رفتن به مطلب

آیا میشه یک پلاگین رو توی یک پوسته قرار داد؟

vahidd

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان خوب وردپرسی

میخواستم بدونم که آیا میشه یک پلاگین رو توی یک پوسته قرار داد به صورتی که وقتی که پوسته فعال شد پلاگین هم فعال شه، البته نه به این صورت که به صورت یک پلاگین جدا در بیاد بلکه یه جورایی از توابع خود پوسته بشه.

برای مثال اکثر سایت ها دوست دارند که توی مطالبشون امتیازدهی ستاره‌ای و یا لایک و یا هر چیز دیگه ای بزارن، حالا چطوری میشه که توابع یکی از همین پلاگین هایی که این کارو انجام میدن رو در پوسته قرار داد؟

ممنون

لینک به ارسال

بستگی به افزونه داره.برخی از افزونه ها یک شورت کات و یا کد نمایش در هر جای سایت رو میدن.برخی نمیدن.اونایی که میدن رو میشه کدشون رو هر جایی که دوست دارید قرار بدید. اونایی رو که نمیدن رو هم خودتون باید دست به کار بشید و با تغییراتی که خودتون باید در داخل افزونه ایجاد کنید بایستی کاری کنید که یک کد نمایش در هر نقطه ی سایت بهتون بده...

لینک به ارسال

رای مثال اکثر سایت ها دوست دارند که توی مطالبشون امتیازدهی ستاره‌ای و یا لایک و یا هر چیز دیگه ای بزارن، حالا چطوری میشه که توابع یکی از همین پلاگین هایی که این کارو انجام میدن رو در پوسته قرار داد؟

این پلاگین نیست بلکه اینجور امکانات رو با کد نویسی در پوسته قرار میدن

لینک به ارسال
این پلاگین نیست بلکه اینجور امکانات رو با کد نویسی در پوسته قرار میدن

اکثر اینها یک پلاگینی هستند که همراه پوسته وجود داره.میشه گفت99 درصدشون از پلاگین های ایجاد شده هستند که تنها کمی ویرایش کرده و یا حتی ویرایشش هم نمیکنن...

لینک به ارسال

البته منظور من به این صورت هست که یک پلاگین حالا هر پلاگین رو طوری در قالب قرار داد که بشه گفت کاری که اون پلاگین میکنه از قابلیت های قالب هست

ببینید بعضی از قالب ها رو وقتی فعال می کنید همش هشدار میدن که برای کارکرد صحیح قالب نیاز به نصب پلاگین خاصی هست، اما به این صورت هم نمی خوام باشه

در کل باز همون مثال افزونه لایک، پلاگینش رو طوری در قالب قرار داد که نیاز به نصب و فعال سازی پلاگین نباشه و بعد از فعال سازی قالب بخش لایکش هم خودش کار کنه (چطوری؟)

لینک به ارسال

دوست عزیز من هم که همینو گفتم دیگه.ببینید اول از همه فایل پلاگین بایستی داخل پوسته قرار داشته باشه.بعد باید اون پلاگین از طریغ پوسته فراخوانی بشه.

لینک به ارسال

دوست گلم تا اینجاشو میدونم، میخوام بدونم که چطوری توابع پلاگین رو به قالب وصل کنم؟ ;)

لینک به ارسال

تابعی رو که پلاگین بهتون میده رو در قسمتی که می خواهید نمایش داده بشه past کنید

لینک به ارسال

داداش من گفتم دیگه:

بستگی به افزونه داره.برخی از افزونه ها یک شورت کات و یا کد نمایش در هر جای سایت رو میدن.برخی نمیدن.اونایی که میدن رو میشه کدشون رو هر جایی که دوست دارید قرار بدید. اونایی رو که نمیدن رو هم خودتون باید دست به کار بشید و با تغییراتی که خودتون باید در داخل افزونه ایجاد کنید بایستی کاری کنید که یک کد نمایش در هر نقطه ی سایت بهتون بده...

من فقط تئوریش رو میدونم حالا نحوه عملیش باشه برای اساتید چون من بلد نیستم :D موفق باشی

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

مدیران محترم

آیا میشه که فایل پلاگین، حالا مثلا یه پلاگین ساده که فقط یک فایل php داره رو توی پوشه قالب گذاشت، بعد در فایل فانکشن با کد زیر پلاگین رو به قالب وصل کرد؟

require_once (TEMPLATEPATH . 'plugin.php');

لینک به ارسال

بستگی به نحوه کدنویسی افزونه داره.

که مثلا تابعش حتما نیاز به فعال شدن افزونه داره یا نیاز به ایجاد دیتابیس داره یا...

اگر یک تابع معمولی باشه احتمالا میتونید استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...