رفتن به مطلب

نمایش بخشی از سایت برای کاربران خاص

bmppc2

پست های پیشنهاد شده

همون افزونه wp-vip خیلی خوبه ولی مطالب اصلی وردپرس رو انجام میده و به بخش مطالبی که قالب من میسازه اعمال نمیشه

افزونه ای که عرض کردم ربطی به vip نداره - افزونه ی vip رو هم نصب نگه دارید -

این افزونه را چک کنید

http://wordpress.org...-templates-two/

همونطور که توی عکس هم معلومه بخش post Template را به بخش ارسال مطالب اضافه می کنه قالب های شما در این بخش دیده می شوند

screenshot-2.gif?r=603115

لینک به ارسال

این افزونه هم فقط بر روی مطالب معمولی کار کرد

ولی برای قسمت ارسال مطلب که قالب میسازه چیزی اضافه نکرد

نمیشه خودم دستی به اون قسمتی که قالب ساخته ، کدی اضافه بکنم که یه تیک باکس داشته باشه به اسم ویژه ، وقتی تیکش رو بزنیم توی سایت اگر تیک زده شده بود برای اون دسته کاربران ویژه باشه و اگر نزده باشم برای همه مشاهده بشه؟

لینک به ارسال

چک کنید زمینه دلخواه رو می شه روش ایجاد کرد؟

اگر می شد بفرمایید تا عرض کنم

کد می شه بگذارید تو قالب ولی برای اینکار شما به ستون جدول در دیتابیس نیاز داری که همراه با هر ارسال شرایطش برای دیدن هم ذخیره بشه

اگر زمینه دلخواه هم نمی شه ببینید دسته بندی می تونید تعریف کنید یا نه

افزونه vip که گفتید رو الان فهمیدم چی رو می گید اون برای این نیست که شما پست ارسال کنی برای کاربر ویژه برای اینه که از افراد غیر عضو هم بتونی پست قبول کنی

لینک به ارسال

بله زمینه دلخواه میشه استفاده کرد اما تو سایت نشون نمیده

اما دسته بندی میشه ایجاد کرد

یعنی با دسته بندی میشه کاری کرد ؟

ببینید افزونه wp-vip دقیقا همون چیزی هست که من میخوام یعنی توی مدیریت کاربر ویژه تعریف میکنی و بعد موقع ارسال یه لیست کشویی میاد که گروه رو انتخاب میکنی و برای همان گروه نمایش داده میشه

اگر بشه همین افزونه برای قالب من درست بشه عالی میشه و دیگه لازم نیست این همه دردسر کشید هم شما خسته بشید و هم به جایی نرسه

البته شما استادید شاید راه های دیگه باشه

ویرایش شده توسط bmppc2
لینک به ارسال

مشششششششششششششششششششششششششششششششششششکلم حل شد

با افزونه user-access-manager مشکلم حل شد و هنگام ارسال مطلب میشه گروه کاربری رو وارد کرد

خوب حالا فقط یک مشکل کوچیک دیگه مونده و اینکه وقتی دسترسی رو برای کاربران خاص میزاری مثلا کاربران گروه 1 که خودت ساختی

وقتی یوزر توی اون گروه باشه نمایش میده و اگر نباشه به جای اینکه پیام خطا بده میره به صفحه 404

میشه کاری کرد به جای رفتن به صفحه 404 بره به صفحه ای که خودمون میسازیم و یه متنیرو داخلش بنویسیم ؟

توی تنظیماتش هست که مخفی کردن کامل نوشته یا نشون دادن یه متن اما اگر مخفی کردن کامل رو نزنی نمایش میده مطلبو

اگر میشه افزونرو ببینید چون یه قسمتی داره که اگر کاربر دسترسی نداشت انتقالداده بشه به یک آدرسی اما کار نمیکنه

اگر میشه مشکل اون قسمتشو رفع کنید ممنون میشم و مشکلم کامل کامل حل میشه

لینک به ارسال

اگر می تونید دسته ایحجاد کنید افزونه ای دیگه نمی خواد فقط به من بگید می خواهید اگر کاربر عادی بود چجی بشه و اگر لیولش بالاتر بود چی بشه تا تکه کدش رو براتون بنویسم و شما فقط در موقع ارسال یک دسته بندی جدید برای پست هایی که می خواهید فقط کاربر ویژه ببینه اضافه می کنید

لینک به ارسال

میخوام اگر موقع ارسال مطلب برای ویژه انتخاب کردم فقط برای کاربران ویژه نشون داده بشه و اگر کاربر معمولی بود بگه این مطلب مخصوص کاربران ویژه است و ....

اگر هم موقع ارسال مطلب انتخاب نکردم که برای ویژه ها باشه برای همه نشون بده

لینک به ارسال

get_user_group($uid)get_user_group($uid)get_user_group($uid)

این افزونه هم فقط بر روی مطالب معمولی کار کرد

ولی برای قسمت ارسال مطلب که قالب میسازه چیزی اضافه نکرد

نمیشه خودم دستی به اون قسمتی که قالب ساخته ، کدی اضافه بکنم که یه تیک باکس داشته باشه به اسم ویژه ، وقتی تیکش رو بزنیم توی سایت اگر تیک زده شده بود برای اون دسته کاربران ویژه باشه و اگر نزده باشم برای همه مشاهده بشه؟

اگه بخاین با پلاگین وی آی پی بکشین باید کئوری شو عوض کنید و پست تایپ رو بهش اضافه کنید که کاره سختی هست و پلاگین رو از حالت عمومی در میاره

شما می تونید از این فانکشني که نوشتم استفاده کنید و اون تو فایلی که پستهای مورد نظر رو میکشید قرار بدین

این تابعی که نوشتم رو تو فانکشنز بذارین

و هرجا میخواین استفاده کنید اینجوری اکو کنید : echo get_user_group(12) ;

function get_user_group($uid) {
global $wpdb;
$role = $wpdb->get_var("SELECT meta_value FROM {$wpdb->usermeta} WHERE meta_key = 'wp_capabilities' AND user_id = {$uid}");
if(!$group) return 'usere mehman';
$rarr = unserialize($group);
$group = is_array($rarr) ? array_keys($rarr) : array('user-mahman');
if ($group[0]=='esmegrohevip') return ' on chizi ke be in user mikhaien neshon bedin ';
}

ویرایش شده توسط imehrdad
لینک به ارسال

سلام

یکبار مراحل و عملیاتی که انجام دادید رو بگید تا ببینم تا کجا رسیدید.

لینک به ارسال

فکر کردم جوابتون رو گرفتید و حدس زدم من بد گرفته بودم براتون یک تکه کد می نویسم که در پیوند یکتای مطالب اگر دسته بندی خاصی را انتخاب کرده باشید محتوا فقط برای اعضایی با لول 6 به بالا به نمایش در بیاد

درسته دیگه؟

اگر چیز دیگه ای مد نظرتون اضافه کنیید وگرنه امشب می نویسم تا آخر وقت آپلود می کنم اینجا

لینک به ارسال

اول یک دسته جدا برای پست های vip بسازید و شماره ی آی دی دسته را با عبارت category_id در کد زیر عوض کنید

<?php if ( in_category('category_id') ): ?>
<?php if ($user_ID){?>
<?php if ($user_level >= 6): ?>
کدهای بخش حلقه وردپرس
<?php else :?>
<h2>این بخش فقط برای اعضای ویژه قابل مشاهده است </h2>
<?php endif;?>
<?php } else { ?>
<script>window.location="<?php bloginfo('wpurl') ?>/wp-login.php"</script>
<?php };?>
<?php endif; ?>

کدها را در قالبتون جاگذاری کنید

و بعد از این کافیه که در موقع ارسال دسته ای که ساختید رو تیکدار کنید

بله همینه

چند تا چیز:

این لول رو چجوری بسازم؟

چجوری موقع ارسال مطلب اون کلمه را بزارم؟

یا ...؟

یه کم هم توضیح بدید خیلی خوب میشه

لول را می تونید با افزونه بسازید ولی اگر با ساختار این لیول ها و کدها آشنا نباشید کارتون خیلی مشکل می شه

پیشنهاد می کنم پله پله برید درخواست شما پیش نیاز هایی داره که تا نگذرونید این بحث ها بی فایده است اول با نوع کاربری ها و جایگاه ها و دسترسی هر لیول در وردپرس آشنا بشید بعد اینکار را بکنید

توی همین انجمن جستجو کنید منابع زیادی برای خواندن هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...