• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
ZaYaN

درخواست قالب مجله زیگزاگ

8 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان عزیزم دنبال قالب مجله زیگ زاگ هستم اگر از دوستان کسی به صورت اچ تی ام ال یا کلا کاملش رو داره زحمتش رو بکشه عکسش رو براتون گذاشتم

خودم قبلا داشتم متاسفانه به علت سوختن هاردم از بین رفت .

zigzag.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

منظورتون اینه که همین قالب رو کسی در اختیار داره که بده؟ اگه منظورتون اینه و اگر این قالب اختصاصی باشه اینکار خلاف قوانین انجمن هست..

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرتضی عزیز با سلام

این قالب در حال حاضز در نت نیست یعنی یه زمانی بود ولی االان 4 سالی میشه که دیگه نیست و کلا سایتش جمع شد و رفت پی کارش ...

حالا کلا نمی دونم در اینصورت نحوه انتشار و استفاده اش به چه صورت میشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همون موقع اگه صاحبش اینو رایگان منتشر کرده باشه دزدی نسیت... وگرنه هر وقت هم ازش استفاده بشه دزدی حساب میشه...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مسئله اینجاست که نمی دونم صاحبش به رایگان انتشار کرده یا نه .... !!! در ضمن در مورد صاحبش هم تحقیق کردم داخل ایران نیست و اصلا دم دست نیست ولی فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه البته سعی می کنم پیداش کنم و ازش اجازه بگیرم ..

فعلا مسئله خوده قالب که اول باید پیداش کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس چطور شما این تصویر ازش دارید وقتی سایت جمع شده و رفته ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از تو آرشیو گوگل در آوردم ... در گذشته به این سیستم قالب خیلی علاقه داشتم الان که دیدم جمع شده افتادم دنبالش حتی صاحبش دامین رو هم حذف کرده

در ضمن این سایت در سال 2008 تعطیل شده ... آخرین تاریخ در بالای عکس در سمت چپ مشخص هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون مشخص نیست صاحب قالب راضی هست یا خیر و کاملا مشخص هست که قالب اختصاصی همون سایت بوده تاپیک بایگانی میشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.