رفتن به مطلب

مشکل با شرتکاد های قالب

Mehr@ban

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان و اساتید گرام

قالبی که بنده در حال کار روش هستم در بخش ادیتور یه کلیدی رو تعبیه کرده که شرتکاد های قالب رو به ادیتور اضافه میکنه ولی متاسفانه این کلیک در ادیتور نسخه 3.9 وردپرس مشکل داره و باعث ریلود صفحه میشه فقط!

ولی در نسخه 3.8 به درستی کار میکنه و شرتکاد ها رو اضافه میکنه!

دوستان میتونند یه راهنمایی داشته باشن؟

لینک به ارسال

از دوستان کسی به داد ما نمیرسه؟

درود ...؛

مرورگرتون رو عوض و تست کنید.

چنانچه مشکل حل نشد، افزونه Ultimate TinyMCE و WP Edit رو نصب کنید.

موفق باشید.

:)

• امتیاز 1
لینک به ارسال

یکبار قالب را به دیفالت تغییر بدید و دوباره به قالب فعلی برگردونید احتمالا در قالب تنظیماتی داره که با اکشن after_theme_setup اجرا می شه و این اکشن فقط یکبار بعد از نصب اجرا می شه و به روزرسانیتون باعث از بین رفتن تنظیمات شده (فقط یک حدس)

در کل مشکل شما به اینصورت خیلی گنگه و تا کدهای ساخت شورتکد نباشه نمی شه حدس زد طراح قالب چیکار کرده

اگر قالبتون رایگانه و نتیجه نگرفتید نشانی دانلود قالب را از یک سایت معتبر مثل wordpress.org بگذارید

اگر قالبتون رایگان نیست هم که بحث در موردش ممنوعه

• امتیاز 1
لینک به ارسال

با تشکر

راه اولی که گفتین رو انجام دادم و تست کردم که متاسفانه جواب نداد!

بنده در مورد کدهایی که این شرتکد ها رو در ویرایشگر نمایش میده اطلاعاتی ندارم!

اگر بفرمایید که در کدام ناحیه فایل فانکشن قرار داده خدمتتون تقدیم کنم.

البته یک نکته که شاید مفید باشه:

قبل از تغییراتی که شما گفتین در مورد تغییر قالب و فعال سازی مجدد آن؛ بعد از اینسرت شرتکد از بخش مربوطه صفحه ارسال پست رفلش کامل نمیشود و همچنان پنجره کوچکی که مربوط به درج شرتکد هست باز میماند. در حالی که قبل از این فعال سازی مجدد قالب، صفحه در زمان درج شرتکد به صورت کامل رفلش میشد.

در مورد قالب هم متاسفانه قالب پرمیموم هست با نام ورنسیج

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

بحث در مورد قالب های پرمیوم خلاف قوانین انجمن هست ، با نویسنده پوسته مشکلتون رو مطرح کنید

• امتیاز 3
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...