• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
Ehsaan

انتقال فایل‌ها از Paid Downloads به EDD

4 پست در این موضوع قرار دارد

با استفاده از این افزونه، شما می‌توانید فایل‌هایی را که در افزونه Paid Downloads ذخیره کرده‌اید را به صورت دانلودهای EDD تبدیل کنید.

این افزونه در حالت آزمایشی است.

این افزونه در گیت‌هاب منتشرشده است و شما می‌توانید آن را به راحتی دانلود و استفاده کنید.

دانلود

مخزن

نحوه استفاده:

شما دوراه برای استفاده از این پلاگین دارید. در صورتی که حجم فایل‌های شما کم باشد، از روش اول و در غیر این صورت پیشنهاد می‌شود از روش دوم استفاده کنید.

1. از طریق رابط کاربری:

پلاگین را نصب و فعال کنید. به منوی Tools > PD2EDD بروید.

شما دو چک باکس که مربوط به پیکربندی این انتقال است مشاهده میکنید.

گزینه اول: در صورتی که میخواهید فایل ها از فولدر paid-downloads/files/ به edd کپی شود، این گزینه را فعال کنید. توجه داشته باشید که با فعال کردن این گزینه، روند تبدیل زمان بیشتری می‌طلبد.

گزینه دوم: اگر می‌خواهید دانلودها به حالت Pending/منتظر تأیید ذخیره شوند، این گزینه را تیک بزنید.

پس از پیکربندی، روی دکمه Start convert کلیک کنید، بسته به تعداد فایل‌ها، ممکن است بین 1 تا 30 ثانیه طول بکشد. در صورتی که فرآیند تبدیل بیش از 30 ثانیه طول بکشد، PHP به طور خودکار فرآیند تبدیل را متوقف می‌کند و درصورتی که همه فایل‌های شما منتقل نشد، از روش دوم امتحان کنید.

2. از طریق خط فرمان:

برای اینکار، شما به یک وب‌سرور محلی مثل XAMPP و نرم افزار WP-CLI احتیاج دارید. پس از نصب و کانفیگ wp-cli با سایت خود، دستور زیر را اجرا کنید:

wp pd2edd start

و فرآیند تبدیل آغاز می‌شود.

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نسخه 0.3 آزمایشی منتشر شد. توی این نسخه یه آپشن هم برای جایگزینی شورت کدهای خرید دو افزونه اضافه شده است.

دانلود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید من رو سایتم حدود 2000 تا مطلب دارم که از پلاگین Paid Downloads استفاده میکنم اما میخوام پلاگین دانلود و پرداخت تموم مطالب قدیمی و مطالبی که جدید منتشر میکنم به EDD تغییر پیدا بکنه یکنفر بهم گفت که با حذف فایل های دارخل پلاگین قدیمیم در پوشه پلاگین های هاستم و جایگزینی با پوشه های پلاگین جدید پلاگینم خیلی راحت تغییر پیدا میکنه اما نشد... ممنون میشم کمکم کنید که چطوری باید اینکارو انجام بدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما با استفاده از دستورالعمل‎های همین پلاگین به راحتی میتونید این کار رو انجام بدید.

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط Amir-s
      با سلام
      افزونه زرین پال یه مشکل داره و این مشکل رو به خودشون گفتم و بعد از برسی گفتن افزونه رو بازنویسی میکنیم اما متاسفانه بعد از یکی دو ما هنوز افزونه جدید رو ننوشتن مشکل اینه که وقتی مشتری به درگاه متصل میشه و از خرید منصرف میشه توی آمار به عنوان لغو شده گزارش داده میشه و درآمد اون خرید ثبت میشه در صورتی که خرید کاملی صورت نگرفته درستش اینه که در این موارد تراکنش ناموفق ثبت بشه و این باعث شده که فروشندگان فکر کنند فروش جدید داشتن و من دارم سرشون کلاه میزارم افزونه رو ضمیمه کردم لطفا راهنمایی بفرمایید یا افزونه رو ویرایش کنید
      با تشکر
      edd-zarinpal.php
    • توسط mhj7373
      با عرض سلام و خسته نباشید
      از وقتی وردپرس رو آپدیت کردم وقتی تو دسته بندی های سایت میرم و مثلا اون دسته بندی چندین صفحه است صفحه اول مشکلی نداره اما از صفحه دوم به بعد خطای 404 میده
      تمام راه حل هایی که توی نت و انجمن ها گفتن تست کردم نشد اما وقتی ساختار یکتا رو روی ساده میزارم حل میشه که بی فایدست و نباید ساختار رو عوض کنم ساختار روی کاستوم است : (/%postname%/%post_id%/) روی نام نوشته هم تغییر دادم باز حل نشد.
      از افزونه edd برای فروش محصولات استفاده می کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط mirmahdijafari
      سلام به همه بزرگواران
      متاسفانه پس از خرید محصولات دانلود در سایت که توسط افزونه edd راه اندازی شده، در بخش تاریخچه خریدهایشان وقتی روی لینک ها کلیک می شود ارور زیر برای خریدار نشان داده می شود.

cURL error 28: Connection timed out after 5000 milliseconds

به تازگی اینطوری شده. خیلی مهمه ممنون میشم راهنمایی کنید.
    • توسط HANNANStd
      در حال حاضر ۱۲ شرکت زیر نظر بانک مرکزی دارای مجوز PSP هستند که ۱۱ تا از آنها ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم می باشند و فقط شرکت الکترونیک کار دماوند تنها دستگاه کارت خوان ارائه میکند.
      از هر بانک و موسسه مالی و اعتباری که درگاه پرداخت اینترنتی اخذ نمایید، از یکی از ۱۱ شرکت مذکور به شما درگاه پرداخت اینترنتی داده میشود که در پلاگیت ماژول همه این ۱۱ شرکت را آماده کرده ایم .
      در حال حاضر درگاه های زیادی از ایزی دیجیتال دانلودز در سطح وب وجود دارد که بررسی ها نشان از کیفیت پایین این درگاه ها میدهد. زیرا در اکثر آنها از SESSION مربوط PHP برای ذخیره سازی متغیر ها استفاده میشود که میزان خطاهای پرداخت را به شدت افزایش میدهد . برنامه نویس ایزی دیجیتال دانلودز در یکی از مقالات خود از بالا بودن میزان خطای پرداخت به علت استفاده از سشن ها یاد کرده است . مشاهده مقاله
      در درگاه های طراحی شده توسط پلاگیت از سشن ها تنها بعنوان ذخیره و رزرو استفاده شده است و از سه لایه برای ذخیره متغیر payment_id جهت استفاده در برگشت از بانک بهره گرفته شده است .
      از دیگر ویژگی های مازاد درگاه های edd پلاگیت میتوان به موارد زیر اشاره کرد.
      ویژگی ها
      امنیت بالای تراکنش ها و کاهش میزان خطا سازگاری با نسخه های قدیم و جدید EDD اضافه کردن واحد پولی تومان حتی برای بخش مدیریت سازگاری با افزونه پارسی دیت برای نمایش فارسی اعداد ذخیره تمام جزییات تراکنش در قسمت یادداشت ها برای پیگیری های بعدی نمایش لوگوی درگاه و متن دلخواه در صفحه پرداخت نمایش کد تراکنش به کاربر تصاویری از محیط افزونه

اضافه کردن واحد پولی تومان حتی برای بخش مدیریت

سازگاری با نسخه های قدیم و جدید EDD
      ن
      مایش لوگوی درگاه و متن دلخواه در صفحه پرداخت

نمایش کد تراکنش به کاربر

خرید افزونه
    • توسط H.Kamrani
      درود
      من میخوام یه تغییر در روند خرید محصول در افزونه ی easy digital downloads انجام بدم. به این صورت که :
      وقتی کاربر به صفحه ی خرید محصول میاد ، اگه قبلا اون محصول رو خریداری کرده ، دیگه لینک خرید بهش نمایش داده نشه و لینک دانلود براش به نمایش در بیاد ؛ در غیر این صورت ، لینک خرید برای کاربر به نمایش در بیاد
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید برای این کار باید چه کار کنم ؟
      آیا هوک خاصی برای این کار میشناسید که بهم معرفی کنید ؟

فقط لطفا یه کم زودتر ؛ ممنون