10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

ببخشید گشتم ولی همچین تاپیکی رو پیدا نکردم و دیدم جاش خالیه :)

اگر سایت پرشین گیگ رو دیده باشین حتما متوجه down شدن زیادش شدید(جدیداً)

می خواستم بپرسم اگر آپلود سنتر مطمئن (چه ایرانی ، چه خارجی) سراغ دارین بگین:

فقط چند مورد:

خواهشا راپیدشیر و 4share و اینجور چیزها رو بیخیال شین

خواهشا این امکانات رو داشته باشه(مثل پرشین گیگ) :

لینک هاش مستقیم باشه (قابلیت ادامه دادن دانلود بعد از قطع شدن)

لطفا از معرفی پارسا اسپیس هم بپرهیزید(trainbit.com)

پایدار باشه

مخصوص آپلود باشه(جدیدا هر سایتی واسه خودش یه آپلود سنتر up.example.com میزنه!)

لینک ها همیشگی باشند و بهیچ وجه پاک نشن (هر موقع صاحب اکانت بخواد پاک بشن)(البته مسائل مربوط به رعایت نکردن قوانین و مقررات فرق داره)

یک اکانت بهتون بده و اینجوری نباشه که برین یِلخی توش آپلود کنین :)

ترجیها یک زیر دامنه you.example.com یا example.com/you بده

پیکوفایل رو هم می شناسم لطفا اون رو هم نگین ;) (picofile.com)

اگر بشه قابلیت آپلود مستقیم هم داشته باشه چی میشه :)

(مثل اف تی پی و...)

دروپ باکس هم که ف.ی.ل.ت.ر.ه پس اون رو هم نگین (ترجیها از خطر ف.ی.ل.ت.ر.ی.ن.گ به دور باشه :))

===========

راستی اگر کسی از skydrive یا google drive استفاده کرده بگه ببینیم کدوم شرایط بالا رو دارن و کدوم رو ندارن؟(مثلا لینکشون مستقیمه؟ و...)

=====================================

راستی اگر سرویسی که معرفی می کنین محدودیتی مثل تعداد دانلود در روز یا ترافیک روزانه یا ماهیانه یا سالیانه داره لطفا ذکر کنین

و اگر امکانات دیگه ای هم داره لطفا بگید

=====================================

با تشکر از تمامی عزیزانی که به گسترش وب پارسی و وردپرس پارسی کمک می کنند.

ویرایش شده در توسط ali110
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا من که چنین چیزی نمیشناسم ولی خیلی باحال باید باشه این چیزایی که شما گفتین وجود داشته باشه!!! البته پرمیومش هست فراوون(هاست شخصی میتونید بخرید!) اما رایگانش ...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس پرشین گیگ چیه؟ یه مورد که همه ی اینها (به جز اف تی پی) رو داره.

من یه جایگزین برای پرشین گیگ می خوام.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از همون پیکو فایل استفاده کن .

سرویس های خارجی یه روزی یا از این ور قــ ــیــ ــلــ ــتــ ــر میشن یا از اون ور تحریم .

همچنین یه هاست دانلود 1 گیگ بگیری از ایران سالی 40 تومن هزینه داره ، فکر کنم ارزش فایلهات از 40 تومن بیشتر باشه ;)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من به شما پیکو فایل رو پینهاد میکنم

البته با جست و جو در گوگل می تونید نمون های بهتر ایرانی و یا خارجی رو پیدا کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی اگر کسی از skydrive یا google drive استفاده کرده بگه ببینیم کدوم شرایط بالا رو دارن و کدوم رو ندارن؟(مثلا لینکشون مستقیمه؟ و...)

کلا چطوراً؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا اقلاً هر کسی که به جز هاست شخصی از آپلود سنتری به جز راپید شیر و... استفاده می کنه که به نظرش خوب بوده،لینک ها حذف نمی شند و باهاش زیاد کار میکنه و پایداره اینجا ذکر کنه.

ممـنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مدیا فایر یکی از بهترین ها هست من خودم از رایگانش که استفاده کردم هنوز فایل های 1 سال پیش رو دارد رایگانش فکر کنم 200 مگابایت هست.اما اگر بیشتر فضا می خوای باید کمی پول خرج کنید.

یه چیز دیگه شما که می خوای پول خرج کنید(اگر می خواهید :) یک هاست دانلود یا سرور مجازی بگیرین ;)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیکو فایل سرعتش خیلی پایینه

مدیافایر خیلی عالیه منم تا حالا که استفاده میکنم راضی بودم

البته خطر فیلتر رو داره (دو سه باری فیلتر شد اما بعدش رفع شد)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

یه سایت ایرانی پیدا کردم به نام پارس گیگ

البته امتحانش نکردم ولی به نظر بد نیست;-)

آدرس :

http://www.parsgig.com/

ویرایش شده در توسط ali110
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      چیکار باید کرد که وقتی ویدئویی رو از طریق خود وردپرس آپلود می کنیم، هنگام نمایش اون به مخاطب مثل سایت آپارات، یک کد بهش بده که بتونه تو سایت خودش هم ویدئو رو آپلود کنه. آیا خود وردپرس چنین امکانی داره و اگه نه با چه افزونه ای می شه این کار رو انجام داد؟
      از پاسخ شما ممنونم
    • توسط miraziz
      سلام.
      دوستان در وب سایت من وقتی عکسی را آپلود می کنم خودقالب سایزی را به توجه به کد زیر ایجاد کرده و آن را در قالب استفاده می کند
      add_image_size( 'post-image', 766, 9999 ); حالا عکس اصلی (سایز ارجینال) به درد نمی خورد و بیهوده در هاستم فضا را اشغال می کند. چگونه می توانم از این پدیده جلوگیری کنم؟ یعنی می خواهم یک سایز بندانگشتی و یکی هم، سایزی که با کد بالا ایجاد می شود در هاست ذخیره باشد و عکس با سایز اصلی ذخیره نشود.
    • توسط koolfayfer
      سلام به همه دوستان
      من اگه بخوام یه تگ آپلود فایل با یه باکس بزارم هنگامی که عکسی انتخاب میشه تو اون باکس نشون بده و دوباره روی تگ کلیک کنم و کنسل کنم که قاعدتا فایل انتخابی پاک میشه و باید در اون باکس هم پاک بشه
      ای چیزی که من میخوام چند خطی کد نیازه اما مورد مهمش اینه اگه بخوام از این کپی بگیرم و به 6 تا اضافه کنم نمی تونم به صورت داینامیک کدشو بزنم بلکه باید دوباره برای هر کدوم آیدی و کلس مجزا استفاده کنم از نو فراخونی کنم

راهی هست که هر چند تا تگ فایل و باکس کپی بگیرم یا همون یه دستور اول ست در بیاد و نیاز نباشه چند بار کد های جی کوئری رو کپی کنم!؟
    • توسط Poorya.sh
      درود دوستان بنده در حال کار بر روی یک پروژه OpenSource هستم که به صورت یک cms کتابخانه هستش که ادمین لیستی از کتاب ها و تصویر کاور کتاب رو در اون وارد و کاربران میتونن نظرات خودشون درباره کتاب رو بدن و یا کتاب رو رزرو و بعد با مراجعه حضوری کتاب رو تحویل بگیرند در صورت موجود بودن که تمام این بخش ها رو بدون مشکل ایجاد کردم تنها مشکلی که در حال حاضر مقابل بنده هستش اینکه بعد از آپلود تصویر منتقل نمیشه به پوشته تصاویر و به همین دلیل تصویر نمایش داده نمیشه حدود یک هفته ای میشه که انواع روش ها رو امتحان کردم اما مشکلم حل نشد به عنوان آخرین راه چاره این تاپیک رو ایجاد کردم تا شاید اساتید بتونن کمکمی در حل این مشکل داشته باشند. شما میتونید کل پروژه بنده رو ازین لینک GitHub مشاهده و دریافت کنید و همچنین ورژن آنلاین روند کار قسمت ادمین رو از این لینک مشاهده کنید. (تصویری که میبینید نمایش داده میشه دستی کپی شده تا مشکل واضح تر به نمایش در بیاد.)
    • توسط davood12
      با سلام و احترام
      سایت asrbourse.ir  حدود 14 ثانیه طول می کشد تا بالا بیاید در حال حاضر تمامی افزونه های که فعلا باهاشون کار نداریم توسط طراح سایت غیر فعال شده است و زمانی که کش نصب کردیم سایت بالا نمی آمد. قالب سایت SAHIFA می باشد به نظر شما باید چیکاری انجام دهیم تا سایت زیر 5 ثانیه بالا بیاید. با تشکر