• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
mohammad.983

مشکل در شاخص تصویر ورد پرس

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان من یک مشکلی با این شاخص وردپرس دارم من توی پست هام تصویر شاخص رو مشخص میکنم اما باز نشون نمیده

مثلا اینجا

http://www.timecode.ir/category/movies/

89121753785854664628.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز احتمالا در قالبتون در قسمت مربوطه نمایش تصاویر شاخص تعریف نشده ---نمونه کدی برای نمایش تصاویر شاخص

<?php the_post_thumbnail(); ?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در فایل single.php یا category.php بین حلقه ی مطلب قرارش بدید

شروع حلقه رو پیدا کنید که کدش اینه

<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>

قبل از پایان حلقه بذارید که کدش اینه

<?php endwhile; else: ?><?php endif; ?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل سینگل رو پیوست کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل جدید رو تست کنید ، اگر باز هم نمایش نداد funtions.php رو پیوست کنید

single.php

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی به مشکل دیگه هم هست اینکه دقت کنید بالای پست ها سال رو دوبار نشون میده 1393 دوبار تکرار شده. از پلاگین جلیلی هم استفاده میکنم

اگه اونم بهم بگید ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز من متوجه شدم که قالبتون پرمیوم هست و نمیتونم بیشتر از این کمک کنم چون دستکاری این قالب ها خلاف قوانین انجمنه . بهتره مشکلتون رو با طراح قالب مطرح کنید

http://themeforest.net/item/shadow-responsive-retina-multipurpose-theme/7126890?WT.ac=search_item&WT.oss_phrase=Shadow&WT.oss_rank=1&WT.z_author=KrownThemes

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط شهاب
      سلام
      من از افزونه upload to ftp استفاده می کنم. و با این افزونه فایل های آپلودی در هاست اصلی رو به هاست دانلود انتقال میدم. هاست دانلود فایل های رسانه ای رو اجرا نمیکنه و تصاویر شاخص رو نشون نمیده.
      آیا با وجود این افزونه میشه به صورت جداگانه فقط مسیر تصاویر شاخص رو به هاست اصلی برگردوند??
    • توسط atryada
      سلام عزیزان
      من یه سری اطلاعاتو با کد php از سایت های دیگر میگیرم(از rssو یا xml) و اونا رو تبدیل به پست می کنم در وب سایت خودم و تا این مرحله هیچ مشکلی نیست اما برای گذاشتن تصویر شاخص با مشکل روبرو شدم هر کاری میکنم جواب نمیده من ابتدا تصویر مطلب را را کپی میکنم در وب سایت و سپس در جدول post رکوردش رو اضاف میکنم و همچنین در جدول post_meta اما جوابی نگرفتم عزیزان
      راهنمایی می فرمایید
    • توسط rockstar
      سلام دوستان و اساتید
      من برای نمایش جدید مطالب دسته ای خاص از کد زیر استفاده می کنم. میخواهم این کد به گونه ای باشد که فقط تصویر شاخص جدیدترین (آخرین) مطلب این دسته نمایش داده شود و مطالب قدیمی تر به فقط عنوان شان نمایش داده شود.

<ul class="list-group">
      <?php
      $i=0;
      $recent = new WP_Query("showposts=5&cat=".$data['post_id_news']);
      while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();?>
      <li class="list-sec-3">
      <a href="<?php the_permalink(); ?>" target="_balnk"><?php the_title(); ?></a>
      </li>
      <?php endwhile; ?>
      </ul>

• توسط cheeta
      من برای سایت گالری تصاویر از پوسته "پلیکان" ماندگار وب استفاده میکنم و برای آپلود تصاویر در هاست دانلود از Hacklog Remote Attachment

حالا مشکلی که پیش اومده اینه که پوسته تصاویر شاخص رو نمایش نمیده. این مورد برای تصاویر شاخصی که جدید هم آپلود میکنم صدق میکنه. انگار پوسته فقط تصاویر شاخص پوشه پیش فرض وردپرس رو میشناسه. ( یعنی وقتی تصاویر تو فولدر پیش فرض آپلود میشد مشکلی نبود ) راهی برای اصلاح این مورد هست؟

• توسط v.b.f1
      با سلام و عرض خسته نباشید
      اگه ممکنه یه افزونه معرفی کنید بهم که بشه باهاش تمامی پستایی رو که ارسال کردم تصاویر شاخصشونو یه سایز کنه
      مثلا الان قالبم بهم ریخه چون تصاویر شاخصم هر کدوم یه سایزه میخوام فرضا همشون 200*200 بشن
      باتشکر