رفتن به مطلب

معنای پیوست نشده ها در رسانه

پست های پیشنهاد شده

سلام . ببخشید یک سؤال داشتم در مورد رسانه ها .

در پنل وردپرس بنده ، در قسمت کتابخانه ی رسانه ها ، یک گزینه داره به نام " پیوست نشده " میخواستم بدونم این گزینه یعنی چی و کلا چه کاربردی داره و به چه معناییه ؟

لینک به ارسال

هر رسانه ای که توی وردپرس آپلود کنید اگر داخل یک پست قرار بدید به او پست نسبت داده میشه وگرنه جلوش مینویسه پیوست نشده!

لینک به ارسال

هر رسانه ای که توی وردپرس آپلود کنید اگر داخل یک پست قرار بدید به او پست نسبت داده میشه وگرنه جلوش مینویسه پیوست نشده!

خوب من واسه تصاویر تمام پستهام از تصویر شاخص استفاده میکنم و عکس دیگه ای داخل پست نمیزارم.

واسه من در اون قسمت 85 تا پیوست نشده زده ، درحالیکه تمام تصویرهای شاخص مطالب در سایت نمایش داده میشه .

خواهشا راهنمایی کنید که چکار کنم ؟

لینک به ارسال

اگر عکس رو داخل پست بزارید اون رو به پست نسبت میده و سرفا با قرار دادنش به عنوان شاخص اونو نسبت نمیده.

اون نوشته هیچ مشکلی براتون به وجود نمیاره و میتونید به راحتی پست بزنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

اگر عکس رو داخل پست بزارید اون رو به پست نسبت میده و سرفا با قرار دادنش به عنوان شاخص اونو نسبت نمیده.

اون نوشته هیچ مشکلی براتون به وجود نمیاره و میتونید به راحتی پست بزنید.

موفق باشید.

ببخشید ، ولی در حال حاضر در همون صفحه که عرض کردم ، 200 و خرده ای عکس در رسانه ها آپلود شده که همش تصویر شاخصه ، ولی فقط همون 85 تا که عرض کردم رو زده " پیوست نشده " چرا بعضی ها رو پیوست شده میکنه ولی بعضی ها رو نه ؟

یه مشکلی باید باشه دیگه . درسته ؟

یعنی دلخواهیه که برخی عکسها پیوست شده بشه ، برخی نشه ، با اینکه همشونم به عنوان تصویر شاخص استفاده شدن ؟

لینک به ارسال

:mellow: یعنی با تجربه ی بالای اعضای این انجمن ، هیچکس برای رفع این مشکل راه حلی نداره ؟

لااقل یه انجمن دیگه معرفی کنید که کار مشابه این انجمن رو داشته باشه و از قدرت پاسخگویی هم برخوردار باشن .

متأسفانه از کل تاپیکهایی که ایجاد کردم ، فکر کنم کمتر از انگشتهای دست ، پاسخ کامل گرفتم !

بقیه یا نصفه رها شدن و یا پاسخ کاملی دریافت نکردم .

اشتباه برداشت نشه ، چون میدونم که هیچ کس ، هیچ وظیفه ای در قبال پاسخگویی به افراد نداره و هر کسی لطف میکنه و پاسخ میده خدا خیرش بده ، ولی بالاخره هدف از برپایی انجمن ، رسیدگی به مشکلات کاربرا و رفع اونهاست .

اگه مشکلات پابرجا باشه پس انجمن هم از هدفش دورتر میشه .

خود بنده هم تا به حال از این انجمن زیاد کمک و راهنمایی گرفتم و از همه ی دوستان هم کمال تشکر رو دارم ، ولی همونطور که عرض کردم نه تنها تاپیکهای بنده ، بلکه تاپیکهای زیادی رو دیدم که نیمه کاره رها شدن !!!

ویرایش شده توسط Y-a--s--e-R
لینک به ارسال

:mellow: یعنی با تجربه ی بالای اعضای این انجمن ، هیچکس برای رفع این مشکل راه حلی نداره ؟

لااقل یه انجمن دیگه معرفی کنید که کار مشابه این انجمن رو داشته باشه و از قدرت پاسخگویی هم برخوردار باشن .

متأسفانه از کل تاپیکهایی که ایجاد کردم ، فکر کنم کمتر از انگشتهای دست ، پاسخ کامل گرفتم !

بقیه یا نصفه رها شدن و یا پاسخ کاملی دریافت نکردم .

اشتباه برداشت نشه ، چون میدونم که هیچ کس ، هیچ وظیفه ای در قبال پاسخگویی به افراد نداره و هر کسی لطف میکنه و پاسخ میده خدا خیرش بده ، ولی بالاخره هدف از برپایی انجمن ، رسیدگی به مشکلات کاربرا و رفع اونهاست .

اگه مشکلات پابرجا باشه پس انجمن هم از هدفش دورتر میشه .

خود بنده هم تا به حال از این انجمن زیاد کمک و راهنمایی گرفتم و از همه ی دوستان هم کمال تشکر رو دارم ، ولی همونطور که عرض کردم نه تنها تاپیکهای بنده ، بلکه تاپیکهای زیادی رو دیدم که نیمه کاره رها شدن !!!

دوست عزیز یک سوال :

واقعا چرا وختی یک سوالتون کمی دیر پاسخ داده میشه و کمی در پاسخگویی خللی ایجاد میشه ، رو به انتقاد و اینکه میخواین بگین پاسخ دریافت نکردید و انجمن فلانه و فلان ؟

یعنی تا موقعی که جواب سوالتون رو میدن همه چی خوبه و انجمن عالیه و همه دانش کافی دارن ولی وختی 1 روز دیر میشه و کسی جواب نمیده هیچی دیگه انجمن داغون شده هیچکس بار علمی برای جواب نداره و ...

ببینید دوست عزیز اون بالای انجمن رو ببینید یک اطلاعیه زده شده و به شما گفته شده که شاید تاپیکتون دیر جواب دادهبشه و شاید ....

این رو هم بنده و همه قبول دارن که مدتیه فعالیت انجمن کم شده اما قبل اون 99% مشکلا حل شدن و تاپیکها به پایان رسیدن

شما هم الآن 1 روز نشده به کل همه چیرو ریختیت به هم فقط خواهشم اینه به انجمن های حرفه ای دنیا یک سر بزنید حتی اگر 1 هفته کسی پاسخی نده کاربر چیزی نمیگه و منتظر میمونه اما اینجا ...

شما جواب سوالتون در همون پست اول توسط ماجد عزیز داده شده ولی خودتون دارید کش میدید سوالتون رو

به طور خلاصه هر تصویری که ئدر رسانه آپلود بشه ولی در پست قرار داده نشه میره به قسمت پیوست نشده

خود به خودکه وردپرس بیکتار نییست بیاد عکسارو بفرسته اونجحا حتما عکسی آپلود کردید یا فایلی که بدون استفاده بوده و رفته به اون قسمت

اگر تند صحبت کردم یا .... ببخشید ولی خواهش من اینه کمی صبور باشید ما هم از خدامونه به شما کمک کنیم و رسیدگی کنیم اما فقط کمی درک لازمه تا بدونید ما هم مشکلای خاص خودمونو داریم ...

بخدا خود من همین الآن دارم با سرمی که توی دستمه جواب میدم فقط خواستم بگم که مطمعن باشید اگر انجمنی مثل این انجمن راه اندازی میشه هدفش رفع مشکلای شماست نه چیز دیگه ...

لینک به ارسال

خیلی ممنون دوست عزیز بابت پاسخ .

لازمه ذکر بشه بنده بیکار نیستم که موضوعی رو کش بدم و حتما به جواب نرسیدم که دوباره میپرسم .

من نگفتم که وردپرس بیکاره و ... که بخواد مشکلی رو به جون سایت بندازه . چیزی رو که در پنل سایتم دیدم شرح دادم تا شاید جوابی بگیرم .

بنده عرض کردم که عکسهارو به صورت تصویر شاخص گزاشتم و هموشنم ، تاکید میکنم همشون ، داخل سایت دیده میشه ولی از 200 و خرده ای عکس ، فقط 85 عکس رو پیوست نشده زده و درخواستم این بود که چیکار کنم که عکسی پیوست نشده نشه ؟

در این انجمن مشکلاتی مطرح میشه که شاید حتی به فکر امثال بنده هم نرسه ، ولی بالا بریم یا پایین بیایم واسه اون کاربری که سؤال پرسیده ، یک مشکل محسوب میشه . پس دلیل نمیشه که چون اون مشکل واسه من ایجاد نشده ، بگم که حتما طرف داره اشتباه میکنه و همچین مشکلی وجود نداره !!!

دروغ که ندارم بگم ، چیزی بود که در پنل مشاهده کردم .

در خصوص توضیحاتی هم که واسه صحبتهام داده بودید و همچنین جواب این سؤالی که پرسیدید :

دوست عزیز یک سوال :

واقعا چرا وختی یک سوالتون کمی دیر پاسخ داده میشه و کمی در پاسخگویی خللی ایجاد میشه ، رو به انتقاد و اینکه میخواین بگین پاسخ دریافت نکردید و انجمن فلانه و فلان ؟

بایستی عرض بشه ، خدای نکرده قصد هیچگونه توهین و یا کم کاری و یا هر اسم دیگه ای که فکرش رو بکنید ، نسبت به کاربرا و کل انجمن نداشتم و فقط میتونم دو جمله ای که از قصد نوشته بودم تا خدای نکرده واسه کسی برداشت بدی ایجاد نشه رو مجدد بنویسم با فونت درشت تر !!!

جمله ی 1 - اشتباه برداشت نشه ، چون میدونم که هیچ کس ، هیچ وظیفه ای در قبال پاسخگویی به افراد نداره و هر کسی لطف میکنه و پاسخ میده خدا خیرش بده .

جمله ی 2 - خود بنده هم تا به حال از این انجمن زیاد کمک و راهنمایی گرفتم و از همه ی دوستان هم کمال تشکر رو دارم.

بخدا خود من همین الآن دارم با سرمی که توی دستمه جواب میدم فقط خواستم بگم که مطمعن باشید اگر انجمنی مثل این انجمن راه اندازی میشه هدفش رفع مشکلای شماست نه چیز دیگه ...

ایشالله که حالتون هرچه زودتر خوب بشه و خیلی خیلی ممنون که با این حالتون لطف کردید و پاسخ دادید .

در هر صورت ممنون . با اینکه در این تاپیک هم نتونستم به جواب کامل برسم ، ولی ممنون و هزاران بار تشکر از همگی دوستان .

لینک به ارسال
بنده عرض کردم که عکسهارو به صورت تصویر شاخص گزاشتم و هموشنم ، تاکید میکنم همشون ، داخل سایت دیده میشه ولی از 200 و خرده ای عکس ، فقط 85 عکس رو پیوست نشده زده و درخواستم این بود که چیکار کنم که عکسی پیوست نشده نشه ؟

سلام، اگه با تاکید میگید که همه اون تصاویر توی سایت نشون داده میشن ، این کش دادن موضوع نیست؟خب فرض کنید این یه باگ هست که وردپرس داره.. هر وقت حال کرد یک عکس رو پیوست شده میزاره هر وقت حال نکرد یک عکس رو پیوست نشده... وقتی در کار شما خلیلی ایجاد نمیکنه چه فرقی داره که چی میخواد بنویسه؟ طرفای ما بهش میگن کش دادن موضوع... حالا شاید طرفای شما یه چیز دیگه ای بگن...

اگه با لحن بد حرف زدم عذر میخوام...

لینک به ارسال

سلام بر شما .

از شما بعیده که به عنوان یک کاربر برجسته میگید فرض کنید ! اگه بنا به فرض کردن بود که بسیاری از مشکلات دنبا با یه فرض ساده باید حل میشد .

این کش دادن موضوع نیست دوست گرامی ، تلاش واسه پیدا کردن راه حله .

و حرفی که شما زدید یعنی پاک کردن صورت مسئله . و این معنا رو میده : چون راهی واسه حل مشکل نداریم و توان حل کردن مشکل رو نداریم ، بیخیالش شیم و فرض کنیم که مشکلی نیست .

در هرصورت بنده باز هم متشکرم و ظاهرا هیچ راه حلی واسه این مشکل وجود نداره ، که اگه بود تا الان حل میشد .

خواهشا تاپیک رو به اسپم نکشید و بگذارید اگه احیانا کسی جواب رو میدونه پاسخگو باشه و لاغیر .

اگه بنده هم با لحن تندی صحبت کردم عذرخواهم.

ممنون و سپاسگذار .

لینک به ارسال

خیلی ممنون دوست عزیز بابت پاسخ .

لازمه ذکر بشه بنده بیکار نیستم که موضوعی رو کش بدم و حتما به جواب نرسیدم که دوباره میپرسم .

من نگفتم که وردپرس بیکاره و ... که بخواد مشکلی رو به جون سایت بندازه . چیزی رو که در پنل سایتم دیدم شرح دادم تا شاید جوابی بگیرم .

در این انجمن مشکلاتی مطرح میشه که شاید حتی به فکر امثال بنده هم نرسه ، ولی بالا بریم یا پایین بیایم واسه اون کاربری که سؤال پرسیده ، یک مشکل محسوب میشه . پس دلیل نمیشه که چون اون مشکل واسه من ایجاد نشده ، بگم که حتما طرف داره اشتباه میکنه و همچین مشکلی وجود نداره !!!

دروغ که ندارم بگم ، چیزی بود که در پنل مشاهده کردم .

در خصوص توضیحاتی هم که واسه صحبتهام داده بودید و همچنین جواب این سؤالی که پرسیدید :

بایستی عرض بشه ، خدای نکرده قصد هیچگونه توهین و یا کم کاری و یا هر اسم دیگه ای که فکرش رو بکنید ، نسبت به کاربرا و کل انجمن نداشتم و فقط میتونم دو جمله ای که از قصد نوشته بودم تا خدای نکرده واسه کسی برداشت بدی ایجاد نشه رو مجدد بنویسم با فونت درشت تر !!!

ایشالله که حالتون هرچه زودتر خوب بشه و خیلی خیلی ممنون که با این حالتون لطف کردید و پاسخ دادید .

در هر صورت ممنون . با اینکه در این تاپیک هم نتونستم به جواب کامل برسم ، ولی ممنون و هزاران بار تشکر از همگی دوستان .

ببینید مشکل شما اینه که فکر میکنید خودتون دارید درست میگید و دنبال این هستید که حتما یک راه حلی به شما گفته بشه !

وردرس که انسان نیست بیاد با شما دشمنی داشته باشه ، یک برنامه هست که از قبل بهش گفته شده اگر فایلی پیوست شد ولی در نوشته نبود در این قسمت نشون بده

این برای یکی از سایت هام هستکه همین الان گرفتم ببین :

post-403-0-19189400-1408373203_thumb.jpg

تمام فایل هایی که پیوست شده و قرار داده شده و هیچ پیوست نشده ای وجود نداره !

پس حتما مشکلی در سایت خود شما وجود داره که اینطوریمیزنه یوست نشده حالا شاید فایلی رو آپلود کردید که در نوشته نیست و پیوست نشده یا شاید در دیتابیس مشکلی به وجود اومده که درسته حرف شما همه فایلها پیوست شدن ولی اطلاعاتش در دیتابیس مونده که پیوست نشدن

پیشنهاد من اینه یکافزونه بهینه سازی دیتابیس نصب کنیدو تمام جدول هاتون رو ریپایر کنید و بهینه کنید و دوباره سازی بشه که اگر حرفشما درست باشه و فایلها همگی پیوست شده باشن با این کارتون دیگه هیچ پیوست نشده ای در اون قسمت نمیاد

لینک به ارسال

ببینید مشکل شما اینه که فکر میکنید خودتون دارید درست میگید و دنبال این هستید که حتما یک راه حلی به شما گفته بشه !

دوست عزیز ، من هیچ فکری نمیکنم و اصلا هم منظورم این نیست که من درست میگم ، اگه شما اینگونه برداشت کردید از صحبتهای بنده ، که من نمیتونم جوابگوش باشم !

بنده فقط دنبال یه راه حلم که این مشکل رو حل کنم . همین و بس !

پس حتما مشکلی در سایت خود شما وجود داره که اینطوریمیزنه یوست نشده حالا شاید فایلی رو آپلود کردید که در نوشته نیست و پیوست نشده یا شاید در دیتابیس مشکلی به وجود اومده که درسته حرف شما همه فایلها پیوست شدن ولی اطلاعاتش در دیتابیس مونده که پیوست نشدن

خوب خدا خیرتون بده ، منم که از اول همینو گفتم و کل حرفم این بود که یه مشکلی هست و یه جای کار میلنگه .

پیشنهاد من اینه یکافزونه بهینه سازی دیتابیس نصب کنیدو تمام جدول هاتون رو ریپایر کنید و بهینه کنید و دوباره سازی بشه که اگر حرفشما درست باشه و فایلها همگی پیوست شده باشن با این کارتون دیگه هیچ پیوست نشده ای در اون قسمت نمیاد

میشه یک افزونه ی مناسب و خوب که به درد این کار بخوره رو لطف کنید و معرفی کنید ؟

چون تجربه ای ندارم ، میترسم یک افزونه رو انتخاب کنم که خوب نباشه .

شما که تجربه شو دارید لطف کنید و بهترین مورد ، واسه کار بنده رو معرفی کنید .

با تشکر .

لینک به ارسال
  • 8 سال بعد...

باسلام

ممنون میشم راهنماییم کنید.

با توچه به اینکه گفتید پیوست نشده ها یعنی در محصولات منتشر شده قرار ندارند. پس به راحتی با این فیلتر میشه عکس های اضافی رو پاک کرد تا هاست سبک شه؟؟؟ و دیگه عکس محصولات ناقص نمیشه روی سایت ؟؟و نیاز به نصب افزونه مخصوص هم نیست؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...