رفتن به مطلب

باز شدن تمامی لینک ها در تب جدید در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید

چطور میشه در سایت وردپرسی کاری کرد که تمامی لینک های موجود در سایت در تب جدید باز بشن ؟ آیا افزونه و یا کدی برای انجام این کار بصورت خودکار برای تمامی لینک های خارجی موجود در سایت و یا تمامی لینک های سایت وجود داره ؟

لینک به ارسال

سلام

کد زیر را در فایل header.php قالب قبل از تگ

</head>

قرار دهید.

<base target="_blank">

ویرایش شده توسط Ghasem Paran
لینک به ارسال

با تشکر از شما

برخی لینک ها که پیش از این با تگ <target="_blank"> وارد شدند با افزودن این کد به header سایت 2 بار باز میشن . راهی هست که فقط 1 بار اونا هم در تب جدید باز بشن ؟

لینک به ارسال

با تشکر از شما

برخی لینک ها که پیش از این با تگ <target="_blank"> وارد شدند با افزودن این کد به header سایت 2 بار باز میشن . راهی هست که فقط 1 بار اونا هم در تب جدید باز بشن ؟

مشکل از جای دیگه هست ، من خودم تستش کردم.

این کد زمانی عمل میکنه که لینک target نداشته باشه ، اگر داشته باشه ، مقدار خودش اولویت داره.

لینک به ارسال

سلام . ببخشید در همین خصوص 3 سؤال داشتم که گفتم تاپیک جدید باز نشه شاید بهتر باشه :

1- این کد که تمامی لینک های سایت رو در یک صفحه ی دیگه باز کنه آیا واسه سئو سایت بد نیست ؟

2- آیا از نظر سئو تفاوتی بین بازکردن لینکهای سایت در همان صفحه و باز کردن لینک های سایت در صفحه ی دیگر وجود داره یا خیر ؟

3- به نظر کسانی که تجربه ی بیشتری دارند ، کدوم یک از این دو روش برای کاربران سایت ، بهتر و کاربرپسندتره ؟ باز کردن لینک در همون صفحه و یا در صفحه ی دیگه ؟

لینک به ارسال

1- این کد که تمامی لینک های سایت رو در یک صفحه ی دیگه باز کنه آیا واسه سئو سایت بد نیست ؟

2- آیا از نظر سئو تفاوتی بین بازکردن لینکهای سایت در همان صفحه و باز کردن لینک های سایت در صفحه ی دیگر وجود داره یا خیر ؟

این که واسه سئو ضرر داره یا نداره رو دقیق نمیدونم ، بستگی به محتوای سایت داره ، اگر محتوای سایت به هم مرتبط باشن یا یک مطلب دیگه داخل همون سایت باشه ، بهتره داخل همون صفحه باز بشه و اگر مرتبط نباشند ، میتونید داخل صفحه جدید باز کنید.

3- به نظر کسانی که تجربه ی بیشتری دارند ، کدوم یک از این دو روش برای کاربران سایت ، بهتر و کاربرپسندتره ؟ باز کردن لینک در همون صفحه و یا در صفحه ی دیگه ؟

بازم میگم ، بستگی به صفحه ی مقصد داره.

لینک هایی که از وب سایت خارج میشن ، حتما باید داخل پنجره جدید باز بشه.

من خودم شخصا وقتی میرم داخلی سایتی که همه لینک هاش داخل صفحه جدید باز میشه ، اذیت میشم.

نکته : گردش کاربر داخل سایت با استفاده لینک های داخلی ، باعث افزایش محبوبیت و boune rate میشود.

پس بهتره لینک هایی که ارتباط موضوعی دارن ، داخل همان صفحه باز شوند و لینک هایی که ارتباط کم تری دارند یا اصلا ارتباط موضوعی نداره ، در صفحه جدید باز شوند

لینک به ارسال

باز شدن لینک داخلی سایت در تب جداگانه هیچ خاصیتی برای سایت نداره ولی می تونه مضر باشه

رباتهای گوگل کاربر را پس از ورود از طریق موتورهای جستجو پیگیری می کنند و به اندازه ای که سایت بتونه کاربرش را در خودش نگه داره به سایت امتیاز می دند که با عوض شدن تب رباتها بازدید کاربر را تمام شده فرض می کنند و این عین بستن صفحه ی سایت می مونه یعنی در واقع گذشتن از مقدار امتیازی که در اثر موندن متوالی یک کاربر در سایت می شه به دست آورد

لینک به ارسال

تشکر از دو دوست گرامی .

باز شدن لینک داخلی سایت در تب جداگانه هیچ خاصیتی برای سایت نداره ولی می تونه مضر باشه

رباتهای گوگل کاربر را پس از ورود از طریق موتورهای جستجو پیگیری می کنند و به اندازه ای که سایت بتونه کاربرش را در خودش نگه داره به سایت امتیاز می دند که با عوض شدن تب رباتها بازدید کاربر را تمام شده فرض می کنند و این عین بستن صفحه ی سایت می مونه یعنی در واقع گذشتن از مقدار امتیازی که در اثر موندن متوالی یک کاربر در سایت می شه به دست آورد

طبق صحبتهای آقای فخار ، متوجه یک اشتباه بزرگ در سایتم شدم !

البته هیچکدوم از لینکهای مطالبم به طور پیش فرض در تب جدید باز نمیشد ولی وقتی یک مطلب میزدم و میخواستم جمله ای از اون مطلب رو به یک مطلب دیگه در سایتم ربط بدم ، موقع گذاشتن پیوند ، تیک مربوط به " نمایش پیوند در پنجره/زبانه تازه " رو هم میزدم . فکر میکردم خوب باشه !!!

چون میگفتم که اگه وسط یک مطلبی ، کاربر به یک لینک برخورد کنه و بعد از کلیک روی لینک ، لینک در همون صفحه باز بشه ، از اونجاییکه مطلب رو به طور کامل نخونده ، شاید واسه کاربر زیاد خوب نباشه . واسه همین تیک رو میزدم تا در یک صفحه جدید باز بشه و مطالعه ی مطلب اصلی نیمه کاره نمونه که ظاهرا اشتباه بزرگی میکردم .

ضمنا برخی از سایتهای بزرگ خبری رو هم دیدم که اکثر پیوندهاشون در صفحات جدید باز میشه ، میخواستم بدونم که اگه یک سایت به صورت پرتالی و یا خبری باشه و موضوعات مختلفی داشته باشه و در سایدبار با استفاده از افزونه و یا کد ، مطالب مختلفی از دسته های مختلف رو قرار داده باشه ، آیا این پیوندها هم باید در همون صفحه باز شه و یا اگه در صفحه ی جداگانه هم باز شه ایرادی نداره ؟

باز هم تشکر .

لینک به ارسال

درود

البته این روش بیشتر برای بنده کاربرد داره که یک سایت دانلود دارم و فرد با کلیک بر روی لینک دانلود به صفحه ای خارج از سایت میرفت و میخواستم تا این لینک دانلود بصورت new tab باز بشه

البته الان مشکل اساسی دیگه ای که رخ داده این هست که تمامی لینک ها بصورت net tab باز میشن . حتی مطالب مرتبط و یا مطالب محبوب و یا دسته های سایت و .. . که همون طور که دوستان ذکر کردند میتونه برای سایت مضر باشه . ای کاش راهی بود تا به واسطه اون میشه فقط لینک های دانلودی که قبلا قرار دادیم رو در new tab باز کنیم . تمامی لینک های دانلود سایت بنده با استفاده از زمینه دلخواه به سایت اضافه شدن و همین با توجه به شمار زیاد پست ها کار بنده رو برای افزودن تگ مربوطه سخت میکنه و به همین دلیل است که به دنبال یک کد می باشم که این کار رو انجام بده

به هر حال تشکر از راهنمایی

لینک به ارسال

توی کد زمینه ی دلخواهتون اضافه کنید

target="_blank"

یا اگر در خود زمینه لینک را ساختید کد فراخوانیش را در یک div با کلاس مشخص مثلا download-links قرار بدید و این کد را بگذارید در footer.php

<script type="text/javascript">
$(document).ready() {
$(".download-links a").each(function() {
$(this).attr("target", "_blank");
});
});
</script>

لینک به ارسال

تشکر از دو دوست گرامی .

طبق صحبتهای آقای فخار ، متوجه یک اشتباه بزرگ در سایتم شدم !

البته هیچکدوم از لینکهای مطالبم به طور پیش فرض در تب جدید باز نمیشد ولی وقتی یک مطلب میزدم و میخواستم جمله ای از اون مطلب رو به یک مطلب دیگه در سایتم ربط بدم ، موقع گذاشتن پیوند ، تیک مربوط به " نمایش پیوند در پنجره/زبانه تازه " رو هم میزدم . فکر میکردم خوب باشه !!!

چون میگفتم که اگه وسط یک مطلبی ، کاربر به یک لینک برخورد کنه و بعد از کلیک روی لینک ، لینک در همون صفحه باز بشه ، از اونجاییکه مطلب رو به طور کامل نخونده ، شاید واسه کاربر زیاد خوب نباشه . واسه همین تیک رو میزدم تا در یک صفحه جدید باز بشه و مطالعه ی مطلب اصلی نیمه کاره نمونه که ظاهرا اشتباه بزرگی میکردم .

ضمنا برخی از سایتهای بزرگ خبری رو هم دیدم که اکثر پیوندهاشون در صفحات جدید باز میشه ، میخواستم بدونم که اگه یک سایت به صورت پرتالی و یا خبری باشه و موضوعات مختلفی داشته باشه و در سایدبار با استفاده از افزونه و یا کد ، مطالب مختلفی از دسته های مختلف رو قرار داده باشه ، آیا این پیوندها هم باید در همون صفحه باز شه و یا اگه در صفحه ی جداگانه هم باز شه ایرادی نداره ؟

باز هم تشکر .

گوگل صدها آیتم برای رتبه بندی سایتها داره که حد اکثر ده درصد از کلش مربوط می شه به سئو

یعنی فرق سئوی صد در صد تا سئوی صفر در نتایج گوگل بیشتر از ده درصد اختلاف نداره مهمترین اصل گوگل داشتن هاست اختصاصی و دامین بالای ده ساله و اینکه سایت وابسته به یک اسپانسر معتبر و قوی باشه که بشه ازش نتیجه گرفت سایت داره برای دراز مدت سرمایه گذاری می کنه سایتهای بزرگ خبری که مربوط به روزنامه یا خبرگزاری ها هستد این شرایط را دارند پس دیگه براشون مسائلی مثل target پیوند پیش پا افتاده تر از رسیدگیه

لینک به ارسال

توی کد زمینه ی دلخواهتون اضافه کنید

target="_blank"

یا اگر در خود زمینه لینک را ساختید کد فراخوانیش را در یک div با کلاس مشخص مثلا download-links قرار بدید و این کد را بگذارید در footer.php

$(document).ready() {
});
});
</script>

با تشکر از شما جناب فخار

ولی مقداری ابهام برای بنده پیش اومده

الان کد های زمینه دلخواه سایت بنده برای لینک دانلود به این صورت می باشد

<?php if(get_post_custom_values('link')) : ?>
<?php echo get_post_meta($post->ID, 'link', true); ?><br/>

بنده اکثر لینک ها هم در زمینه دلخواه به این صورت وارد کرده ام که کد target="_blank" رو دارا نیستند

<a href="http://downlaodlink.ir/">لینک دانلود</a>

همون طور که میدونید وارد کردند کد target="_blank" برای نزدیک به 2000 پست کار ساده ای نیست . با توجه به راهنمایی شما برای این کار که فقط لینک ها دانلود در تب جدید باز بشن باید چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

<?php if(get_post_custom_values('link')) : ?>
<span class="download-links">
<?php echo get_post_meta($post->ID, 'link', true); ?><br/>
</span>

و

$(document).ready() {
});
});
</script>

رو هم بگذارید توی footer.php ابهامش رو من متوجه نمی شم

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

ممنون دوست عزيز

مي گم توي internet explorer توي يه پنجره جديد بازش مي كنه

راهي هست كه fixش كنم؟

ویرایش شده توسط desatir7316
لینک به ارسال

ممنون دوست عزيز

مي گم توي internet explorer توي يه پنجره جديد بازش مي كنه

راهي هست كه fixش كنم؟

من متوجه سئوال نشدم کامل توضیح بدید لطفا

لینک به ارسال

مي خوام لينك هام توي يه تب جديد باز بشن

از <base target="_blank"> استفاده كردم ولي توي ie توي يه پنجره جديد باز مي كنه به جاي تب جديد

راه حلش چيه؟

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام

کد زیر را در فایل header.php قالب قبل از تگ

</head>

قرار دهید.

<base target="_blank">

این کد که قرار دادم لینک ها در تب جدید باز میشن اما من می خوام وقتی لینکی در تب جدید باز میشه به صورت background باشه .یعنی کاربر در اون صفحه ای که روی لینک کلیک می کند قرار بگیره و تب جدید مانند مرورگر قایرفاکس در کنارش باز بشه و کاربر به اون صفحه هدایت نشه

لینک به ارسال

به نظر من تا زمانی که لازم نباشه از target=_blank استفاده نکنید ، اینکه همه لینکها target=_blank بشن ، زیاد جالب نیست ، و یکم آزاردهنده هس

لینک به ارسال
به نظر من تا زمانی که لازم نباشه از target=_blank استفاده نکنید ، اینکه همه لینکها target=_blank بشن ، زیاد جالب نیست ، و یکم آزاردهنده هس

ممنونم

پس هیچ راهکاری واسه اون مشکل نیست؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان من از

arget=_blank استفاده میکنم منتهی یک جا در سایت نمی خوام لینک ها در تب جدید باز بشه و اون دکمه فرستادن دیدگاه هست که وقتی کاربر روی اون کلیک می کند یه تب جدید باز میشه من می خوام این قسمت در تب جدید باز نشه و توی همون صفحه بمون

خیلی ممنون میشم راهنمایی فرمایید

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

با سلام ولی من میخوام تمام لینک های سایتم در صفحه جدید باز شن.

همه لینکها target=_blank هم همین کد رو دارن.ولی در صفحه جدید باز نمیشن.

قبلا در صفحه جدید باز میشدن ولی مدتیه که باز نمیشن فکر کنم با بروزرسانی افزونه سئو اینطور شد.

افزونه ای سراغ ندارین

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

سلام وقتتون بخیر

من میخوام همه لینک هام در تب جدید باز بشه به جز یکی دوتا لینک به خاطر اینکه وقتی فرم پرداخت انلاین در تب جدید باز میشه مشکلاتی رو بوجود میاره باید چه کدی رو کجا بنویسم ؟لطفا راهنماییم کنید عجله دارم خیلی

با تشکر فراوان 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...