رفتن به مطلب

چند سوال - لطفا جواب بدید

ali-span

پست های پیشنهاد شده

سلام

من نزدیک 2 سال هست که یک وبلاگ دارم و هر روز بروزش میکنم.

الان من میخام یک دامین و هاست بگیرم و بیام در وردپرس کارکنم. خب از اونجایی که من هیچی از برنامه نویسی و خیلی چیزهای دیگه در این زمینه(سایت داری) نمیدونم از شما خواهش میکنم که من را راهنمایی کنید.

سوالات

1. فرق پوسته با قالب چیه و نسخه های رایگان اینها چه معایبی دارند.

2. من برای داشتن یک قالب خوب مثل سایت pardisgame که کپی رایتش در پایین سایت به نام سایت خودم بخوره چه قیمتی برام درمیاد از کجا بهتره که بگیرم یا سفارش بد؟

(لطفا آدرس بدید)

3. راه اندازی vip - من سرچ کردم و افزونه رایگان برای این کار هست آیا واقعا کاربرد داره؟

4. میگن "اگر سایت مستقل راه بیندازید زود هک میشین و باید دانش کافی را داشته باشید اگه ندارید در همین وبلاگ بمونید" آیا درست است؟

5. در سر راه سایت و وقتی که به مشکل برخوردم و احتیاج به دست کاری کد لازم باشه چجوری میتونم به یک غریبه دسترسی بدم که سرم کلا نزاره و خرابکاری پیش نیاد؟

لینک به ارسال

1- فکر نکنم فرقی داشته باشه! :blink:

اصلا بیشتر قالب ها رایگان هستند.فکر کنم منظور شما قالب کرک شده است.این جور قالب ها پولی هستند ولی برنامه نویسان تغییراتی در کد نویسی آن انجام می دهند تا بقیه هم بتوانند از آن استفاده کنند.ممکن است هنگام تغییر کد باگی به وجود بیایید که اون وقت یک را برای هکران باز گذاشته اید.

2- البته که است.این نمونه افزونه ها را قسمت وردپرس ببنید.البته این افزونه ها مخصوص سایت پی لاین است.

http://www.payline.ir/plugins

4- تقریبا بله.البته به همان زودی زود هم نه.لزوم هم ندارد شما دانش آن را داشته باشید پول بدهید برایتان انجام میدهند.

5-بهترین راه این است که خودتان برنامه نویسی را یاد بگیرید در غیر این صورت در همین انجمن هستند کسانی هستند که به فکر کلاه برداری نیستند و کار را انجام می دهند.

لینک به ارسال

ممنون که پاسخ دادید

خب الان من میخام یک قالب از قالب های رایگان انتخاب کنم و سفارش بدم که تقییرات زیادی بهش بدند - لطفا یکی که کارش هم خوب هست و قیمت زیادی هم نمیگیره معرفی کنید.

شخصی از مدیران را هم معرفی کنید که کارش در زمینه ایمن سازی سایت خوب باشه - هزینش هم میدم.

ممنون

لینک به ارسال

سلام

ما نمیتونیم اینجا کسی رو معرفی کنیم.. چون معرفی کردن ما میشه تایید از طرف ما واگر مشکلی پیش بیاد گردن ما هم هست..

لینک به ارسال

دوست عزیز من پیشنهاد میکنم اگه تجربه کافی ندارید با یک پیشتیبان حرفه ایی قرار داد 1 ساله ببندید .

سایت داری تا جایی که من توی این دو سال تجربه کردم سختی خیلی زیادی داره !! و خیلی توی روحیه ادم تاثیر منفی میذاره چون 24 ساعته باید مانیتورینگ بشه ممکنه هر روز واستون مشکل پیش بیاد و کلا میتونم بگم صبر و سختی خیلی زیادی رو باید تحمل کنید تا سایتتون موفق بشه . البته باید یکم دانش برنامه نویسی فرونت اند هم داشته باشید که اگر مشکلی واستون پیش اومد بتونید حلش کنید .

لینک به ارسال

شما سایتتون رو راه اندازی کنید هر مشکلی داشتید در همین انجمن بیان کنید کمکتون میکنیم ...

لینک به ارسال

شما اول باید یه سایت آزمایشی بزنید تا دستتون با وردپرس باز بشه و با فوت فن سایت آشنا بشید

هیچ دانش برنامه نویسی هم نمیخواد و برای امنیتش هم نگران نباشید اینقدر مقاله در سطح وب هست

هر مشکلی هم داشتید در همین انجمن مطرح کنید دوستان پاسخگو هستند

برای vip افزونه های کاملی به صورت رایگان نیستند ، یا باید افونه های حرفه ای که قیمت هاش از 300 تومن شروع میشه خریداری کنید یا بدین یه برنامه نویس براتون تنظیمش کنه ،البته افزونه های رایگانی هستند اما کامل نیستند

فعلا هم از سایت های معتبر قالب های رایگان را دانلود کنید و بعد که حرفه ای شدید افراد زیادی هستند که با قیمت های مناسب قالب های حرفه ای طراحی کنند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...