محمد رضایی

نحوه تغییر Description در هر پست

6 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام , یک سوال داشتم : بنده در تگ Description وب سایتم یک توضیح در رابطه با سایتم درست کردم , وقتیم که گوگل اسم

سایتمو میزنم Description رو به درستی میاره ولی حالا میخوام کاری کنم که مثل سایت همیار وردپرس هر پست ( مطلب )

Description مربوط به خودشو داشته باشه , از افزونه wordpress seo by yoast هم استفاده میکنم ! لطفا راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کافیه وارد تنظیمات افزونه بشین و از بخش عنوان و متا ، سربرگ گونه های فرسته رو انتخاب کنید و قالب توضیحات داده ی نوشته رو به این تغییر بدید

%%excerpt%%

+ می تونید راهنمای افزونه رو مطالعه کنید . کد بالا توضیحات رو بصورت اتوماتیک از نوشته شما میسازه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب توی افزونه Yoast قسمتی که میری پست بدی ، زیر کادر ادیتور بخش افزونه هستش ، اون قسمت اول که میشه گفت عنوان کلیدی هستش اگر تو گوگل سرچ بالایی داشته باشه خودش پیشنهاد میده ، کادر دوم میشه عنوان صفحت توی گوگل ، کادر سوم میشه همین چیزی که شما میخوای پرش کن ، بعد از ایندکس شدن اون رو نشون میده ، البته توجه داشته باش ، که باید توی قسمت سورس کد های قالب نباید Meta Tag Description وجود داشته باشه وگرنه اون رو مد نظر قرار میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کافیه وارد تنظیمات افزونه بشین و از بخش عنوان و متا ، سربرگ گونه های فرسته رو انتخاب کنید و قالب توضیحات داده ی نوشته رو به این تغییر بدید

%%excerpt%%

+ می تونید راهنمای افزونه رو مطالعه کنید . کد بالا توضیحات رو بصورت اتوماتیک از نوشته شما میسازه .

الان اینجوریش کردن خوبه ؟ :

%%title%% %%page%% %%sep%% %%sitename%%%%excerpt%%

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان اینجوریش کردن خوبه ؟ :

%%title%% %%page%% %%sep%% %%sitename%%%%excerpt%%

اینی که شما گذاشتین توی قسمت عنوان پست ها است؟ یا توضیحات؟

اصولا این برای عنوان پست استفاده میشه:

%%title%% %%page%% %%sep%% %%sitename%%

و این برای توضیحات:

%%excerpt%%

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

دوست عزیز در قسمت meta Description میتونید خلاصه ای مفید از مطلبتون رو قرار بدید.WordPress-SEO-by-Yoast.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری