حجت

پيغام Fatal error و نصب نشدن برخي افزونه‌ها

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

يكي دو روزه كه سايتم چند بار در ميون يكبار اين ارورها و شبيه اينها رو ميده:

Fatal error: Out of memory (allocated 2097152) (tried to allocate 4864 bytes) in /home/ketabmo/domains/ketabmobile.com/public_html/wp-includes/pomo/streams.php on line 91

Fatal error: Out of memory (allocated 9961472) (tried to allocate 311296 bytes) in /home/ketabmo/domains/ketabmobile.com/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/all_in_one_seo_pack.php on line 380

Fatal error: Out of memory (allocated 1572864) (tried to allocate 8 bytes) in /home/ketabmo/domains/ketabmobile.com/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1054

Fatal error: Out of memory (allocated 786432) (tried to allocate 19456 bytes) in /home/ketabmo/domains/ketabmobile.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 1845

مشكل مربوط به چيه؟

من جديدا افزونه‌ي Use Google Libraries رو نصب كردم!

افزونه‌ي P3 (Plugin Performance Profiler) و W3 Total Cache رو هم نصب كردم ولي براي اولي اين پيام رو داد:

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

براي دومي هم نوشت:

/home/ketabmo/domains/ketabmobile.com/public_html/wp-content/w3tc could not be created, please run following command:

chmod 777 /home/ketabmo/domains/ketabmobile.com/public_html/wp-content

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مشکل یعنی منابع‌ای که سرور در اختیار شما قرار داده برای وبسایت شما کافی نیست می تونید برای حل تقریبی این مشکل از افزونه Memory Bump استفاده کنید ولی بهتره که به میزبانتون اطلاع بدید تا منابع سرور رو افزایش بدن :)

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از سرور مجازي با رم DDR3 512 استفاده مي‌كنم يعني كمه؟

افزونه‌ها هم به‌خاطر همين فعال نميشن؟ ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خطای اول همونظور که ویحد عزیز گفتن از کمبود مموری سرور هست.

خطای مشکل جدی مشخص نیست مگر اینکه error report وردپرس رو فعال کنید.

خطای آخر هم مربوط به ایجاد پشوه و سطح دسترسی هست. دسترسی wp-content باید روی 777 بزارید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشكر از دوستان

يعني واقعا وردپرس چقدر سنگينه؟ نياز به چه رمي داره؟

من فقط براي حفظ وردپرس هزينه‌ي سرور مجازي رو هم حاضر شدم متحمل بشم

يعني به رم 512 هم بيشتر نياز داره؟ اون هم براي يك سايتي كه بازديدش زير سه هزارتاست!!

اون‌جوري باشه كه اصلا نميارزه! دو روز ديگه با رم 1گيگ هم مشكل پيدا ميكنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه وردپرس اینقدر هم سنگین نیست.

افزونه هایی که بد کوئری دارن و کوئری های ریست نشده پوسته مشکل زا میشه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      ابعاد عرض سایت دوستم نمی دونم چند هست ولی میخوام به 1280px به صورت صحیح و کامل و ریسپانسیو تغییر پیدا کند باید چی کار کنم؟
    • توسط rezad91
      با سلام 
      ببخشید من چند وقتی هست که هاست خود رو منتقل کردم و مدتی هست که برای کارهایی مانند آبدیت ، حدف ، ویرایش دسته جمعی مطالب افزونه های سایت و برخی کارهایی از این قبیل با ارور nsdfjk مواجه میشم 
      کسی میتونه به من در این زمینه کمک کنه؟

• توسط omidtt
      سلام خسته نباشید
      برای وب سایت https://perfectmoney24.com  نیاز به افزونه ای دارم که سایت و به کانال تلگرام متصل کنم . امکانپذیر این مورد ؟ راهنمایی کنید لطفا

• توسط arjmand
      سلام دوستان وقت بخیر
      من هاستم رو از هاست لینوکس به هاست وردپرس تغییر دادم
      است قبلی من از فقط از نسخه 5.6 PHP پشتیبانی میکرد
      در هاست جدید نسخه 7.2 PHP موجود هست اما وقتی ورژن PHP هاست رو روی 7.2 قرار میدم سایت ارور "این سایت مشکل فنی را تجربه میکند" رو نمایش میده
      با پشتیبان هاستم صحبت کردم گفت برای اینکه بتونی از نسخه 7.2 استفاده کنی باید تمام پلاگین هات و قالبت بروز بشن
      من پلاگین ها رو زدم بروزرسانی اما بعضی هاشون ارور دادن و بروز نشدن ارور  قرمز رنگ "این سایت مشکل فنی را تجربه میکند"
      بعد از بروز رسانی پلاگین ها دیگ بخش پیشخوان سایت بالا نمیاد و همون ارور رو میده .اما خود سایت بالا میاد و لود میشه 
      نسخه PHP رو که روی 7.2 قرار میدم دیگ سایت هم مثل پیشخوان ارور میده و بالا نمیاد
      الان نسخه PHP هاست بر روی 5.6 هست و سایت بالا میاد ولی بخش پیشخوان همچنان ارور میده
      ایمیلی هم برام ارسال نمیشه برای رفع مشکل.
      کسی هست بتونه راهنمایی کنه جهت رفع مشکل !!!؟
      با تشکر.
    • توسط Mehdi256
      درود 
      سایت من مدتی هست که آنلاین شده . ولی خوب اصلا تو گوگل سرچ میکنم پیدا نیمشه انگار گوگل نمیشناسه اصلا ... مقاله هاشم سرچ میکنم پیدا نیمشه ... یکم مبتدی ام 
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنین و بگین که برای این مشلک چیکار کنم همچنین  به طور کلی میخاوستم سوال کنم که بعد از آنلاین شدن چه چیز هایی انجا مبدم چه افزونه هایی نصب کنم یا یه مقاله و لینک جامعی اینارو توضیح نداده  ؟ کلا میخام علاوه بر اینکه حد اقل تو سرچ گوگل نمایش داده بشه حالا نمیخام خیلی سئو عالی بشه که اول بیاد فقط میخام پیدا بشه ... 
      و اینکه یه کنترلی داشته باشم هم از نظر آماری و کی میاد ومیره و.. یه افزونه آمار وردپرس نصب کردم ولی خیلی جالب نیست و درست نیست اطلاعاتش فک کنم و همچنین زوبنشم خود به خود فارسی شده ... 
      ممنون میشم  تو زمینه کار های بعد از آنلاین شدن تو اینترنت رو بگین بهم . 
      سپاس