رفتن به مطلب

درخواست قالب مجله زیگزاگ

ZaYaN

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیزم دنبال قالب مجله زیگ زاگ هستم اگر از دوستان کسی به صورت اچ تی ام ال یا کلا کاملش رو داره زحمتش رو بکشه عکسش رو براتون گذاشتم

خودم قبلا داشتم متاسفانه به علت سوختن هاردم از بین رفت .

zigzag.jpg

لینک به ارسال

سلام

منظورتون اینه که همین قالب رو کسی در اختیار داره که بده؟ اگه منظورتون اینه و اگر این قالب اختصاصی باشه اینکار خلاف قوانین انجمن هست..

لینک به ارسال

مرتضی عزیز با سلام

این قالب در حال حاضز در نت نیست یعنی یه زمانی بود ولی االان 4 سالی میشه که دیگه نیست و کلا سایتش جمع شد و رفت پی کارش ...

حالا کلا نمی دونم در اینصورت نحوه انتشار و استفاده اش به چه صورت میشه

لینک به ارسال

همون موقع اگه صاحبش اینو رایگان منتشر کرده باشه دزدی نسیت... وگرنه هر وقت هم ازش استفاده بشه دزدی حساب میشه...

لینک به ارسال

مسئله اینجاست که نمی دونم صاحبش به رایگان انتشار کرده یا نه .... !!! در ضمن در مورد صاحبش هم تحقیق کردم داخل ایران نیست و اصلا دم دست نیست ولی فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه البته سعی می کنم پیداش کنم و ازش اجازه بگیرم ..

فعلا مسئله خوده قالب که اول باید پیداش کنم

لینک به ارسال

از تو آرشیو گوگل در آوردم ... در گذشته به این سیستم قالب خیلی علاقه داشتم الان که دیدم جمع شده افتادم دنبالش حتی صاحبش دامین رو هم حذف کرده

در ضمن این سایت در سال 2008 تعطیل شده ... آخرین تاریخ در بالای عکس در سمت چپ مشخص هست

لینک به ارسال

چون مشخص نیست صاحب قالب راضی هست یا خیر و کاملا مشخص هست که قالب اختصاصی همون سایت بوده تاپیک بایگانی میشه

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...