رفتن به مطلب

نمایش کد خبر به کمک توابع بسته پارسی ساز

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خواستم برای یک سایت خبری، کد خبر رو توی قالب ایجاد کنم.

با جستجو به این مطلب رسیدم:

http://learningtv.ir/%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%DA%A9%D8%AF-%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

توضیحات این مطلب بر اساس افزونه جلالی بود و باعث می شد قالب به هم بریزه.

دوستان می تونن راهنمایی کنن برای پارسی ساز هم این کد رو چطوری باید نشون داد.

نحوه نمایش می خوام به همین صورت باشه:

به ترتیب از چپ: سال (دو رقمی) + ماه +روز + کد شناسه مطلب // مثلاً : 9305121348

من خودم یه سری کد گذاشتم ولی تاریخ روز رو نشون می داد نه تاریخ ارسال مطلب رو

لینک به ارسال

مثلاً:

<?php the_time("Ymd"); ?><?php the_ID(); ?>

البته بهتر اینه که زمینه‌ی دلخواهی تعریف کنید که مقدارش بصورت اتوماتیک در هنگام انتشار پست تعیین بشه - در بخش آموزش قبلاً قرار داده بودم.

لینک به ارسال

ممنون، یه اشکالی که این کد داشت این بود که سال رو 4رقمی نشون می داد که باید به جای Y از y استفاده بشه.

فقط موردی که الآن وجود داره اینه که اعداد تاریخ رو به فارسی میاره ولی کد خود مطلب رو به لاتین.

این رو چطوری حلش کنم؟

اینجوری:

کدخبر: ۱۳۹۳۰۵۲۳1946

لینک به ارسال

اگر از افزونه پارسی ساز استفاده می کنید برای زبان اعداد پارامتر داره ,$lang=eng و ,$lang=per با این متغیر و مطالعه مستندات بسته پارسی ساز هم می تونید بخش لاتین را فارسی کنید و هم می تونید بخش فارسی را لاتین کنید

بجز اینکار یک ترفند هم می تونید کد خبر را داخل باکسی قرار دهید و فونت اون باکس را فونتی کاملا فارسی مانند B Yekan انتخاب کنید که کلا اعداد لاتین را هم فارسی می نویسد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...