رفتن به مطلب

انتقال فایل‌ها از Paid Downloads به EDD

پست های پیشنهاد شده

با استفاده از این افزونه، شما می‌توانید فایل‌هایی را که در افزونه Paid Downloads ذخیره کرده‌اید را به صورت دانلودهای EDD تبدیل کنید.

این افزونه در حالت آزمایشی است.

این افزونه در گیت‌هاب منتشرشده است و شما می‌توانید آن را به راحتی دانلود و استفاده کنید.

دانلود

مخزن

نحوه استفاده:

شما دوراه برای استفاده از این پلاگین دارید. در صورتی که حجم فایل‌های شما کم باشد، از روش اول و در غیر این صورت پیشنهاد می‌شود از روش دوم استفاده کنید.

1. از طریق رابط کاربری:

پلاگین را نصب و فعال کنید. به منوی Tools > PD2EDD بروید.

شما دو چک باکس که مربوط به پیکربندی این انتقال است مشاهده میکنید.

گزینه اول: در صورتی که میخواهید فایل ها از فولدر paid-downloads/files/ به edd کپی شود، این گزینه را فعال کنید. توجه داشته باشید که با فعال کردن این گزینه، روند تبدیل زمان بیشتری می‌طلبد.

گزینه دوم: اگر می‌خواهید دانلودها به حالت Pending/منتظر تأیید ذخیره شوند، این گزینه را تیک بزنید.

پس از پیکربندی، روی دکمه Start convert کلیک کنید، بسته به تعداد فایل‌ها، ممکن است بین 1 تا 30 ثانیه طول بکشد. در صورتی که فرآیند تبدیل بیش از 30 ثانیه طول بکشد، PHP به طور خودکار فرآیند تبدیل را متوقف می‌کند و درصورتی که همه فایل‌های شما منتقل نشد، از روش دوم امتحان کنید.

2. از طریق خط فرمان:

برای اینکار، شما به یک وب‌سرور محلی مثل XAMPP و نرم افزار WP-CLI احتیاج دارید. پس از نصب و کانفیگ wp-cli با سایت خود، دستور زیر را اجرا کنید:

wp pd2edd start

و فرآیند تبدیل آغاز می‌شود.

موفق باشید.

• امتیاز 4
لینک به ارسال

نسخه 0.3 آزمایشی منتشر شد. توی این نسخه یه آپشن هم برای جایگزینی شورت کدهای خرید دو افزونه اضافه شده است.

دانلود

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

ببخشید من رو سایتم حدود 2000 تا مطلب دارم که از پلاگین Paid Downloads استفاده میکنم اما میخوام پلاگین دانلود و پرداخت تموم مطالب قدیمی و مطالبی که جدید منتشر میکنم به EDD تغییر پیدا بکنه یکنفر بهم گفت که با حذف فایل های دارخل پلاگین قدیمیم در پوشه پلاگین های هاستم و جایگزینی با پوشه های پلاگین جدید پلاگینم خیلی راحت تغییر پیدا میکنه اما نشد... ممنون میشم کمکم کنید که چطوری باید اینکارو انجام بدم

لینک به ارسال

شما با استفاده از دستورالعمل‎های همین پلاگین به راحتی میتونید این کار رو انجام بدید.

موفق باشید.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...