رفتن به مطلب

سرعت پایین لود پیشخوان

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

مدتی هست که وقتی می خوام وارد پیشخوان بشم به شدت سرعت لود اون پایین اومده یعنی خیلی غیر طبیعی هست این کاهش سرعت در بخش دیدگاه ها و یا سایر بخش ها زیاد نیست اما در افزونه WP-Optimize هم هنگام استفاده به همین صورت دیر لود میشه، افزونه های رو هم که استفاده می کنم رو هم قبلا" داشتم و افزونه جدیدی رو نصب نکردم که چنین مشکلی پیش بیاد، همچنین از افزونه های سنگنین هم استفاده نمی کنم

حتی در طول روز cpu هاست چندین بار 100 درصد میشه که باعث افت سرعت سایت و در پاره ای موارد از دسترس خارج شدن اون میشه، از هاست VIP هم استفاده می کنم، چندبار با پشتیبان هاست صبحت کردم و گفتن ایراد از کدهای سایت هست، اما کدهای سایت بدون ارور هستند و حتی قالب سبکی هم استفاده می کنم اما واقعا" نمی دونم علت این موارد چی هست، ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

ویرایش شده توسط keyvan
لینک به ارسال

دوست عزیز حداقل آدرس سایتتونو بذارین تا بشه کمکتون کرد. گاهی با وجود سبک بودن قالب و تعداد نرمال افزونه‌ها بازم مواردی مثل بازدید زیاد در لحظه میتونه مشکل ساز بشه که البته نیاز به بررسی داره.

لینک به ارسال

بنظر میاد از افزونه‌های کش استفاده نکردین. اگر هاستتون امکان استفاده از ماژول Memcached رو بهتون میده افزونه‌ی W3 Total Cache رو نصب و تنظیم کنین. بهتره Page Cache رو روی Disk Enhanced و گزینه‌های Database و Object Cache رو روی Memcached تنظیم کنین. در غیر اینصورت از افزونه‌ی WP Super Cache استفاده کنین و Caching رو از زبانه‌ی Advanced روی گزینه‌ی اول یعنی mod_rewrite ست کنین.

در صورتی که مشکل برطرف نشد یا تاثیر کمی داشت بعد از بهینه سازی دیتابیس، افزونه‌ها رو دوباره بررسی و اونایی که لازم نیستن رو پاک کنین.

لینک به ارسال

ممنون جناب غیاثی

من با تیمی که کار سئو رو انجام دادن صحبت کردم و نیازی رو در افزونه کش ندیدن به همین خاطر از کدهای کش و افزایش سرعت در فایل .htaccess استفاده کردن.

افزونه اضافی هم ندارم و کلا" افزونه های رو هم که استفاده می کنم تأثیر چندانی در سرعت ندارند

از افزونه wp-optimize هم استفاده می کنم، اما در خصوص بهینه سازی دیتابیس واقعیتش تا به حال پیگیر نشدم و اطلاعی از چگونگی بهینه سازی اون ندارم، اگر راهنمایی بفرمائید ممنون میشم.

جای تعجب داره با وجود اینکه از هاست VIP با دیتابیس اختصاصی استفاده می کنم این مشکل دیر لود شدن پیشخوان رو دارم و به محض اینکه تعداد کاربر آنلاین از 40 تا بالا بره درصد cpu به 100 میرسه

لینک به ارسال

سلام

با این افزونه چک کنید سایتتون رو .... شاید افزونه ای بیش از حد مصرفش بالاست

http://wordpress.org/plugins/p3-profiler/

لینک به ارسال

من با تیمی که کار سئو رو انجام دادن صحبت کردم و نیازی رو در افزونه کش ندیدن به همین خاطر از کدهای کش و افزایش سرعت در فایل .htaccess استفاده کردن.

اگر از شرکتی مثل WP Engine تو خارجیا یا iHostdl تو هاستینگای داخلی استفاده میکنین که از سیستم کشینگ خاص خودشون استفاده میکنن نیازی به افزونه کش ندارین در غیر اینصورت در اون گروه سئو رو باید گل گرفت رفت. هر کسی که ذره‌ای وارد کار وردپرس شده باشه میدونه که جلوگیری از اجرای پردازش‌های غیر لازم PHP بیشترین تاثیر رو در کاهش فشار به منابع سرور داره.

لینک به ارسال

اگر از شرکتی مثل WP Engine تو خارجیا یا iHostdl تو هاستینگای داخلی استفاده میکنین که از سیستم کشینگ خاص خودشون استفاده میکنن نیازی به افزونه کش ندارین در غیر اینصورت در اون گروه سئو رو باید گل گرفت رفت. هر کسی که ذره‌ای وارد کار وردپرس شده باشه میدونه که جلوگیری از اجرای پردازش‌های غیر لازم PHP بیشترین تاثیر رو در کاهش فشار به منابع سرور داره.

من هر موقع این افزونه رو نصب کردم یه مشکلاتی بلاخره واسه سایتم پیش اومده به نظرم اصلا واسه سایتی که ممکنه در هفته چندین بار سورس قالبش آپدیت بشه و تغییر کنه مناسب نیست من فعلا از کلاد فلر استفاده میکنم به نظرتون بازم نیازه به این افزونه ؟؟؟

لینک به ارسال

من هر موقع این افزونه رو نصب کردم یه مشکلاتی بلاخره واسه سایتم پیش اومده به نظرم اصلا واسه سایتی که ممکنه در هفته چندین بار سورس قالبش آپدیت بشه و تغییر کنه مناسب نیست من فعلا از کلاد فلر استفاده میکنم به نظرتون بازم نیازه به این افزونه ؟؟؟

مشکلاتی که پیش اومده رو باید بررسی و جل کرد علیرضا جان. بعد از تغییر تو قالب خیلی راحت با یه کلیک میشه کش رو خالی کرد. در حال حاضر Cloudflare فقط محتوای استاتیک مثل عکس و استایلها رو کش میکنه اما اصل ماجرا Dynamic Content هست که باید تو سرور کش بشه.

لینک به ارسال

جناب غیاثی

در خصوص سرعت پایین پیشخوان برخی از جدول ها دیتابیس رو بهینه کردم و این مشکل رفع شد، اما باوجود استفاده از افزونه WP Super Cache متأسفانه هیچ تغییری در فشار cpu مشاهده نشده

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام. جدول های دیتابیس رو چطور بهینه کردید؟ منم مشکل کندی پیشخوان رو دارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...