• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
دکتر مهندس

نیاز به طراحی قالب ووکامرسی

1 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

من میخوام که برای یک فروشگاه اینترنتی چای و دمنوش گیاهی، یک سایت ووکامرسی بزنم.

فقط قالب رو نیاز داریم و بقیه مسائل رو داریم.

اگر کسی بتونه یکی از این قالبها رو فارسی سازی کنه (همراه با کنترل پنل) و یا یک قالب کاملا حرفه ای به ما ارائه بده، میتونه قیمت و زمان رو به من در پیام خصوصی بده.

نمونه های مد نظر ما:

http://www.republicoftea.com/

http://www.teavana.com/

http://www.teaforte.com/?

لطفا توجه داشته باشید که گرافیک برای ما فوق العاده مهم هست وگرنه قالبهای ساده رو خودمون میتونیم نصب و راه اندازی کنیم.

متشکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مطالب مشابه

• توسط radian
      « قبل از هر چیز باید بگم خیلی سعی کردم که این مطلب رو ننویسم و انتشار ندم اما بعد به این نتیجه رسیدم با نشر این گونه مطالب هم به کاربران ایرانی کمک کرد تا تصمیم بگیرند از چه سرویسی استفاده کنند هم ارائه دهندگان سرویسهای اینترنتی کمک میکنند سرویسهای بهتری ارائه دهند و هم احترام به حقوق مشتری بیشتر خواهد شد. »
      معمولا اکثر طراح های یا برنامه نویسهای “freelancer” با سرویس های فروش فایل کار کردند. وب سایت هایی مثل “themeforest” یا “creativemarket” که معمولا به صورت واسطه عمل میکنند.
      چند وقتی بود استفاده از این سرویسها برای طراحان و برنامه نویسان وب ایرانی مشکل ساز شده بود و بعد از ارسال اولتیماتوم کم کم تیم envato شروع به بلاک کردن حساب های کاربری برخی کشورها از جمله ایران و سوریه کرد.
      از طرف دیگر احساس کردم در وب سایتهای فروش فایل مشابه که در ایران فعالیت میکنند طراحی های فروشگاهی بسیار کم وجود دارند و بسیاری از دوستانی هم که در این زمینه فعالیت میکنند فقط نمونه های لاتین رو دانلود کرده (معمولا دانلود غیرقانونی ) ، زبان قالب رو راست به چپ کرده و در این سرویس های فروش فایل ایرانی عرضه میکنند.
      نهایتا تصمیم گرفتم قالبی که برای فروشگاه اروندکالا طراحی کرده بودم برای مدتی در یک سیستم فروش فایل به نام « مارکت وردپرس » قرار بدم که اتفاقا اخیرا تبلیغات بسیار زیادی میکنه و ادعا میکنه ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشته! تا اگر بازخورد کاربران به طراحی های فارسی زبان و فروشگاهی خوب بود این روند رو ادامه بدم.
      نهایتا ثبت نام کردم و فایلها رو آپلود کردم و تمام جزییات گفته شده را برای ثبت محصول اضافه کردم و محصول رو ثبت کردم قدم بعدی این بود که محصول نیاز به تایید داشت. حدود سه روز گذشت و از تایید خبری نبود به پشتیبانی ایمیل زدم ، جواب پشتیبانی این بود:
      « محصولی که فرستادید فاقد عکس هست ، مجددا فایل و عکس ها را آپلود کرده و ارسال فرمایید »
      نکته جالب این بود که فرمی که برای ثبت محصول قرار داده شده اگر عکس محصول قرار داده نشده باشه اصلا کار نمیکنه!
      اما این زیاد مساله مهمی نبود در نهایت محصول رو مجددا آپلود کردم ایمیل زدم و محصول تایید شد و روی مارکت قرار گرفت.
      حدود چند هفته گذشت ، محصول فروش نسبی داشت کم کم داشتم به این نتیجه میرسیدم که با سرویس های ایرانی فروش فایل کار نکنم که اتفاق جالبی افتاد.
      محصولی که در مارکت وردپرس قرار داده بودم رایگان شده بود!
      و البته خودم متوجه این موضوع نشدم یکی از خریداران که این محصول رو دانلود کرده بود به من ایمیل زد و گفت:
      ازش تشکر کردم و رفتم صفحه محصولی که قرار داده بودم رو نگاه کردم ، درست بود! محصول رایگان شده بود و ۴۳ مرتبه هم دانلود شده بود. خیلی جالب و شگفت انگیز بود.
      به پشتیبانی ایمیل زدم و نوشتم:

جوابی که از طرف پشتیبانی داده شد این بود، جالبه که چطور فروشگاهی که ادعا میکنه ۱۰۰ میلیون فروش داشته رو یک نفر اداره میکنه چون همیشه پاسخ همه تیکها و ایمیلهای تبلیغاتی رو یک نفر با نام : « سعید محسن زاده » فرستاده میشد.

نکته جالب اینکه مشکلات و معایب موجود در وب سایت رو به گردن طراح و معرفی بد محصول میگزارند و حتی یک عذرخواهی معمولی هم دریغ میکنند. پاسخ من این بود:

در نهایت پاسخ پشتیبانی این بود. ببینید سرویسی که ادعا میکنه صد میلیون تومان فروش داشته چطور از مسئولیتی که داره سر باز میزنه و چطور پاسخگو کاربران هست:

در نهایت قضاوت رو با خودتون میزارم که با این سرویس های ایرانی کار کنید یا نه. فقط در نظر داشته باشید که هرلحظه ممکنه فایلتون به اشتراک گذاشته بشه و ده ها بار دانلود بشه و در نهایت جواب پشتیبانی این باشه که به دلیل کانورت بود و به ما ربطی نداره.
      بنظرم بهتر این هست که اگر قصد دارید فایلتون رو برای فروش روی مارکت وردپرس قرار بدید ، اون رو روی گیت هاب قرار بدید که حداقل به دنیای Open Source کمکی کرده باشید.
      احتمالا خوندن تجربه بقیه دوستان هم در این زمینه خالی از لطف نیست
    • توسط hero
      با سلام خدمت دوستان گرامی 
      دوستان من تو سایتم میخوام محصولات رایگان به صورت مستقیم دانلود بشن و دیگه کاربر به سبد خرید انتقال داده نشه به همین خاطر افزونه woocommerce direct download رو نصب کردم ولی وقتی که میخوام فایل رو دانلود کنم ارور Access to this resource on the server is denied! رو میده ؟؟؟؟ 
      دوستان لطفا راهنمایی کنید

• توسط WPRahnama
      بعد از چندماه تلاش و کار تیمی قالب فروشگاه کانی شاپ رو ایجاد کردیم
      قالب کانی شاپ رو بد نیست ببینید + امکانات + دمو آنلاین
      الان که یه سرچ توی نت می زنم میبینم بعضی سایت ها با قیمت 1,900,000 تومان و در برخی مواقع بیشتر برای فروش گذاشتن
      اول از در مشتری وارد شدم و با اعتماد به نفس کامل میگه کار تیم خودمونه  و با سئو و افزونه و ... قیمتش 1 میلیون و 900 میشه 
       خودم که جز توسعه دهنده هاش بودم داشت باورم میشد کار خودشونه
      جالبه نه !
      نمونه ای از این سایت ها رو تصویر زیر ببینید

• توسط saraet
      سلام
      من از افزونه ووکامرس برای فروشگاه سازم استفاده کردم.
      توی صفحه حساب کابری یه لینک بنام "سفارش" وجود داره که وقتی روی اون لینک میزنیم به صفحه سفارش ها میریم. توی این صفحه در کنار لیست سفارشهایی که میاد یه دکمه 'Go Shop" هم هست برای بازگشت به صفحه فروشگاه.
      این دکمه توی صفحه سفارش من اندازه بزرگ و بدی داره اما من وقتیکه روی این دکمه کلیک میکنم و inspect element میگیرم و بعدش میرم به بخش css مربوط به تنظیمات این دکمه توی قالبم و width و height میدم به اون دکمه اصلا" تغییر سایز نمیده.
      من width و height دکمه را در فایل css قالبم در کلاس مربوط به این دکمه میذارم ولی انگار اصلا نمیخوندش!
      خواهش میکنم راهنماییم کنید خیلیییی برام مهمه

ممنون
    • توسط 13bedar
      دوستان و اساتید سلام
      من میخوام برای محصولاتم بتونم یه بخشی داشته باشم که لیست نوشته ها (پست ها) یی که با یه دسته بندی خاص توی وردپرس ثبت شدن رو بهش متصل کنم و به صورت داینامیک این نوشته ها به شکل مثلا یه Tab توی توضیحات محصول نمایش داده بشه.
      افزونه ای داریم واسه این؟
      مرسی