• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

میخواستم یه افزونه معرفی کنید برام که بشه نام رتبه های کاربری و دسترسی هاشون رو تغییر بدم.

مثل همینجا!

مثلاً رتبه ی نویسنده رو تبدیل به استاد کنم و...

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با نرم افزار هایی که ایجاد رول میکنند... مثل:

http://wordpress.org/plugins/user-role-editor/

http://wordpress.org/plugins/users-ultra/

http://wordpress.org/plugins/wpfront-user-role-editor/

و...

البته اینا امتیاز نمیدنا...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای امتیاز دهی خودکار و اعطای خودکار گروه کاربری بخوانید

[sharedmedia=tutorials:tutorials:536]

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب من از قبل اون افزونه اوّلی رو نصب کردم!

امّا جایی رو ندیدم که بشه اسم یک رتبه رو عوض کرد!

اون های دیگه این امکان رو داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب من از قبل اون افزونه اوّلی رو نصب کردم!

امّا جایی رو ندیدم که بشه اسم یک رتبه رو عوض کرد!

اون های دیگه این امکان رو داره؟

اصلا این افزونه برای ایجاد سمت کاربری هست.. شوخی میکنید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

إإإ

من اصلاً به این قسمت توجّهی نداشتم

خیلی ممنون

دستتون درد نکنه

فقط من یه مشکل دیگه هم دارم که پاسخی در موردش دریافت نکردم ممنون میشم اگه اطلاعاتی در موردش دارین در میون بذارین

بازم خیلی ممنون آقایون فخار و نظری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط آسمان
      سلام
      دیشب متوجه شدم سایتم هک شده بعد به هاست گفتم که برام برگردوند به هفته قبل. من همینطوری و اتفاقی رفتم داخل بخش کاربرای سایت و دیدم هیچ کاربری توش نیست! (تصویر پیوست)، مگه میشه؟ سایت کلا یه کاربر داره و اونم مدیرشه! تو PHP My Admin رو که نگاه می کنم می بینم مشخصات کاملش هست ولی اون تو نیست! من حالا نمی دونم این موضوع طبیعیه و اشکالی نداره و قبلا هم اینطور بوده یا بعد از هک اتفاق افتاده؟ آخه هک دیشب شده بود ولی هاست به یک هفته قبل برگردوندش!
      مرسی از پاسختون

• توسط alitna
      سلام
      یک سایتی هست ، که برای تبلیغات رایگان آگهی هست .
      چندوقت پیش یکنفر یک آگهی رو داخل سایت ارسال کرده . نزدیک 2 ماه پیش (28 شهریور)
      الان فهمیدیم که شماره ای که برای تماس گذاشتن ، شماره فرد دیگه ای جهت مزاحت بوده که مشتری ها به شماره طرف زنگ میزدن .
      الان طرف به پلیس فتا اعلام کرده که همچین مشکلی هست و پلیس ایمیل داده که آی پی و زمان ورود اون کاربر رو برامون بفرستین .
      الان داخل سایت فقط یک افزونه WP Statistics و Acunetix WP Security و سئو نصب بوده . از خود وردپرس هم فقط تونستم زمان ثبت نام طرف رو گیر بیارم .
      آیا راهی هست که بشه آیپی و زمان آخرین ورود اون کاربر رو گیرآورد ؟!
      اینم اضافه کنم که از طریق افزونه statistics آی پی های افراد بازدیدکننده اون تاریخ رو آوردم ، ولی حدود 40 تا آی پی هست که نمیشه تشخیص داد کدوم برای کدوم هست ..

همچنین اگه یک افزونه هم معرفی کنین جهت ظبط اطلاعات آخرین ورود با آی پی ، ممنون میشم
    • توسط teruy
      با سلام خدمت همه دوستان
      بنده انجمن رو خیلی گشتم ولی چون به نتیجه نرسیدم ناچاراً این پست رو ارسال کردم.
      بنده می خوام هر کدوم از کاربرانی که خودم اونها رو نام نویسی کردم فقط بخش های تعریف شده ای رو از صفحه اول سایت ببینند(منظورم ویراش کننده و نویسنده و ... که از داشبور استفاده می کنند نیست) و کاربرهای میهمان،تأیید نشده و ... اصلا نتونن هیچ کدوم از مطالب رو مشاهده کنند.
      ممنون می شوم اگر دوستان بنده رو راهنمایی بفرمایند.
    • توسط m00hamad20
      با سلام دوستان نزدیک به یک ساله سایتم اوردم بالا اما وقتی میزنم site:monyms.ir  چیزی که میبینم صفحات اصلا ایندکس نشدن میشه کمک کنید درستش کنم
      مرسی
    • توسط m00hamad20
      با سلام
      دوستان حدود 3 ماهی میشه که سایتمو راه اندازی کردم الارغم اینکه محتوای بسیار جذابی دارم اما روزانه حدود 100 بازدید کننده دارم به نظر شما چطور میتونم ورودی سایت رو بالا ببرم
      کسی راه حلی داره کمک کنه مرسی
      http://monyms.ir