لپ تاپ میخوام

کار زیادی نمیخوام باهاش انجام ب...

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

نظرتون در مورد این چیه؟

لینک به ارسال

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

نظرتون در مورد این چیه؟

نسبت به امکاناتش واقعاً گرونه.

http://www.digikala.com/Product/DKP-23652/Acer-Aspire-E1-570G-33214G50Mnkk/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D8%B1-E1-570G/keyword-e1-570g

این لپ تاپ رو حدود 6 ماه هست خودم دارم استفاده میکنم، معایبی که دیجی واسش نوشته بیخودیه و بهش توجه نکن. مثل زاویه دید محدود، الان از هر طرف بهش نگاه میکنم واضحه!

جای دست کیبوردش واقعاً عالیه. سعی میکنم یه نقد براش توی دیجی بنویسم.

پ. ن.: این روزا توی انجمن بحث لپ تاپ حسابی داغ شده

لینک به ارسال

سلام عزیزان

ی لپتابه سبک و حرفه ای برای کارای برنامه نویسی معرفی کنید..ی چیزی که کم نیاره وسط کار..

دیگه خودتون بگیرید چی میخوام..

تشکر ;)

لینک به ارسال

معمولا همه واسه دانشگاه قبول شدن و این روز ها توی دانشگاه یه چیز ضروریه (واسه رشته های غیر کامپیوتر هم مُد شده)

به نظر من زیاد به دنبال قیمت نباشید

اول فکر کنید ببینید چی میخواید

لپ تاپ شرکتی - خانگی - مهندسی - طراحی - بازی

این لپ تاپ ها با هم متفاوت هستن و هر کدوم واسه یه کار ساخته شده

البته لپ تاپ های مهندسی هم خودش متفاوت هستن

پس بگید دوست دارید لپ تاپ های شما چه امکاناتی داشته باشن؟

سیستم عامل - CPU - RAM - size - Hard - نوع صفحه نمایش و...

ویرایش شده توسط سیدرضا بازیار
لینک به ارسال

سلام عزیزان

ی لپتابه سبک و حرفه ای برای کارای برنامه نویسی معرفی کنید..ی چیزی که کم نیاره وسط کار..

دیگه خودتون بگیرید چی میخوام..

تشکر ;)

Acer E1-570G

بهترین لپ تاپه. نه به خاطر اینکه صرفاً چون دارمش، چون میشناسمش چیه لامصب

تا الان ندیدم کم بیاره. حتی nfs rivals هم روش ریختم با رزولیشن 1280 و کیفیت high اجرا شد بدون لَگ یا کوچک ترین گیر. برای من که برنامه نویس وبم، واقعاً عالیه. کلیدهای کیبوردش به اندازه کافی بزرگ هستن وکلیدهای اساسی هم به بهترین نحو طراحی شدن.

از هر نظر به صرفه هست. کیبورد خوش دسته، یه موس هم براش بگیری عالیه، نام پد داره، wifi خوبی داره، bluetooth کار نمیده :D

وبکم HD، M-Disc و معایبش اینه:

1. باطریش نسبتاً ضعیفه

2. نسبت به هاردور سنگینه، من به شخصه موقعی که میزارم توی کیف اذیت میشم.

3. پورت USB3 کمی ضعیفه، الان من موس رو گذوشتم، هی قطع و وصل میشم ولی خب میشه باهاش کنار اومد.

4. پشت لپ تاپ مستعد گرفتن گرد و غبار و اثرانگشت و ردپا و ... هست و به سختی هم پاک میشه متاسفانه، ولی بدنه اصلی لپ تاپ اینطور نیست.

5. کیفیت مانیتورش ممکنه اول تو ذوقت بزنه، ولی بد نیست، علاوه بر این باید مواظبش باشی ضربه نخوره، چند ماه پیش یه ضربه کوچیک به مانیتورش خورد، متاسفانه چندتا پیکسل هاش در اون نقطه سوخت.

6. از همه بدتر اسپیکرش زیر کیبورده که من نمیفهمم کی چنین پیشنهاد داده، با اینکه کلی جا روی کیبورد هست

7. num lock و caps lock و screen lock چراغ ندارن که خب قابل چشم پوشیه.

لینک به ارسال

احسان جان لطف کردی نظرتو گفتی

معایبش بیشتر از مزایاشه که :D

ی چی میخوام گفتم سبک باشه و همه چیش اوکی باشه و منایب برای برنامه نویسی

به نظرتون macbook های اپل خوبه؟؟

لینک به ارسال

نسبت به امکاناتش واقعاً گرونه.

http://www.digikala.com/Product/DKP-23652/Acer-Aspire-E1-570G-33214G50Mnkk/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D8%B1-E1-570G/keyword-e1-570g

این لپ تاپ رو حدود 6 ماه هست خودم دارم استفاده میکنم، معایبی که دیجی واسش نوشته بیخودیه و بهش توجه نکن. مثل زاویه دید محدود، الان از هر طرف بهش نگاه میکنم واضحه!

جای دست کیبوردش واقعاً عالیه. سعی میکنم یه نقد براش توی دیجی بنویسم.

ولله این دیگه جز ارزون تریناش بود که پیدا کردم

ممنون میشم دوستان دیگه هم نظرشون رو بگن

لینک به ارسال

دوستان من بررسی کردم به نظرم این سه تا لپ تاپ مناسب هستن، ممنون میشم راهنماییم کنید که کدوم بهتر هستش، خودم از ظاهر اچ پی خیلی بیشتر خوشم میاد و ام اس آی هم چون ویندوز اورجینال روشه خوب دوست دارم، ایسوس هم که انگار امکانات ویژه ای نسبت به اون دوتا نداره ولی نمیدونم چرا گرون تره

اچ پی

ایسوس

ام اس ای

اینم مقایسه هر سه

ویرایش شده توسط Omidn1996
لینک به ارسال

بهترین انتخاب ها

اگر بودجه شما به 2500 میرسه پس ASUS X550LDبخرید. هم CPU Core i7 4500U داره و هم مانیتور HD با روکش مات. با گرافیک GeForce 820M

اگر بودجه شما به 3250 میرسه پس ASUS N56JN بخرید. هم CPU Core i7 4700MQ داره و هم مانیتور FUllHD با روکش مات. با گرافیک GeForce 840M یا GeForce GTX 760M

اگر بودجه شما به 3900 میرسه پس MSI GE60 بخرید. هم CPU Core i7 4700MQ داره و هم مانیتور FUllHD با روکش مات. با گرافیک GeForce 850M و هارد 7200 دور در دقیقه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...