• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
مرتضی نظری

نرم افزار todolist برای ویندوز

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان بهترین نرم افزاری که برای todolist سیستم عامل ویندوز میشناسید چیه؟

دو ویژگی رو داشته باشه فقط حتما:

• بتونم برنامه روزانه باهاش درست کنم، یعنی یک برانامه جدا برای تک تک روز های هفته یک بار ایجاد ایجاد کنم و دیگه نیاز نباشه که هر دفعه مثلا برای امروز یک برنامه جدید ایجاد کنم...
  • رایگان باشه...

خودم یکی رو پیدا کردم که این امکانات رو داره منتهی برای ویندوز نیست!

https://www.wunderlist.com/download

ممنون از لطف همه دوستان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

https://todoist.com/windows

افزونه کروم واندرلیست هم هست امحتان کردید؟

ویرایش شده در توسط One
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

افزونه تودولیست همه جوره خوبه ولی برای برنامه ریزی روزانه نیست.. یعنی شرط اول رو رعایت نمیکنه...

افزونه نباشه، نرمافزار باشه... چون همیشه مرورگر که باز نیست...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای برنامه ریزی روزانه ویندوز هشت چند تا apps داره یکی برنامه ورزشیه

یکی برنامه غذایی و یکی هم برنامه کاری فکر نکنم بهتر از اینها گیرتون بیاد

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من به شخصه از Google Keep استفاده می‌کنم که هم روی Web Store گوگل به صورت اپلیکیشن برای ویندوز و مک و کروم وجود داره و هم توی Play Store و iTunes برای اندروید و آی‌او‌اس

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقیقا چیزی هست که به دنبالشم اما حیف که نرم افزار نیست و پلاگین هست...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط هادی خسروجردی
      پاتلانتیس نام یک پوستۀ وردپرسی واکنشگرا بر پایۀ بوت استراپ 2.3.2 است که برای شما طراحی و کدنویسی شده . از جمله ویژگی های منحصر به فرد آن پشتیبانی از RTL و LTR ، استفاده از فونت آیکونهای Font Awesome برای نمایش آیکون ها ، فونت زیبای یکان برای عنوانهای پارسی و عربی ، پشتیبانی از پست فرمت ها ، منوی کاملا داینمیک و بسیاری ویزگی های دیگر می باشد . این پوسته کاملا رایگان است و شما می توانید آن را از لینک زیر دانلود کرده و از آن استفاده کنید. ...
      پاتلانتیس ( Patlantis )
      ------------------------------
      http://www.khosroblog.com/projects/patlantis/
      پیش نمایش پاتلانتیس
      ----------------------------
      http://demo.khosroblog.com/?themedemo=patlantis
    • توسط مرتضی نظری
      سلام دوستان،
      من خواستم دو تا موضوع رو توی انجمن مطرح کنم با توجه به اینکه هر دو بی ربط هستن به وردپرس برای همین هر دو رو اوردم اینجا تا یکم کمتر پراکنده بشن...
      موضوع اول در مورد نرم افزار gimp هست :
      میخواستم بدونم کی باهاش کار کرده؟ آیا نیاز های ساده یک کاربر با گرافیک رو رفع میکنه؟ با فارسی مشکل داره؟ و نمره ای که از 100 بهش میدین چند هست؟(از همه نظر )
      و اینکه من نصبش کردم اما موقع بالا اومدن یک ارور میده که عکس از ارورش گرفتم و توی همین پست میزارم...
      اینم بگم که : فایل "zlib1.dll" رو هم توی ویندوز بود اما برای اطمینان از نت هم دانلودش کردم و دوباره قرار دادم توی ویندوز اما باز هم خوب نشد...
      موضوع دوم در مورد فتوشاپ هست :
      من تا دیروز با همین فتوشاپ داشتم فارسی تایپ میکردم،اما امروز فارسی نمیتونم بنویسم(جدا جدا میشه) میشه یکی به من کمک کنه؟خیلی ازار میده به من...