رفتن به مطلب

زمان اپدیت پیج رنک ها

حمید

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چرا گوگل پیج رنک ها را اپدیت نمیکنه؟؟؟

کسی میدونه که کی قرار هست پیج رنک سایت ها اپدیت بشن؟؟؟

لینک به ارسال

الان خیلی وقته که آپدیت نکرده . فکر کنم بعد از این تغییراتی که داره میده یه آپدیت اساسی کنه پیج رنک ها رو .

شاید نتایج پیج رنک سایتها متفاوت تر از دفعات قبلی باشه . البته شاید !!!

لینک به ارسال

به احتمال زیاد آپدیت نمیشه چون الان پیج رنک ها شدن ابزاری واسه سوء استفاده ! هر چند که اپدیت هم بشن هیچ سود و ضرری واسه سایت نداره فقط یک عدده .

به نظر من از انتظار واسه اپدیت شدن پیج رنک بیاید بیرون چون ممکنه دیگه هیچ وقت اپدیت نشه تنها ملاک مهم بازدید و ترافیک و رتبه السکا هستش .

لینک به ارسال

اخه میگن سایت هایی که پیج رنک بالا دارند بیشتر تو صفحه اول گوگل بازیابی میشن...

وبلاگ خود من از وقتی پیج رنک 2 گرفت ورودی های گوگلش تقریبا 2 برابر شد.

لینک به ارسال

به احتمال زیاد آپدیت نمیشه چون الان پیج رنک ها شدن ابزاری واسه سوء استفاده ! هر چند که اپدیت هم بشن هیچ سود و ضرری واسه سایت نداره فقط یک عدده .

به نظر من از انتظار واسه اپدیت شدن پیج رنک بیاید بیرون چون ممکنه دیگه هیچ وقت اپدیت نشه تنها ملاک مهم بازدید و ترافیک و رتبه السکا هستش .

خود الکسا هم با ترفندی میشه 2 رقمی کرد شایدم کمتر

پیج رنک هم آپدیت میشه و هیچ وقت این سرویس حذف نمیشه , حتما تاخیرش واسه اینه داره جلوی راههای رو میگیره که با ترفندی پیج رنک میگیرن و شاید تغییرات زیادی دارن به سیستم میدن باید صبر کرد

لینک به ارسال

اخه میگن سایت هایی که پیج رنک بالا دارند بیشتر تو صفحه اول گوگل بازیابی میشن...

وبلاگ خود من از وقتی پیج رنک 2 گرفت ورودی های گوگلش تقریبا 2 برابر شد.

خیر اصلا هم همچین چیزی نیست من سایتی رو دیدم که پیج رنکش 4 بوده ولی ورودی هاش از یک سایت با پیج رنک 1 کمتره ...

خود الکسا هم با ترفندی میشه 2 رقمی کرد شایدم کمتر

پیج رنک هم آپدیت میشه و هیچ وقت این سرویس حذف نمیشه , حتما تاخیرش واسه اینه داره جلوی راههای رو میگیره که با ترفندی پیج رنک میگیرن و شاید تغییرات زیادی دارن به سیستم میدن باید صبر کرد

اگه اینطور بود که الان همه میلیونر شده بودن :)

اگر هم قرار باشه پیج رنک دوباره آپدیت بشه معلوم نیست که الگوریتم جدید اون به چه شکله ولی در کل از نظر من در حال حاضر پیج رنک اهمیت خاصی نداره واسه سایت ...

ویرایش شده توسط Alireza Xn
لینک به ارسال

خیر اصلا هم همچین چیزی نیست من سایتی رو دیدم که پیج رنکش 4 بوده ولی ورودی هاش از یک سایت با پیج رنک 1 کمتره ...

اگر هم قرار باشه پیج رنک دوباره آپدیت بشه معلوم نیست که الگوریتم جدید اون به چه شکله ولی در کل از نظر من در حال حاضر پیج رنک اهمیت خاصی نداره واسه سایت ...

یکی از عوامل برای اینکه صفحه اول نتایج گوگل باشی پیج رنک هست عوامل دیگری هم مثل به روز بودن و کپی نبودن مطالب و ... هم تاثیر دارند که وقتی همه این موارد رعایت بشه صفحه اول گوگل مال تو میشه....

تنها پیج رنک نیست ولی در حال حاظر که من 6 ماه سایتم رو راه انداختم یه پیج رنک میخوام....

کاش همین روزا اپدیت بشه...

لینک به ارسال

نظر شما مهمه اما نظر خیلی ها پیج رنک اهمیت زیادی براشون و کسی بخواد سفارش تبلیغ بده %100 یه نگاه به پیج رنک و الکسا میندازه :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...