• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
حمید

زمان اپدیت پیج رنک ها

10 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

چرا گوگل پیج رنک ها را اپدیت نمیکنه؟؟؟

کسی میدونه که کی قرار هست پیج رنک سایت ها اپدیت بشن؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

زمان مشخصی برای آپدیت پیج رنک گوگل وجود نداره .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به پیش بینی هایی که کردن باید تا اخر شهریور ابدیت کنه.

کسی اطلاع نداره دقیق

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان خیلی وقته که آپدیت نکرده . فکر کنم بعد از این تغییراتی که داره میده یه آپدیت اساسی کنه پیج رنک ها رو .

شاید نتایج پیج رنک سایتها متفاوت تر از دفعات قبلی باشه . البته شاید !!!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به احتمال زیاد آپدیت نمیشه چون الان پیج رنک ها شدن ابزاری واسه سوء استفاده ! هر چند که اپدیت هم بشن هیچ سود و ضرری واسه سایت نداره فقط یک عدده .

به نظر من از انتظار واسه اپدیت شدن پیج رنک بیاید بیرون چون ممکنه دیگه هیچ وقت اپدیت نشه تنها ملاک مهم بازدید و ترافیک و رتبه السکا هستش .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اخه میگن سایت هایی که پیج رنک بالا دارند بیشتر تو صفحه اول گوگل بازیابی میشن...

وبلاگ خود من از وقتی پیج رنک 2 گرفت ورودی های گوگلش تقریبا 2 برابر شد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به احتمال زیاد آپدیت نمیشه چون الان پیج رنک ها شدن ابزاری واسه سوء استفاده ! هر چند که اپدیت هم بشن هیچ سود و ضرری واسه سایت نداره فقط یک عدده .

به نظر من از انتظار واسه اپدیت شدن پیج رنک بیاید بیرون چون ممکنه دیگه هیچ وقت اپدیت نشه تنها ملاک مهم بازدید و ترافیک و رتبه السکا هستش .

خود الکسا هم با ترفندی میشه 2 رقمی کرد شایدم کمتر

پیج رنک هم آپدیت میشه و هیچ وقت این سرویس حذف نمیشه , حتما تاخیرش واسه اینه داره جلوی راههای رو میگیره که با ترفندی پیج رنک میگیرن و شاید تغییرات زیادی دارن به سیستم میدن باید صبر کرد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

اخه میگن سایت هایی که پیج رنک بالا دارند بیشتر تو صفحه اول گوگل بازیابی میشن...

وبلاگ خود من از وقتی پیج رنک 2 گرفت ورودی های گوگلش تقریبا 2 برابر شد.

خیر اصلا هم همچین چیزی نیست من سایتی رو دیدم که پیج رنکش 4 بوده ولی ورودی هاش از یک سایت با پیج رنک 1 کمتره ...

خود الکسا هم با ترفندی میشه 2 رقمی کرد شایدم کمتر

پیج رنک هم آپدیت میشه و هیچ وقت این سرویس حذف نمیشه , حتما تاخیرش واسه اینه داره جلوی راههای رو میگیره که با ترفندی پیج رنک میگیرن و شاید تغییرات زیادی دارن به سیستم میدن باید صبر کرد

اگه اینطور بود که الان همه میلیونر شده بودن :)

اگر هم قرار باشه پیج رنک دوباره آپدیت بشه معلوم نیست که الگوریتم جدید اون به چه شکله ولی در کل از نظر من در حال حاضر پیج رنک اهمیت خاصی نداره واسه سایت ...

ویرایش شده در توسط Alireza Xn
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر اصلا هم همچین چیزی نیست من سایتی رو دیدم که پیج رنکش 4 بوده ولی ورودی هاش از یک سایت با پیج رنک 1 کمتره ...

اگر هم قرار باشه پیج رنک دوباره آپدیت بشه معلوم نیست که الگوریتم جدید اون به چه شکله ولی در کل از نظر من در حال حاضر پیج رنک اهمیت خاصی نداره واسه سایت ...

یکی از عوامل برای اینکه صفحه اول نتایج گوگل باشی پیج رنک هست عوامل دیگری هم مثل به روز بودن و کپی نبودن مطالب و ... هم تاثیر دارند که وقتی همه این موارد رعایت بشه صفحه اول گوگل مال تو میشه....

تنها پیج رنک نیست ولی در حال حاظر که من 6 ماه سایتم رو راه انداختم یه پیج رنک میخوام....

کاش همین روزا اپدیت بشه...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نظر شما مهمه اما نظر خیلی ها پیج رنک اهمیت زیادی براشون و کسی بخواد سفارش تبلیغ بده %100 یه نگاه به پیج رنک و الکسا میندازه :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری