رفتن به مطلب

مشکل با جی کوئری خود وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام.من اسلایدر تو قالب دارم و همچین یک باکس خبری news ticker حالا برای این موارد باید حتما jquery.min که در گوگل هست رو در هدر قرار بدم تا درست کار کنن.در حالی که همون jquery.min نسخه ی 11 در خود وردپرس هست و در قالب هم لود می شه و با اون کار نمی کنن.چرا؟!! چی کارکنم که با همین جی کوئری خود وردپرس کار کنن؟!!

ویرایش شده توسط mrwppars
لینک به ارسال

سلام

تداخل جی کوئری هاست ... باید تک تک لینک فایل های js ای که در قالب هست حذف کنید تا ببینید مشکل از کدوم فایل هاست در ضمن در فایل header.php باید این کد باشه :

<?php wp_head(); ?>

و در footer.php هم این باید باشه :

<?php wp_footer(); ?>

لینک به ارسال

اون کدها در فوتر و هدر هستند.

خود jquery.min وردپرس در قالب لود شده و هیچ jquery.min دیگه ای خودم به قالب اضافه نمی کنم.اما اسلایدر و news ticker با jquery.min خود وردپرس کار نمی کنن.ممکنه مشکل از همین اسلایدر و news ticker باشه؟!

لینک به ارسال

گفتم که باید تک تک جی کوئری ها رو بردارید تا مشخص شه مشکل از کدومه

لینک به ارسال

آنلاین نیست لوکال هست.تمام jquery ها برداشته شده و فقط jquery ورژن 1.11 خود وردپرس لود شده

از این اسکریپت هم استفاده می کنم اما با jquery خود وردپرس کار نمی کنه.

http://richhollis.github.io/vticker/

لینک به ارسال

سلام

به نظر من مشکل اینه که داخل footer لود میشن. تو اولین دستورات تگ head جی کوئری ها رو لود کنید.

لینک به ارسال

سلام.بله در فوتر لود میشن.به توصیه ی شما جی کوئری vticker که در بالا لینکش رو دادم به هدر آوردم تا قبل از jqury خود وردپرس لود بشه.اما بازم تاثیری نداشت.شما اسکریپت بالا رو تست کنید همش 5 کیلوبایته وقتم نمی گیره شاید مشکل از پوسته باشه.ممنون می شم.

ویرایش شده توسط mrwppars
لینک به ارسال

دوست عزیز ما که علم غیب نداریم ... یکی از دوستان هم که بهتون گفت فایل هاتون رو اپلود کنید تا بررسی کنیم ، اینجوری که نمی تونیم بگیم مشکل از کدوم جی کوئری هاست چون باید اسلایدرها و جی کوئری ها رو در قالب خودتون تست کنیم

لینک به ارسال

پوسته همین پوسته ی 2014 هست و چیزی دیگری نیست.

چرا اصلا رو پوسته تست کنیم.این اسلابدرها و پلاگین ها معمولا یه فایل زیپ دارن که تو همون فایل خودشون دمو دارن و تو کامپیوتر می شه اجرا کرد.شما همین jquery خود وردپرس رو بردارید و در این اسکریپت های اسلایدر و و ... که جی کوئری رو از گوگل یعنی ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.11.1/jquery.min.js لود می کنن قرار بدید و مال گوگل رو پاک کنید ببینید کار می کنه؟!! ما هر چی تست کردیم کار نکرد.اگه وردپرس مشکل داره پس یه راه حل بگید.

ویرایش شده توسط mrwppars
لینک به ارسال

دوست عزیز مشکل از وردپرس نیست ... ما در انجمن زیاد به مشکل شما برخوردیم و میدونیم که باید خود قالب رو همراه با جی کوئری هاش بررسی کنیم تا بشه مشکل رو حل کرد .

لینک به ارسال

jQuery خود وردپرس، بلافاصله بعد از لود از دستور noConflict استفاده می‌کنه، یعنی فیس $ در دسترس نیست. به جای $ باید بنویسید jQuery

لینک به ارسال

jQuery خود وردپرس، بلافاصله بعد از لود از دستور noConflict استفاده می‌کنه، یعنی فیس $ در دسترس نیست. به جای $ باید بنویسید jQuery

اقا بنده متوجه نشدم یعنی چی !!! منم مشکل همین دوستمون رو دارم. الان باید تو فایل جی کوئری خود وردپرس چیو عوض کنم ؟

لینک به ارسال

سلام.نیاز نیست فایل جی کوئری خود وردپرس رو تغییر بدید.

News ticker که در بالا قرار دادم یه کد داشت که فقط با جی کوئری خود گوگل کار می کرد.به صورت زیر بود

$(function() {
$('#example').vTicker();
});

من طبق پیشنهاد دوست عزیز احسان به صورت زیر تغییر دادم و دیدم با جی کوئری خود وردپرس کار کرد

jQuery(document).ready(function(){
jQuery('#example').vTicker();
});

لینک به ارسال

اهان درسته .

من الان یه فایل js دارم که مربوط به یک اسلایدر هستش. یعنی باید هر چی $ داره ره تبدیل به jQuery کنم ؟

لینک به ارسال

برای منم همین مشکل وجود داره به صورتی دیگر

جکوزیهای قالبم با فعال کردن افرونه ووکامرس کار نمیکنه و از کار میافته و در قسمت مدیریت وردپرسم بعضی از برگه هارو که از ویرایشگر پیشرفته همین قالب درست کردم. اون صفحات هم لود نمیشه.

این تداخل جکوزی هارو چجوری حل کنم؟

کد نویسی بلد نیستم

لینک به ارسال

مشکل من حل شد . مشکل این بود که میبایست کد فراخوانی اسکریپت اسلایدر بره زیر کد <?php wp_head(); ?> .تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...