رفتن به مطلب

سوال در مورد افزونه های دلخواه

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید

اگه به سایت هایی مثل p30download یا Soft98 برید و به قسمت لینک ها دانلود مراجعه کنید می بینید که تو اون سایت ها قسمت لینک های دانلود خیلی خیلی سفارشی هست و به نظر میرسه که با زمینه های دلخواه کار نکردن مثلا چندین پارت رو وارد می کنند مثلا 10 پارت یا بیشتر و چندین لینک و ... که استفاده این همه لینک با استفاده از زمینه های دلخواه خیلی خیلی سخته . میخواستم از عزیزانی که در این زمینه واسه سایت های دانلود نظری دارند یا راه حلی میدانند ارائه کنند تا مورد بررسی قرار بدم چون من خخودم الان سایت دانلود زدم که واسه زمینه های دلخواه هم از افزونه Advanced Custom Fields استفاده میکنم ولی بازم کار سخته .

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

سلام

اونا هم از زمینه دلخواه استفاده میکنن ولی به صورت پیشرفته

حالا از افزونه یا به صورت کد در فانکشن

همین افزونه ای که خودتون گفتید یک نمونشه ولی افزونه های خیلی زیادی هست که به صورت حرفهای زمینه ایجاد میکنه

تو همین انجمن هم قسمت آموزش زمینه های سفارشی آموزشش هست ببینید به دردتون میخوره یا نه اگه خوب نبود بگیدافزونه بهتون معرفی کنم

لینک به ارسال

خیلی ممنون عزیز اگه امکانش هست افزونه خوبی رو معرفی کنید .

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...