• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
hosseinbrusli

فایل عجیب در بخش افزونه | آیا من هک شدم؟!

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

به تازگی تو بخش افزونه ها دو برگه ضروری | جایگزین‌ها اضافه شده گه توش یه سری فایل عجیبه که هیچ کاریش نمیشه کرد ..... وردپرس من هک شده؟

post-3776-0-28859400-1408334852_thumb.jp

post-3776-0-31905100-1408334868_thumb.jp

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شما دارید از وردپرس شبکه استفاده میکنید، درسته؟ اگه اره افزونه هایی هستند که در پوشه ذکر شده در هیدر عکسی که دادید، وجود دارند که طبق توضیح این افزنه ها کلا اجرا میشن... برای غیر فعال ردنشون باید اون فایل رو از توی اون پوشه حذف یا منتقل کنید.. هر چی هست هم این افزونه مربوط به پروفایل کاربران میشه...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

شما دارید از وردپرس شبکه استفاده میکنید، درسته؟ اگه اره افزونه هایی هستند که در پوشه ذکر شده در هیدر عکسی که دادید، وجود دارند که طبق توضیح این افزنه ها کلا اجرا میشن... برای غیر فعال ردنشون باید اون فایل رو از توی اون پوشه حذف یا منتقل کنید.. هر چی هست هم این افزونه مربوط به پروفایل کاربران میشه...

وردپرس شبکه چیه؟ و از کجا میشه فهمید شبکه هست یا نه؟ من اصلا نمیدونم اون برگه ها ازکجا پیداشون شد!!! ولی پاک نمیشن! یعنی میخواید بگید اون فایلها به واسطه افزونه ایجاد شدن؟!

ویرایش شده در توسط hosseinbrusli
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون قسمت که زده ضروری: یک فایلی در همون پوشه ای که وجود داره هست... (اسم پوشه و ادرس دقیقش همون توی عکس هست) واونجایی که زده جایگذین افزون کش شما خودش رو جایگزین فایل های وردپرس کرده.. اسم افزونه کش شما چیه؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون قسمت که زده ضروری: یک فایلی در همون پوشه ای که وجود داره هست... (اسم پوشه و ادرس دقیقش همون توی عکس هست) واونجایی که زده جایگذین افزون کش شما خودش رو جایگزین فایل های وردپرس کرده.. اسم افزونه کش شما چیه؟

همون افزونه W3 Total Cache .... ولی فکر کنم همینطوره که میگید ... برای همین افزونه و یه افزونه دیگه باشه .. چون W3 Total Cache رو غیر فعال کردم حذف شدن!

ممنونم از توضیحون

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

آیا با اضافه شدنشان در سایتتان اختلال هم ایجاد شد؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

آیا با اضافه شدنشان در سایتتان اختلال هم ایجاد شد؟

سلام دوست عزیز

نخیر ... مشکلی ایجاد نشده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری