رفتن به مطلب

تغییر ساختار دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

سلام به تمام اساتید و دوستان عزیز وردپرسی

یک سوالی داشتم آیا وردپرس در آینده فکری کرده برای ساختار دیتابیس خودش چون خیلی ها بر این باورند ساختار دیتابیسی وردپرس جوابگو سایت های سنگین و با دیتای بالا نیست

راستش من سایتی دارم راه اندازی میکنم که کم کم دارای 200 هزار پست هست

به نظر شما با 200 هزار پست برای شروع وردپرس منفجر نمیشه :):unsure:

لینک به ارسال

اینکه وردپرس در مورد چه موضاعتی فکر کرده یا میکنه رو که باید از خودشون بپرسید

مای اسکیو ال در مقابل حجم رکوردهای بالا ضعیفه ولی 200 هزار پست حجم رکورد بالا نیست اصولا حجم رکورد خیلی به حجم مطالب بستگی نداره و منظور داده پردازی ها و محاسبات دیتابیسیه اینکه در بعضی جاها اینجوری نقل می شه که تعداد مطالب به دیتابیس فشار می آره مال نشناختن ساختار دیتابیسه

ممکنه یک سایت با صد تا پست ولی تعداد بسیار بالایی کوئری های محاسباتی و تعداد بازدیدکنندگان (در لحظه اش) خیلی بالا باعث مصرف بیش از حد منابع سسروری بشه و سایت نتونه فعالیت کنه و ممکنه سایت دیگه ای با دو میلیون مطلب ولی کوئری مناسب و بازدیدکنندگان معقول بدون مشکل ادامه بده

در کل ده درصد نقص دیتابیسه و نود درصد مشکل یکپارچه نبودن سرور ها و ندادن خدماتی که موقع فروش مدعیش می شنده که احتمالا فقط در ایران اینطوریه در نتیجه وردپرس با پهنای بانتد صد مگابایتی امریکا بعیده درگیر چنین مشکلی باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...